Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jeden mlčí, zatímco všichni lžou a všeci kradnů

Když nám vítr shodí na zem květináč, zaklejeme. Když nám sousedovic pes na rohožce zanechá svůj pozdrav, tak to už létají hromy blesky a ještě pantoflích bušíme na dveře páníčka. Když se nám při stěhování ztratí otlučené kolo, na kterém jsme deset let nejeli, tak to voláme kriminalisty a vyzýváme je, aby zloděje ihned chytili a vykleštili. Když nachytáme manželku, jak nás s jiným podvádí, šest nábojů se zdá být za takovou hanebnost málo. Vypadá to, že s rozpoznáním špatnosti nemáme problém a vůbec nic si nenecháme líbit.

  • jeden-mlci-zatimco-vsichni-lzou-a-vseci-kradnu

Že jsme moudří i dostatečně stateční a že se umíme postavit zvůli čelem, je vidět i dnes – současný prezidentův kancléř Vratislav Mynář si z Hradčan udělal soukromou akciovku a své povinnosti vůči občanům již před mnoha lety delegoval do hradní žumpy. Díky tomu, na malém pahorku Prahy, máme takové malé, české Palermo.

Je sice pravda, že se kmotr Mynář snažil své skutečné Já skrýt do různých společenských úborů, za prezidentova záda i do mazaného mediálního ticha, avšak na plastiku obličeje jaksi pozapomněl. A tak se stalo, že dnes bychom, mimo palermský organizovaný zločin hledali těžko někoho, kdo má prezidentova kancléře rád, kdo mu věří a kdo ho nechce z jeho funkce odvolat. Zrušit ho chtějí členové naší Vlády, Parlament, Senát i politická opozice a taktéž velmi významná část informovaného občanstva. Tak silnou názorovou shodu mohli pamětníci potkat jedině v letech 1968 nebo 1989!

A je to tak správné! Mynáři táhni k čertu! Za mříže s tebou!!

Na obhajobu by se dalo poznamenat, že každý občas zakopneme. Že uděláme nějakou tu botu. Neřeknu, kdyby kmotr Mynář třeba jen způsobil krach stovek podnikatelů, kdyby jen lidem zakázal dýchat, sportovat, cestovat a stýkat se, kdyby jen dětem zakázal chodit do školy a dětská hřiště. Nebo kdyby jen všem lidem, pod nátlakem úmyslně poškozoval zdraví a injekcemi zabíjel tisíce mladých i starých, tak jak to dělá naše Vláda, náš Parlament a náš Senát. To by ještě šlo! Ale uznejte - zatajení lékařské zprávy o zdravotním stavu prezidenta?! To je tak trestuhodné pochybení, že by měl viník rozhodně nést tvrdé následky.

Nebo je chyba jinde? Je totiž docela možné, že kmotr Mynář pracuje dobře, ale jeho kvality nejsou doceněny. Možná by měl popřemýšlet o přestupu z Palerma pražského do toho bruselského. V takovém případě by mohl do Evropy legálně navážet islámské pomatence a africké násilníky, mohl také všem Evropanům zdarma nabízet smrtící injekce, mohl by lusknutím prstů vyhodit milióny pracujících na zelenou dlažbu a mohl by půl miliardě lidí schválně zdražit přes noc všechny potraviny i energie a všechny tak uvrhnout do chudoby. A to vše prosím beztrestně. Co beztrestně - konal by tím dobro! Měla by ho ráda pozice i opozice a mohl by se jistě těšit na nějakou tu sochu. Třeba místo Koněva. Mistr Černý by se toho, jako vždy za Sorosovy peníze, jistě rád ujal.

No Mynáři, smůla smůlovatá – máš správné schopnosti a pracuješ dobře, ale rozhodně ve špatné kanceláři. Mediálnímu a možná i fyzickému lynči asi neunikneš. My občané jsme na tebe všichni naštvaní a chystáme se ne tebe. Máme toho dost! Věz, že už zase máme holé ruce, prázdné kapsy a konec konců i zcela vymyté mozky.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře