Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zajímají někoho živí a zatím zdraví lidé?

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Miroslav Mira

Netušil jsem, že už první den ...nastoleného stavu, který bych nazval OTUPOVÁNÍ (aneb "domácího vězení" pro vyšší cíle, které se mění podle potřeb) se setkám s takovýmto obrazem...,když jsem chtěl odpoledne poslat děti ven na hřiště, na slunce, trochu se provětrat po sezením u počítače, školy, náhodou jsem nakoukl z balkónu na hřiště před domem a vidím jak Městská policie, posílá děti i rodiče pryč z hřiště

  • zajimaji-nekoho-zivy-a-zatim-zdravy-lide

...než jsem seběhl se dotázat, co že to dělají...byli pryč...ale byla pryč i většina dětí, rodičů! ...dostihl jsem jednu maminku a říkal, že přijeli na oznámení!?...někdo udal děti na hřišti! Tak mi řekněte, kam jsme se to dostali? ...kam toto vede? ..kam to ještě může zajít? ...děti se začínají bát jít ven!?!

...jak se zde panuje se svěřenou rolí, kompetencí, mocí? ..tak sakra krom zákazů a příkazů (to umí každý..."šefik" i bez vychozené základky!), CO NABÍDNOUT ŘEŠENÍ, UKÁZAT LIDEM MOŽNOSTI...už někdo přemýšlel o vytvoření akčního týmu PRO ZDRAVÍ/HEJBNI KOSTROU ČLOVĚČE!

Kolik si myslíte, že je lůžek na Psycho-lečebnách, tipuji, že už taky dochází kapacita. Je to rok co se nám změnil chod života s Kovidem!!! Dost času na hledání funkčních řešení, co myslíte? Zajímají někoho živí a zatím zdraví lidé?...su na.....ný!

Facebook komentáře