Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

VRBĚTICKÉ ELEGIE

Petr Novák
 
Zkuste si nejdříve přečíst tento můj starší text, který popisuje řadu procesů okolo akce "zabiják s ricinem". Pokud si to celé projdete, tak vás jistě uhodí do očí, že zde máme prakticky stejnou operaci, ale jen s jinými kulisami.

  • vrbeticke-elegie
 
 
Všimněte si, kolik lidí zaplesalo nad tím, že jsme "konečně" s RF na opravdové kordy a jaká se vznesla totální rusofóbie, protože ČR má již jasné "důkazy" o tom, že "rusáci" jsou "naprosté svině" a že od nich nemůžeme čekat nic jiného, než čisté zlo a že se jim nedá a nikdy nedalo, věřit.
 
Můžeme se divit? Ne. Lidé se totiž od počátku věků vždy řídili a stále řídí, svými pocity a emocemi a nikoliv rozumem. Pokud se totiž dostanete do životu-nebezpečné situace, tak nemůžete zapojit své racionální myšlení, tedy rozum, ale musíte rovnou jednat a to na základě instinktů, pocitů, situací vzbuzených emocí a intuice. Nemůžeme tedy mít nikomu za zlé, že se rozhoduje na základě toho, co nám dala příroda k přežití.
 
Pokud vás někdo celé roky bombarduje proti-ruskou (ve skutečnosti proti-putinovskou, protože v RF je procentuálně mezi "elitami" snad ještě více vlastizrádců a cizích lokajů než u nás) propagandou, tak v momentě, kdy přijde někdo s nelogickou, až stupidní pitomostí, tak lidé v mnoha případech zareagují dvěma způsoby:
 
1) "vůbec mne to nepřekvapuje, co od nich čekat"...2) "vidíte, já to celou dobu říkal, že mají pravdu na Západě a že rusáci jsou svině"....Ani jedna skupina nepoužije "vyšší" nástroj, který nám dala příroda k přežití a to rozum, přesněji kritické myšlení. Příroda nás nepotřebovala mít šťastné, chtěla jen abychom dokázali přežít a k tomu nám dala naše pocity, intuici i rozum.
 
Do ČR přijde e-mail s fotografiemi falešných pasů dvou údajných ruských agentů, kteří se dopředu ohlásí, aby mohli vyhodit do vzduchu jeden a možná posléze i druhý, sklad soukromé firmy (ovšem na státním pozemku). A následně tyto sklady opravdu do vzduchu vyletí, aniž by ovšem byl důkaz, že tam ti dva vůbec byli (byť již mnozí členové různých parlam. výborů tvrdí, že ty důkazy existují).
 
Otázka za zlatého bludišťáka: Proč tam tedy posílali své fotky, když se do areálu dokázali (možná) dostat jinak? Asi proto, aby byli agenty na jedno použití, na jednu tuto akci a pak šli do penze, protože pravděpodobnost, že si s jejich obličeji dá časem někdo tuto akci do souvislosti je celkem velká? Nelogické, že? Údajně supertajná speciální diverzní jednotka rozdává své podobenky na území, kde operuje? Lidé, kteří nepoužívají rozum si to samozřejmě "obhájí" a to řvaním a emocemi.
 
Ruský agent se dle nich prostě chová jinak, než agenti ostatní - je arogantní a hloupý "mužik", proto si myslí, že si může dovolit cokoliv, třeba sestřelit dopravní letadlo apod. Je takové uvažování hodné rozumu? Nikoliv, ale když si potřebujete obhájit radost z toho, že jste měli "pravdu" tak vám nezbývá než pohřbít rozum a vlastní inteligenci.
 
"Naše" BIS, ovšem řízená CIA vyznamenaným Koudelkou (což je jejich rezident u nás), se sice po akci Skripal (stejně fušersky odvedenou) dozvěděla o tom, že se jedná o stejné dva agenty, kteří provedli tuto akci, ale po dobu dvou let, si to nechala pro sebe. Zajímavé, že? Dnes se všichni chovají hystericky, aby ukázali jak děsivě nebezpeční Rusové jsou, ale po dobu dvou let, dělali jako že se nic neděje a přitom již tenkrát měli úplně stejné "důkazy" jaké předkládají nyní.
 
Legrační? Vlastně ani ne, tenkrát se totiž nejednalo o dostavbu JE Dukovany a tak tuto šaškárnu nebylo nutné vymýšlet. Jak to napsal bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby gen. Andor Šándor na své zdi na FB? "I “sebelepší” příběh, který hrají špatní herci, bude jen šmíra."
 
Existuje možnost, že za ty výbuchy skutečně mohou agenti GRU? Jistě, pokud skutečně analyzujete situaci (a jde vám o objektivní realitu), tak NESMÍTE (!!!) tuto možnost vyloučit, protože jinak jste jen stejně ubohý emoční "pocitář" a propagandista, jen z druhé strany a to je nepřípustné! Pokud se skutečně o dané sklady zajímali a ony byly následně zničeny, tak by to byla podivná náhoda, nebo ne? Mohl by se ovšem někdo divit? ČR je díky paktům na straně těch, co organizují a řídí majdany a "revoluce" po celém světě. Na straně těch, kteří na základě lží CIA zdecimovali Blízký východ (aby vytvořili umělou migrační vlnu) a kteří podporují fašisticko-banderovský systém na Ukrajině, kteří chtějí zničit Západ pomocí migrace, islamizace a nyní i za pomoci covid agendy.
 
Ale je pravděpodobné, že to Rusové udělali? Do Sýrie (kde v té době ještě armáda RF ani neoperovala, ale zájmy tam samozřejmě měla) a na Ukrajinu, šly zbraně ze Západu v mnohatunových zásilkách a po dobu několika let. Proti tomu byly oba sklady ve Vrběticích doslova kadibudkami. Ale nemůžeme vyloučit ani to, že agenti RF jsou perfekcionisté a jde jim i o "drobné".
 
O "nebezpečnosti" Islámu a mnoha souvislostech (aby bylo jasné, na čí jsme straně) jsem psal zde: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4027394887286842&id=100000491120287
 
Proč vytáhl Zeman dvě vyšetřovací verze, když je mnozí popírají? Protože měl jiné informace než ostatní? Nikoliv, říká se tomu "brzdy a protiváhy", prostě svým prohlášením vezmete výbušný potenciál soupeři. Relativizujete, zpochybníte, zmírníte, zlehčíte napětí a to se začne vytrácet a "emoce a pocity" se zklidní a to hlavně na mezinárodní úrovni. Všimněte si, že totéž udělal i jeho "žák" Babiš, když přišel s tím, že to byl "jen" útok na "zboží" a nikoliv na ČR a její občany. A co následovalo? Z Bruselu najednou vytáhli konečnou zprávu z auditu a prohlásili, bez možnosti odvolání, že je Babiš ve střetu zájmů. Náhoda?
 
Zapomeňte. Takto to proběhnout nemělo a tak dostal Andrej černou známku.
Jako třetí "brzda" byla použita ministryně spravedlnosti Benešová, která to "rozředila" ještě víc. Na jejím rozhovoru pro novinky je ovšem mnohem zajímavější to, jak se "podivila" nad tím, že se ke kauze Vrbětice vyjadřuje státní zástupce P. Zeman, který nemá z hlediska své funkce s vyšetřováním této akce zhola nic společného.
 
Všimli jste si jaký měl přesto prostor v médiích? Divila se tomu, kdo jej k jednáním vůbec přizval, když tam neměl co dělat a ještě podotkla, že figuruje hned v několika kauzách, tudíž je nespolehlivý. Co z této informace vyčíst? P. Zeman nemá čistý štít, potřebuje podporu mocných, aby ustál své průšvihy a proto byl přizván k tomu, aby byl určitou hlásnou troubou proti-ruských inFormací, protože je snadno korumpovatelný a tudíž udělá a řekne cokoliv, co se po něm chce.
 
A jak to celé začalo? Úplně stejně jako s "ricinem" - plátek Respekt s tím i tentokrát přišel o cca hodinu a půl dříve, než to oficiálně zaznělo od vlády. Zabýval se již někdo tím, jak je možné, že tento Bakalův (přesmyčka slova Kabala) plátek je vždy o krok napřed a že je tudíž hlásnou troubou toho, co chtějí na Západ od nás, aby se dozvěděl občan ČR a svět? Vláda pak už musí reagovat i kdyby nechtěla. Chytré, že? Informace prý dostala od portálu Bellingcat (to jsou ti, co přinesli "důkazy" o tom, že Asad používá zakázané zbraně proti Al Kajdě - pardon, proti západem placené "opozici") - což je údajně supina "nadšenců" pracujících s veřejnými zdroji, kteří ovšem zcela běžně pracují se zcela neveřejnými daty - např. dokáží zmapovat, kde jste se pohybovali dle signálu vašeho mobilu, což předvedli u obou agentů.
 
Máte možnost se také dostat k takovýmto "veřejným zdrojům"? Jinými slovy - Bellingcat je zástěrka pro šíření informací, které nemohou zaznít od tajných služeb. Pokud přijde tajná služba s nějakým podezřením proti rozvědce jiného státu, tak musí mít důkazy, které pak vláda předloží občanům. Když ví, že je nemá, tak tato podezření zazní od "nezávislého" portálu, který následně sdílí celý svět a kdyby prasklo, že je to lež, tak to přece má na triku skupina "nadšenců" a nikdo nenese zodpovědnost, ale občané jsou těmito "inFormacemi" (propagandou) syceni dnem i nocí, jako kdyby byly plně ověřené a od vlády a ta pak sama vypovídá pracovníky ambasád atd. Chytré? Tuze. Je to tedy "jen" nástroj informační války.
 
A proč s touto kauzou nyní přišli? A nemá smysl se zabývat tím, jestli je kompletně vylhaná (e-mail ze kterého přišly obě fotky se nedá vystopovat, takže mohl přijít odkudkoliv), jen z části a nebo je pravdivá? Pouze kvůli dostavbě JE Dukovan, která je tímto odepsána (nikoliv odsunuta, ale odepsána, tedy pokud se "neupraví" podmínky tendru a zakázku nedostane někdo, kdo nemá referenční stavbu)?
 
V4 + Rakousko (neboli zmrtvýchvstalé Rakousko-Uhersko), jak tvrdím roky a lze to dohledat, má sloužit jako nárazníkové pásmo mezi Západem a RF. ČR, SR a Polsko nemá být mostem, ale hradbou, proto probíhá vyhošťování diplomatů pouze tam. Maďarsko a Rakousko se chová umírněně, protože soupeří o to, kde bude centrum řízení tohoto projektu. Proto musíme být "naočkovaní" proti RF a musíme je k smrti nenávidět a vidět v nich hrozbu, jinak toto padá. Západ používá své lokaje, jako své "hraničáře". Pamatujete scénu z filmu Statečné srdce? Anglický král nechce proti povstalým Skotům poslat svou elitní jízdu a tak na ně pošle pouze "slouhy", vazaly - Iry, protože z cizího, přeci krev neteče.
 
Proto se Západ chová jak se chová. "Jen to těm rusákům ukažte, provokujte dál, stojíme za vámi, ale žádné kroky proti nim nepodnikneme, protože krvácet máte vy a to v našem zájmu"
 
Je to celkem smutné kino. Svět se přeformátovává a to i "naše" vztahy s okolními zeměmi. Možná už je i jasnější, proč právě u nás řádila nemoc C19 nejvíce a proč jsme museli být izolováni od zbytku světa. Píši to stále, na našem území to vždy začne. A také vždy skončí.
 
Co to tentokrát zkusit jinak? Co přestat být jinými zmítanou loutkou a začít opravdu aktivně studovat Koncepci společné bezpečnosti? Co začít sledovat procesy které se dějí a nikoliv jen osoby, kterými jsou naplňovány?
Agendu C19, včetně očkování, Miloš podpořil. Vrbětice ne. Budete-li na oba procesy nahlížet z hlediska toho, jestli tohoto starého sionistu milujete či nenávidíte, tak je NEMOŽNÉ (!!!!!) vidět celý obraz, celou mozaiku toho, co se děje, objektivně. Vždy si budete vymýšlet pitomosti, kdy si je budete obhajovat ad absurdum a nebo naopak odsoudíte i to, co je v našem momentálním zájmu.
 
Šiřte pro-lidské informační pole, tím že tak učiníte tvoříte pozitivní nálady ve společnosti, i když vám kdejaký hlupák bude tvrdit cosi o ruské propagandě a šíření negativismu. Pracujme všichni na sobě a jděme příkladem, jinak nás nikdo následovat nebude, protože důvěru si člověk získává i tím, jak mluví, co konkrétně říká, jak žije, co podporuje atd. A to nejde praktikovat zahlcený vlastními emocemi, vyřváváním a urážením druhých, byť to myslí "dobře". Ano, někdy je to těžké, ale zkusme to, víc šancí mít nebudeme!
 
zdroj: FB Petra Nováka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře