Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Volby na Slovensku

Stal se opravdový zázrak. Polovina Slováků přes noc změnila názor a  najednou prý chce volit stranu opačného zaměření. Je to jako vždy velmi průhledný podvod, jako byl s Donaldem nebo s Pepou Pávkem, který byl určený už pět roků před volbami jako prezident. Danuše byla pouhá návnada. Media určují, kdo vyhraje volby. Nepochybujte, že výsledek voleb bude těsný. Otázkou je, bude-li mít Fico s kým vládnout. Můžeme jen doufat, že volby dopadnou dobře. Fico chce jako první skončit s placením ziskovek. Co na to říkáte, soudruhu Fialenko a Rakušane?

  • volby-na-slovensku
 
Nedávno jsem jistil, že určitý druh zdravotnictví je pro většinu lidí nedostupný luxus. Jde o zubaře. Nový zub stojí 40 000 kč, můstek 30 000 kč. Prý placení u zubaře prosadil Šmudla, pardon, Šmucler. Je mi záhadou, proč pojišťovna tyto běžné zákroky nechce platit, když každý den platí desítky či stovky operací, z nichž každá  stojí přes sto tisíc. Něco tu nehraje. K zubaři se bez peněz nechodí, to o něčem svědčí. Zlatí komunisti, kdy zubař byl zdarma. 
 
Soudružka Králíková z ODS je tak arogantní papaláška, že bude kádrovat /!/ každého, koho pozve na určitá setkání. Stejně jako na ČT Jakub Plechový, pardon, Železný, který nedávno velmi trapně a amatérsky kádroval Ševčíka. Rozhodnutí o změnách na školách dokazuje, že soudružka Králíková je neplodná, pardon, bezdětná. Proč tento pokus napřed nezavede v parlamentu a senátu? Takže co se už velmi dlouho říká o českých učitelkách, je pravda....
21. září Lejnová prohlásila, že atomovou bombu na Hirošimu spustil Sovětský svaz...
 
Bývalý traktorista dá 180 000 kč na školení svých úředníků, jak mají mluvit s
lidmi. 
 
Foldyna navrhl hlasování o bodu- "schvalování příslušníků jednotek SS je nepřijatelné". Návrh samozřejmě nebyl přijat. Kdo není proti fašismu, je sám nebezpečný fašista. Brzo přijde doba, kdy se budou školáci spolu s ukrajinskými žáky  učit povinně hajlovat.
 
Vláda schválila nákup F35, který dostaneme až za deset let. Tento stroj, který už ted je poruchový, dokonce jej nemohli najít /!/ bude v té době velmi zastaralý, protože už dnes má Rusko letadla, z nichž má Amerika strach. 
Nechtěl jsem věřit, že Rusové už válku na Ukrajině skončili. Ale podle oficiálních medií je to pravda: "Ruští vojáci odkládají zbraně, Ukrajinci odmítají bojovat!" Dobrovolně se vzdávají ruským vojákům, aby nemuseli do masomlýnku na smrt. Na druhé straně policie surovým násilím odvádí mladé muže za bílého dne na ulici, aby šli do války.
 
Ukrajinci cestují po všech státech Evropy, aby všude dostali dávky, pak se vracejí do "válečné" Ukrajiny a každý měsíc takto kolují po celé Evropě.
Rakouská vláda v boji proti CO2, pro rostliny nejdůležitější plyn, který chce skladovat pod zemí a zachránit tak svět. Kysličník uhličitý a stromy jsou zcela nezbytné pro život na planetě. Často se mluví  o čistém ovzduší. 25. září létalo nad Brnem současně kolem patnácti letadel, které hnojili město chemtreilsem. Dávno je vědecky dokázáno, že hliník a jiné jedy jsou v půdě i vodě. Čáry na obloze se objevují i v pohádkách a dokonce historických filmech...
 
Kromě kovidu začíná další nová "velmi nebezpečná a smrtelná" nemoc nazvaná X a světe div se, už jsou vakcíny...
 
PePa měl proslov v USA v téměř prázdném sále, kde bylo jen několik jednotlivců. V USA nikoho nezajímá bývalý komunista, i když je USAanální.
 
Dle některých politiků u nás není diktatura, ani cenzura. A co zatýkání jako na běžícím pásu za jiný názor? Cenzoři dokonce vláda sama schvaluje zcela veřejně, ani to vláda netají! Soudružka Courová schválila celosvětovou cenzuru na všech webech. Ta začne příští podzim, jak jsem před časem psal a ted to zveřejnuje už velké množství jiných webů. Pravomoci EU bude salámovkou přebírat WHO, konkrétně bude jeden jediný /!/černoch, pardon, Afroasijec velet celému světu. 
 
Vyškov v druhé lize je na prvním místě. Není divu, když tam jsou čtyři Afroameričané. Je-li tam aspon jeden Vyškovák mi není známo. Sport je byznys...
 
Havloidní lžinenávistníci řekli režiséru Strachovi: "Ty neříkáš, co chceme slyšet, tak nesmíš do medií, nesmíš filmovat a bud rád, že tě nezavřeme někam do kriminálu nebo koncentráku". Jejich guru by plakal. Vtip starý přes třicet let skutečně platí  : "Čest práci, soudruhu:"- Ale babičko, už se změnil režim".- "Režim ano, ale ty ne". Husákovská doba a praktiky STB se vrátily. Opět se vyhrožuje, vyhazuje z práce, opět se zakazuje vystupovat v mediích. Copak na to lžinenávistnice Kubišová? Čest práci soudruzi!
 
Stará Černoška zařídila výcvik 2 000 Ukrajinců na Libavé. Do konce roku připraví dalších 40 000 vojáků. Stál chce posílat na Ukrajinu další zbraně a poslední tanky, které máme. Kolik je za vlastizradu? Právníci, už podáváte žalobu? 
 
Pepa na klimatickém summitu slíbil, že ČR pošle navíc 90 000 000 kč na plnění klimatického závazku. Takže nejen vláda, ale i Pepa rozhazuje z cizího, pardon, z našich daní.
 
Některým lidem z Karviné vadilo pojmenování ulice  po první ženě , která vzlétla do vesmíru, jen proto, že je ruské národnosti. Neměly by se zrušit i názvy ulic po slavných německých osobnostech?
 
20 mladých migrantů ve věku 12-14 let napadlo děti a teenagery. V červenci Lybijec nastříkal plyn na osm lidí v obchodě a všem způsobil zranění. V roce 2018 byl v Německu ubodán muž dvěma migranty. Po vraždě vypukly ve městě nepokoje. Syřan pobodal Iráčana. Hromadné rvačky s migranty jsou na denním pořádku v Německu, Francii, Anglii a jiných zemích Evropy. Soudruhu Rakušane, tohle tady chcete? 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Přemysl Javornický 2023-09-29 18:29
Klid. všechy nacisty a fašisty čekají v lepším případě klepeta stejně jako jejich pomocníky. U vojenských tribunálů ovšem zpravidla propadají hrdlem. Brzy se dočkáme lepších časů.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře