Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Víte o tom?

Hodnocení uživatelů:  / 27
NejhoršíNejlepší 

Mnoho informací je zkreslených nebo přímo cenzurovaných. Mezi ně patří tyto velmi zajímavé informace.

V Maďarsku  kvůli velké poptávce došel Sputnik. Kdyby jej u nás zavedli, bylo by dávno přes 80% očkovaných. Problém je v tom, že Sputnik neobsahuje potřebné škodliviny, vytvářející srážlivost krve a mnoho dalších nemocí. Proto odmítají tuto vakcínu soudruh Kubek a soudružka Svačinová.

V Maďarsku se od 15. srpna zcela otevřeně mluví o výstupu z Utopie. Nejde o  hoax! Bylo to v naší "demokratické" ČT?

  • vite-o-tom-ze-mnoho-informaci-je

Posledních padesát let patří mezi nejvýznamnější politické události setkání ruského a amerického prezidenta, kdy byly vždy živé přenosy od rána do večera. Letos to proběhlo podezřele tiše. Inu, nemohou vysílat přímým přenosem silně dementního člověka, který už ani neví, co mluví. Rozpad USA se blíží.

Talibán zakazuje hudbu a "popravuje" televizi. Viděli jste někdy muslima staršího třiceti let a beze zbraně v roli básníka, spisovatele, herce, zpěváka vědce, profesora, chirurga či  sportovce? Kebaby nepřibývají jen tak pro zábavu. Salámovka funguje stoprocentně. Týká se i mnoha reklam v katalozích s černochy, pardon, afroevropany.

Utopie chce do deseti let zrušit maso. Čím se budou hnojit rostliny? Už teď v německé automobilce zavádí obědy s červy místo masa. Dobrou chuť.  Češi budou ve výhodě, za třicet let si zvykli jíst "umělé potraviny". V konzervách je místo masa umělá hmota. Obyčejné lečo v konzervě byla lahůdka, tak jako obyčejný Gothaj. Piškoty se nevyrábí v Ostravě. Rajčata jsou bez šťávy a bez chuti, okurky jsou tvrdé, suché bez šťávy a bez chuti, protože se vyrábí v Turecku. Přitom okurková šťáva z pravých znojemských okurek byla velmi zdravá pro oslabené pacienty po operaci. O tureckém láku se to nedá říct. Která strana podpoří znovunavrácení nejpřísnější normy na potraviny na světě, která platila do roku 1992? Která strana podpoří české zemědělce a firmy zpracovávající jejich produkci?

Pražský lídr SPD tvrdí, že ředitel ČT je nejlepší špičkový manažer, jakého kdy ČT měla. Okamura vyjmenovává všechna media, která jsou proti SPD, ale ČT vynechává. Je možné volit takovou stranu? 

Na Barrandově soudruh Soukup měl pro politiky tuto otázku: "Schvalujete totalitní jednání v Rusku a Bělorusku? Klidně nechá mluvit opoziční vlastizrádnou kavárnu, ale členům SPD a KSČM skáče do řeči a nenechá domluvit důležité věci. Jeden mladík se zeptal Starosty- Jak se cítíte jako Starosta? Druhá otázka zněla-Viděl jste už někdy třetí pohlaví? Starosta co nejdéle blábolil o starostování. Když mělo dojít na druhou odpověď, Soukup ho přerušil a mluvilo se o jiných věcech. Tak se cenzurují nekorektní otázky! 

Zpěvák odmítá uznat protilátky, čímž vzorně dokazuje, že jako loutka je "někým" veden. Za očkování zcela zdravých dětí nevyzkoušenou vakcínou by měl být trest smrti. Zpěvák a soudruh Chlívek nakoupili vakcíny a pak je vyhodili. V září bylo 774 očkovaných. Spáleno bylo 20 650 vakcín. Pro nezájem většiny nebylo jiné řešení. Někdo na ministerstvu smrti nakoupil 23 000 000, slovy dvacet tři milionů vakcín pro deset milionů lidí, pardon, všichni se nechtějí očkovat. Vrchní soud zakázal očkování, ale jede se dál. Kolik z toho se vyhodí či spálí? Co na to Bureš a český fízl Šlichta?

Asi před rokem jsem psal o tom, že dlouhodobé nošení xichthadry poškodí imunitní systém a mozek, hlavně u dětí. Lékaři už teď, kdy ještě není podzim, nestíhají /!/ léčit nachlazené a kašlající děti. Dovolili by si tohle komanči v nejhorších padesátých letech?

Dle Seznamu či Novinek se ministerstvo smrti domluvilo s praktickými lékaři, že testovat budou jen praktičtí lékaři, pokud se u nich objedná jejich pacient. Nepochybně šlo hoax. Tím okamžikem by "pandemie" ihned zmizela. A to by nedovolil Debilgatě.

ČEZ se domluvil s Westinghause, že tato firma zmodernizuje Temelín. Konečně jsem pochopil  proč horoskop Temelína ukazuje na riziko výbuchu. Každý astrolog se o tom může přesvědčit.

Představte si, že by byla objevena vakcína proti rakovině, na kterou ročně umírají statisíce lidí na celém světě. Vážně věříte, že ji budou všechny vlády na světě nabízet celému světu zdarma a dokonce ještě s výhrou?

Estébák Bureš hájí bývalého komunistu Dvořáka ve funkci ředitele. Jeho odvolání by prý poškodilo před volbami ANO. Bureš prosadil i odvolání Lipovské. Vzpomínáte si na transparenty voličů Volný blok- "Babiš drží Dvořáka, Okamura jen přicmrndává"?

Český rozhlas cenzuruje volební spot SPD kvůli těmto slovům- "...trestání za vlastní názor...". Proč jsme vlastně tenkrát zvonili klíči? At žije KSČ, soudruzi....

Poslanec Volný nic nedemoloval, naopak. Byl fyzicky inzultován, ochranka mu rozbila brýle, roztrhla košili a odnesl si krvácející ránu. Taková jsou fakta. 

Byla některá z těchto informací pravdivě zveřejněna na ČT?

 

Facebook komentáře