Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Víte, co jíte?

Němci rozemílají neprodané prošlé potraviny, které přebalují do nového obalu a pak se prodávají ve východní Evropě. Už po "revoluci" nám posílali hotová jídla v konzervách, ve kterých byly kostky masa stejné jako v konzervách pro psy. Polská media tento skandál zveřejnila na rozdíl od našeho mainstreamu.

Policie a soudy zabavily firmě Oetker papír a počítače. Kečupy, chléb, čokoláda, kakao a mnoho dalších potravin neodpovídají kvalitě, přidává se tam kdeco. Chléb, který kdysi vydržel přes týden, plesniví do tří dnů.

Jogurt, pečivo, hlavně rohlíky, zcela bez chuti a těžko stravitelné...Pamětníci znají "praskavý slanák" nebo rohlík ve tvaru půlměsíce. Rohlíky byly kdysi víc než dvojnásobně větší. Ten lze vidět v jednom detailním záběru v seriálu Nemocnice na kraji města. Najde se odvážný ministr, který bude podporovat české zemědělce?

  • vite-co-jite
 
Pracovní trh potřebuje minimálně 34 tisíc pracovníků, takže potřebujeme prý víc cizinců. Daleko jednodušší je skončit se všemi politickými a státu škodícími ziskovkami, /kterých je přes 150 000/, zbytečnými institucemi, včetně senátu, a celoživotními nefachčenky. Ihned by byl přebytek pracovní síly. 
Novinář Stránský na Seznamu napsal, že 3 000 000, slovy tři miliony Čechů nemají na kvalitní základní potraviny. Je-li to zveřejněno na Seznamu, tak to musí být skutečně vážné. 
EU sleduje satelitem všechny zemědělce v zemích EU, protože globalisté chtějí omezit produkci všech  potravin, jak je v plánu Agendy 2030.
Vláda si navýšila o 160 úředníků navíc. Kamarádi musí mít nějaké korýtko. Elektrikář daní vše, co se týká peněženky obyčejných lidí, ale dělá daňovou vyjímku na dary pro politické strany. Z elektrikáře se stal papaláš. 
Orbán přijal novou ústavu, snížil počet poslanců na polovinu, zlevnil veškerou energii o 11%, velmi rychle splatil dluh dík správné daňové politice /snížením daní, elektrikáři/, a spolupracuje s východními státy. Snížil nezaměstnanost, vytvořil téměř milion /!/ pracovních míst. Dosáhnul nejnižší inflace za 42 roků. Přistěhoval se milion Maďarů, žijících v sousedních zemích. Matky mají šest let /!/ placenou mateřskou dovolenou. Stát poskytuje nízký úvěr na bydlení. Porodnost za osm let vyskočila téměř o polovinu/!/. Maximálně se podporuje sport v zájmu zdravého národa. Orbán dostal ve volbách přes 50%. Farage chválí Orbána, že se postavil proti Soroshovi a vyzývá ho k Brexitu. 
Orbán: "Aby Evropa přežila, musí EU znovu získat nezávislost na Soroshově imperiu. Současná politika je naší popravou."
Sorosh plánuje každý rok přivést do Evropy minimálně milion imigrantů ročně. Každý z nich musí dostat 16 tisíc eur, k tomu dostane stát půjčku od Soroshe nebo z EU. Migranti musí být rozmístěni ve všech evropských zemích. Musí být řízena Evropská imigrační agentura, která si bude uzurpovat veškerou potřebnou autoritu od členských států a přenese ji na úroven Brusele. 
Katolická církev v jižní Americe umožní transsexuálům být pokřtěni a dvojici stejnopohlavních umožní svatbu v kostele. Rostou počty mladistvých a dětí se změněným pohlavím, kteří už dávají žaloby na lékaře a dokonce na vlastní rodiče. Církev křtí i tuto "předělanou" mládež. Knězem katolické církve se může stát i žena, když se prohlásí za muže. Chocholoušku...
Volby v USA v příštím roce mají být zrušeny. Globalisté plánují celosvětovou ekonomickou krizi. 
Staré Pekařce nevadí společné záchody a sprchy na školách, čímž přiznává, že je stejný úchyl jako Průša. Je mi záhadou, proč to nezavede v parlamentu?
Prorok Casey řekl, že každý člověk bude žít pro ostatní lidi. Právě to je hlavní idea života v páté dimenzi. Napřed tomu musí předcházet to, co je v mnoha proroctvích a v Bibli. Pak je jen otázkou času, kdy k tomu lidstvo dozraje. 
Soudruh Kalous chce snížit kromě počtu policistů /kterých je v skutečnosti nedostatek/, i počet hasičů, protože ne všichni jezdí hasit. Ještě větší blbec, než jsme doufali.
Ředitel muzea v Budapešti uspořádal výstavu propagující LGBT. Okamžitě dostal výpověd. Kdybychom měli takového premiéra jako je Orbán, zůstal by parlament téměř prázdný. Slovenská ministryně kultury zakázala výstavu propagující LGBT na Slovensku. Kéž bychom měli tak odvážné politiky.
Veto v EU už neplatí! Soudružka Lejno řekla, že miliardy pro Ukrajinu schválí bez Orbána. Jde o částku 50 miliard eur na roky 2024-2027. 
Do pěti let by měla být zavedena digitální identita a měna. Zatím půjde o padesát zemí, ČR mezi nimi není. Zatím...
České zprávy.cz- titulek: "Jak hordy komunistů za půl roku znásilnily dva miliony žen v Německu, Polsku a Rakousku." Článek pokračuje větou: " Extrémní levice v Stalinově armádě..."  Čísla jsou samozřejmě vymyšlená, jinak by šlo o světový rekord v počtu znásilnění. Mladí kluci nemohli být ještě komunisty a o extremismu může psát jen chocholouškův pacient. Připomíná mi to radio Jerevan...
V bytovkách podražilo teplo. Plyn se mnohonásobně zdražil a navíc je velmi málo výhřevný, takže kdo topí v rodinném domku, musí topit mnohem víc, takže tito lidé padnou do sociální sítě pro nesplatitelnost spotřeby plynu.  Soudruhu Fialenko, plyn se nezdraží o jednotky procent, ale mnohem víc. Divím se, že vás lidé na Jugoslávské ulici v Brně ještě nevynesli v zubech. Firmy to neunesou, odjedou do ciziny. Sklárny a hutě, které přežily válku, některé i dvě, už zhasínají pece. Začne se propouštět. ve velkém. Cílem vlády je úplně zničit ekonomiku ČR. 
Irský úchyl ve středním věku se prohlásil za pubertačku a hraje fotbal s dorostenkami. Získal sportovní cenu. Biologický muž v ženské kategorii se stává běžným jevem. Nejúčinnější řešení- uvidí-li ženy ve své šatně muže, okamžitě by měly všechny odstoupit ze soutěže. Porota by si jistě promyslela nechat zvrhlíka  mezi ženami. 
Ve Francii mají víc než stoletou tradici- zrát sýry v dřevěných obalech, tak jako vinaři víno v sudech. Utopie to chce zakázat, takže Francouzi kvůli tomu protestují. Dřevo je součástí zrání. Výroba těchto obalů zahrnuje dva tisíce pracovních míst u 45 společností. Časem mají být zcela zakázány všechny sýry, tak jako maso, mléko, mléčné výrobky, vejce a další živočišné produkty. Vše bude nahrazeno hmyzem a umělými náhražkami. Dobrou chut. 
Letecká základna v Čáslavi nebude stát os miliard, ale čtyřicet miliard a bude postavena až za sedm let. Bojová vozidla pěchoty nebudou za 59 miliard, ale 70 miliard. Podíl českého průmyslu nebude 40%, ale jen nepatrný. 12-15 let předtím, než nám F35 přijdou, my už ted začneme platit 5-10 miliard!
Ukrajině jsme darovali vojenskou techniku v hodnotě přes miliardu Kč. 
Už je u nás přes milion Ukrajinců, z toho jen 160 tisíc pracuje. 85%, tj. přes 850 000 Ukrajinců živíme ze svých daní. A to jsme nadávali na pár tisíc cikánů.
Nějaký muž napsal výhružné dopisy politikům, včetně agenta Pávka, že je zastřelí. Zatím je to jen jeden člověk. Zatím. Až se v příštím roce bude všechno zdražovat a bude se masově propouštět, přibude bezdomovců i sebevražd. Situace se vyhrotí natolik, že lidé vezmou zbraně všeho druhu a už nebudou k zastavení. Protože problémy lidí se budou týkat i policistů, kteří neberou astronomické platy, není vyloučeno, že půjdou s celým národem, což už se stalo při některých demonstracích v cizině. A policie samozřejmě zbraně má....
Dle dat CIA a Ukrajiny chudí Ukrajinci nakoupili letos už 5x víc /přes 28 000/ drahých elektromobilů než bohatí Češi.
Španělé masově demonstrují proti nejméně 30 tisícům muslimů. 300 tisíc muslimů demonstrovalo v Londýně. 
Uhlík je zcela nezbytný pro rostliny a potravin z nich. Debilgatě financuje výrobu umělých potravin z uhlíku, respektive z bakterií, které zachycují CO2 ze vzduchu. Viděli jste někdy blázna, který by nosil dřevo do lesa?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře