Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Větší blbost jsem snad ještě nečetl

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tak tohle může tvrdit pouze blb a česká média tento nesmysl bez zamyšlení papouškují

Máme už Buk, budeme sestřelovat, hlásí ruští agenti v ukrajinských odposleších

  • vetsi-blbost-jsem-snad-jeste-necetl

 

Ukrajinská tajná služba SBU zveřejnila další sérii odposlechů telefonních hovorů, které měli v pondělí a ve čtvrtek vést agenti ruské tajné služby GRU s povstalci na východě Ukrajiny. Původ odposlechů však nelze nezávisle ověřit.

Podle SBU se v nich hovoří o transportu raketových baterií Buk na Ukrajinu.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/342676-mame-uz-buk-budeme-sestrelovat-hlasi-rusti-agenti-v-ukrajinskych-odposlesich.html

Neumím si představit, že by se agent takhle vyjádřil. Pokud agent podává pro někoho tak důležitou tprávu je určitě zašifrovaná.

Výdyť i policie když dělá razii třeba na daňové úniky skryje ji pod nic neříkající název - třeba průvan

Těch blbostí tam je samozřejmě víc nad kterými lidi vůbec nepřemýšlí.

1. Separatisté nemohli letadlo vůbec vidět, když letělo ve výšce 10 km. Navíc takové ledalo by je nemohlo nijak ohrožovat. Čili neměli důvod.

2. I odborníci prohlašují, že to v žádném případě nedokáže naprosto nesecvičená posádka, kdy je nutná koordinace s radary.

3. Tento let byl záměrně odkloněn ze své trasy, která vede o hodně severněji. Stalo se to už v Polsku a záměrně. Shodou okolností před několika dny Porošenko naznal, že způsob boje, který Ukrajina vede je neproduktivní a že je nutné zcela změnit taktiku. Tak to změnili....

4. Španělský dispečer prohlásil, že za ním letěly dvě Ukrajinské stíhačky. Co tam asi tak dělali?

5. Kdyby ho sestřelili Rusové, dopadl by zákonitě na Ruské území. Navíc by tím způsobem jen vyprovokovali eskalaci konfliktu o který nestojí.

6. Letadlo nebylo sestřeleno, ale byly vyřazeny všechny elektrické systémy, což způsobilo naprostou neovladatelnost stroje, který vybuchl až po dopadu a nikoliv po zásahu střelou. Podle záznamů které jsem viděl dokonce nebyla na obloze vidět žádná čára jak bývá v zasaženém letadla (viz všechny dokumenty z války).

zdroj:http://berossos.blog.cz/

Facebook komentáře