Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Velký bratr už přichází!!!

Sdílejte! V žádném případě nejde o hoax! Na odchod z EU je už pozdě. Do konce tohoto roku ve všech státech EU mají být realizovány oba průkazy: digitální průkaz totožnosti a digitální očkovací pas. Zatím jsou ID dobrovolné. Zatím... Jako první země, kde se to zavádí, je Belgie a Maďarsko. Zkušený a skutečný klimatolog tvrdí, že se blíží doba ledová. Letošní léto tomu napovídá.

  • velky-bratr-uz-prichazi
 
Svazácké děti, nazývající se Zloději, pardon, Piráti, kopírují padesátá léta. Do parlamentu se dostali díky slibu "boj proti cenzuře", přesto prosazují cenzurní plán obsahující dvanáct bodů. Prosazují Green Deal, chtěli v celé EU zakázat všechny  jaderné elektrárny, souhlasili s povinnými, velmi nákladnými rekonstrukcemi všech starých domů. Chtěli prosadit povinné sdílení neobsazených bytů. Nepochybně souhlasí se zavedením eura a zrušením práva veta. Svazáci zavádí to, co nezavedli ani komunisté. 
Zjevem tragikomický, trapně směšný kluk Lipánek v lednu navštívil odporného psychopata Švába. Jistě si nepovídali vtipy.
Americká televize natočila seriál o LGBTQIAP+ mezi zvířaty Pokud by tyto excesy byly u zvířat tak běžné, jak uvádí ČT, dávno by vymřely. Jak prosté, Whatsone. 
V USA budou řešit nedostatek elektřiny velmi kuriozně. Protože v podvečerních hodinách kolem 17. hodiny si všichni majitelé elektroaut začínají nabíjet svá auta a hrozí riziko black-autu. Školní autobusy naopak vrací elektřinu zpět do sítě. Nosili jste někdy dřevo do lesa? Kam se hrabe Kocourkov....
Mercedes pro nezájem končí s výrobou elektroaut a vrací se k autům se spalovacími motory. Zákon ekonomie, že rozhodující pro výrobu a prodej je zájem zákazníka, nelze ignorovat.
Kolem 18. května horoskop světa ukazoval nějaké hromadné neštěstí. Atentát na Fica, havárie vrtulníku a mnoho dalších "náhodných" neštěstí politiků ve světě, o kterých se vůbec nemluví, není náhoda. Mimochodem přibývá důkazů, že tento atentát byl plánován z nejvyšších kruhů!
Vyhraje-li Trump volby, USA opustí NATO. Nepochybuji, že u Putina dojedná konec války do 24 hodin. Putin neskončí válku dřív, než bude dojednáno, že Ukrajina nevstoupí do NATO. Kolem patnácti států v USA se hlásí k zemím BRICS. Už se nemohu dočkat převlékání kabátů u všech politiků. 
Brusel chce ještě víc nadřazovat práva LGBT a invazi černého hmyzu v Evropě. 
Paruky britských soudců končí, protože vadí černochům, pardon afroevropanům. Darmo se neříká- Host do domu, čakan do ruky!
Ve Vatikánu byla první tisková konference o UFO. O tom jsou i debaty v americkém kongresu a v mnoha jiných parlamentech světa. Dokumenty jsou v televizi o důkazech existence UFO. Vatikán chce vydat směrnice o tom, jak se vypořádat se setkáním s UFO. Netají před námi něco? Nepřipravuje se něco? Viděli jste film "Vrtěti psem"? Technika vytváření prostorových obrazů je dnes dokonalá. Dokumentární film "Bůh versus mimozemštané" bude mít premiéru v Cannes a zveřejní tajemství Vatikánu o UFO. 
Stará Pekařka je svými fanatiky obdivována, že má na sobě rudé šaty. Opravdu neví, že rudá barva je barva komunistů? Že by se k nim hlásila?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Mária 2024-05-23 22:19
Prekrúcanie, falšovanie, zatajovanie pravdy, krádeže, klamstvá, zrada, .... Toť diagnostika, bežného, obyčajného človeka. Mnohí dnes chcú žiť len takýto život.
Citovat
#1 Jaromír Jaroslav 2024-05-23 13:37
Treba im hovoriť že vieme že chystaju koniec nasej civilizacie( lebo svet nikdy nekončí,je tu po milióny rokov), a tak nech začnú od seba! Ze vieme ze kde si stavajú atómove kryty a že im zalejeme chemikáliami ich " filtre" do bunkrov! Že im zamoríme prísun akejkoľvek vody! Takze keď chystaju na nás holocaust, nech začnú od seba! Cas sa kráti, mame menej ako 10 rokov do NWO/ JWO!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře