Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Velké probuzení.

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Ze stránek USA 2019:

Schomalla Martholl

Kdybyste lidem v roce 2017 řekli, že od roku 2020 budeme muset všichni běhat v maskách, protože vláda vyhlásila pandemii, a že světová ekonomika bude zcela zastavena, označili by vás za blázna. Přesně tak je tomu dnes.

  • velke-probuzeni

Když lidem řeknete, že Trump se vrátí, protože Biden zfalšoval volby, a když jim řeknete, že pandemie je podvod, také vás označí za blázna. Bez ohledu na to, kolik důkazů jim ukážete. 

Nevěří tomu. Nedokážou si ani představit, že to dělá jejich vláda. Proto bychom jim měli přestat cokoliv říkat. Měli bychom to otočit a nechat je, aby nám vysvětlili, proč máme pandemii. Ukažte nám důkazy, ne jen nějaká tvrzení. 

Ukažte nám, že se dramaticky zvýšila úmrtnost. Dokažte nám, že masky poskytují ochranu a že nás vaše očkování chrání, nikoliv poškozuje. Předložte nám důkazy o tom, že uzavírky pandemii omezují. 

Dokažte nám, že to byly nejbezpečnější volby v historii. Ukažte nám důkazy pro svá tvrzení, na jejichž základě se mění životy nás všech. Kde jsou? Dej mi je! Nechte je, ať se po něm poohlédnou. Dejte jim na to čas. 

Nenajdou sice žádné důkazy, ale dozvědí se mnoho nového a nakonec dojdou k závěru, že vše je obrovský podvod. To je velké probuzení.

Dirk
 
Schomalla Martholl

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře