Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Úvaha na téma "depopulace lidstva".

Vážená a milá redakce!

Když dovolíte, rád bych zde vyjádřil svoji naprosto šílenou bláznivou fantasmagorickou a nepochybně (aspoň doufám) zcela nesmyslnou konspirační hypotézu, která mě nedávno napadla, přišla jako blesk:

Dlouho mi totiž vrtalo hlavou a nechápal jsem, proč je Evropa v podstatě nucena a tlačena do přijímání velkého množství blízko- a středo- východních a afrických uprchlíků, kteří Evropu z hlediska bezpečnosti a obranyschopnosti ohrožují a oslabují, když je Evropa zároveň tlačena do války s Ruskem, jež by byla pro Evropu velmi náročná a po všech stránkách nesmírně zatěžující, a jenž by mohla skončit jaderným konfliktem, což by pro Evropu byla s největší pravděpodobností totální katastrofa a zkáza.

Přece Evropa nemůže válčit s miliónovými přívaly uprchlíků a zároveň válčit s Ruskem, to by prostě podle mě Evropa nemohla zvládnout, ustát a ještě obojí vyhrát!?

Domnívám se, že je to nelogické už jen z toho důvodu, jak mnozí věří či si myslí, že USA chtějí za pomoci Evropy porazit Rusko. Pak by zájmem a cílem proti-ruských evropských elit a USA nemělo být takovéto oslabování a ohrožování Evropy!?……

 

 

  • uvaha-na-tema-depopulace-lidstva

A tuhle mě to napadlo! – Cílem může být snaha o depopulaci na jedné z front!

Mnozí z vás jste o depopulaci již jistě slyšeli nebo jste o ní četli, že lidstvo je přemnožené, že je potřeba snížit stav lidské populace až o několik miliard, protože se kriticky snižují zásoby přírodních zdrojů, brzy bude problém s dostatkem potravin a pitné vody, menší počet lidí se lépe ovládá, atd., atd.

Jenomže blízký a střední východ s Afrikou je příliš velký prostor (oproti Evropě) pro efektivní vyhlazování, kde navíc v podstatě nikdo (až na nějaké malinké výjimky) nemá jaderné zbraně, a také asi ani nemá opravdu mohutné a z hlediska techniky a zbraní špičkově vyspělé a vybavené armády (aspoň si to myslím).

Tím vším však disponuje NATO a Rusko, při jejichž vzájemném střetu by hlavním ringem byla Evropa – druhý nejmenší kontinent, ovšem s třetím nejvyšším počtem obyvatel – http://www.treking.cz/cestovani/svetadily.htm. Pak tedy jde o to, na evropský kontinent nahnat co nejvíce lidí, tedy Evropanů, ti již zde samozřejmě jsou, a k nim lidi z blízkého a středního východu a Afriky pomocí válkami vyvolané a dále víceméně řízené migrace, kteří se (ještě navíc) vzájemně mezi sebou mohou začít bít, a poté zde vyvolat zničující válku mezi Ruskem a NATO, za použití nejmodernější techniky a jaderných zbraní.

Tím by depopulátoři zabili částečně dvě mouchy jednou ranou, zbavili by se do značné míry jak jedněch-Evropanů, tak do určité míry i těch druhých-obyvatel blízkého a středního východu a Afriky (zejména mladých bojeschopných mužů).

A poté by s největší pravděpodobností v Evropě zůstala hrstka nehomogenní ekonomicky nekonkurenceschopné lidské masy, závislá na pomoci a rekonstrukci evropského území ze strany jiných mocností, a na blízkém a středním východě a v Africe by zůstala od určité míry rozvrácená často zaostalá populace zbavená mnohých bojeschopných mužů, a dále prostor s ještě volnějším přístupem k přírodním zdrojům pro cizí mocnosti.

Takováto válka by navíc mohla být posunem k ustanovení totality NWO.  – Po válkách takovéhoto rozsáhlého charakteru zpravidla dochází k řízeným transferům obyvatelstva, k posunům hranic jednotlivých států, a ke změnám politických systémů a režimů!…..

(Na druhou stranu mě napadla jiná šílená hypotéza, že za snahami o jaderné odzbrojování může být lobby určitých mocenských skupin spíše se snahou ze světa odstranit arzenál, kterého se všechny mocnosti bojí a proto nejsou ochotny dopustit rozpoutání válečného konfliktu rozsáhlého charakteru či válečného konfliktu mezi nejsilnějšími mocnostmi, …..ale bez nich?……)

No,….ehm,….ale jsou to asi opravdu nesmysly,……nesmysly….., tak se případně omlouvám za obtěžování.

Zdraví vás všechny autor.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jaroslav Martínek 2016-09-16 21:51
Druhá varianta je pravděpodobnějš í. Na co by "mocnostem" byla nukleární válkou zničená a na mnoho let zamořená Evropa, když takto nás vyvraždí mohamedáni, nebo se vzájemně vyvraždíme v občanských válkách. Potom jim veškerá , nebo skoro veškerá infrastruktura zůstane zachována. Za předpokladů použití nukleárních zbraní by nebyly v bezpečí ani USA, protože RF má techniku i na to, aby jim tam udělala peklo. A že by se RF žinýrovala a nechala se sama vyvraždit, to může napadnout jedině naše rusofobní politiky. Rusko je obrovské a to se celé Americe zničit nepovede. Rusům by se ale jistě podařilo zničit celé USA.
Citovat
#1 petr.vasnovsky@seznam.cz 2016-09-16 12:48
Je zajímavé , ale před časem mě napadlo totéž.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře