Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Úhybné manévry

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • Kalousek7
Jako už mnohokrát pan ministr financí Kalousek tvrdí nepochopitelně zavádějící informace. Novinky.cz uvádějí jedno z jeho tvrzení, které lze snadno vyvrátit. Ministr říká, nepotvrdilo se, že Češi po zvýšení DPH nakupují více v zahraničí. S velkou pravděpodobností toto tvrzení je účelové pro snazší prosazení dalšího zvyšování DPH na 15 a 21%.

 

Žiji necelých 20km od hranic se SRN a vidím, o kolik více lidí jezdí do SRN za nákupy po zvýšení DPH. Čeští občané nakupují v sousedním Německu od stavebního materiálu přes brikety na topení po potraviny snad vše. Z vlastní zkušenosti vím, že potraviny v Německu pro našeho občana jsou nejen znatelně lacinější, ale také mnohem kvalitnější.

V České republice se zavádí evropský unikát - webové stránky, na nichž jsou vypsány nekvalitní a zdraví škodlivé potraviny na Českém trhu.

ČTETE DOBŘE - ZDRAVÍ ŠKODLIVÉ POTRAVINY NA ČESKÉM TRHU - UŽ TO SAMO JE VÍC JAK ALARMUJÍCÍ A SVĚDČÍCÍ O NESCHOPNOSTI VŠECH VLÁD OD PÁDU KOMUNISMU. NEDOKÁŽÍ VYTVOŘIT ZÁKONNÉ NORMY, KTERÉ BY NEKVALITNÍ A ZDRAVÍ ŠKODLIVÉ POTRAVINY NEPUSTILI NA TRH.

JSEM POTRAVINÁŘ OD r. 1969 A TAK MOHU S PLNOU ODPOVĚDNOSTÍ ŘÍCI:

- VŮČI OBČANŮM NEDOVOLILI KOMUNISTÉ TAKOVÉ SVINSTVO, CO SI DOVOLUJÍ POLITIČTÍ DOBRODRUZI OD PÁDU "TOTALITNÍHO" KOMUNISTICKÉHO REŽIMU.

NEKVALITNÍ POTRAVINY SE NESMĚLI OBJEVIT NA TRHU, POKUD SE TAK PŘESTO STALO VINÍK BYL CITELNĚ POTRESTÁN, V PŘÍPADĚ OPAKOVANÝCH ZÁVAD V KVALITĚ POTRAVIN BYLO SMETENO CELÉ VEDENÍ PODNIKU, JEHOŽ VINA BYLA PROKÁZÁNA.

POKUD BY NĚKDO DISTRIBUOVAL ZDRAVÍ ŠKODLIVÉ POTRAVINY, BYL OKAMŽITĚ POSTAVEN PŘED SOUD S OBVINĚNÍM OBECNÉHO OHROŽENÍ S TRESTNÍ SAZBOU 5 - 8 LET A BYLO ZCELA JEDNO JAK DŮLEŽITÝ STRANÍK TO DO TÉ CHVÍLE BYL.

Se soudy a tresty za totality mám také své zkušenosti - staly se dvě shodné dopravní nehody na různých místech. Ta co jsem zavinil já (nedání přednosti - mikro spánek) se zraněním, které spravili dva stehy na obočí.

U druhé nehody můj kamarád téměř přišel o nohu (jedna dáma mu také nedala přednost).

Výše trestu však zcela rozdílná vzhledem k závažnosti zranění:

Paní dostala trest zákaz řízení motorových vozidel na 6 měsíců a 10% z platu na stejnou dobu (nebyla člen KSČ).

Já jsem vyfasoval zákaz řízení na dva roky a 15% z platu na deset měsíců (přitěžující okolnost - jako člen KSČ jsem měl jít příkladem a to se nestalo).

Zato dnes je to naopak.

zdroj: http://berossos.blog.cz/

Facebook komentáře