Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ubohý velkohubý poskok vládnoucí moci

Hodnocení uživatelů:  / 22
NejhoršíNejlepší 

Božena Weitingerová

Jakýsi František Vrábel nazývající sám sebe velkohubě "datový analytik" v rozhovoru pro Veroniku Sedláčkovou na Seznam zprávách se vyjadřuje k nám, kteří se nechceme nechat očkovat.

Jakoukoli "proruskou kritiku NATO a EU" označuje automaticky za DEZINFORMACE. Promiňte, pane "datový analytiku", ale nejedná se v těchto případech prostě jen o ODLIŠNÝ POLITICKÝ NÁZOR?

To jako všechny názory, které se odlišují od jediného povoleného (vládního) názoru jsou podle Vás automaticky "dezinformace"?

 

  • ubohy-poskok-vladnouci-moci

Stejně pak mluví o odpůrcích povinného očkování. Pokud je mi známo, pane "datový analytiku", očkování proti COVID-19 je DOBROVOLNÉ a nikdo, kdo je odmítne, by neměl za to být jakkoli postihován či persekvován (což se systematicky děje) a také by neměl být vláčen po médiích a dehonestován. A odpůrci povinného nebo vynucovaného očkování jsou podle Vás automaticky dezinformátoři a jejich argumentace automaticky dezinformací? Opět je povolen jen JEDEN NÁZOR?

Nevím, jakou část života dotyčný "expert" prožil v minulém režimu, ale jedno vím jistě: Byl by z něj vynikající svazácký funkcionář. Ne takový, kterému šlo skutečně o věc, ale takový, který uměl v praxi aplikovat heslo "Kdo není s námi, je proti nám". Tenhle novodobý svazák tak činí jen v mírně upravené podobě: "Kdo říká něco jiného než my, je dezinformátor".

Co si o sobě ten cenzor-teoretik myslí? Že pozřel Šalamounův exkrement? On je jediným majitelem pravdy a může rozdávat rady, co je a co není pravda, co je a co není dezinformace? Manipulovat - to by mu šlo: Místo aby napsal "proruské názory", píše automaticky o "proruských dezinformacích". To chce opravdu vzbudit dojem, že vše, co je o Rusku, co pochází z Ruska nebo co chválí Rusko, je nutně dezinformace? Kolik toho o tom Rusku vůbec ví?

Používá "termín "odpírač očkování". Co nebo kdo to je? To je nějaký zločinec, co se brání splnit nějakou svatou povinnost? Něco jako "odpírač vojenské služby" za komunistů? Proč ne "odpůrce"? Ale on tu přece není od toho, aby byl korektní.

Nejvíc mě nadzvedla jeho nabubřelá věta "Odráží to hluboké sobectví a bezohlednost těch, co se očkovat nechtějí. I když jsou obětí manipulace, nesnímá to z nich vinu".

On se tu prostě pasuje do role nějakého soudce morálky! Kdo mu k tomu dal právo? Každý, kdo má jiný názor než on, je automaticky obětí manipulace? Kdo si nechce nechat vpravit do těla látku, které nedůvěřuje, je automaticky bezohledný sobec?

A o jaké "vině" to tu mele? Je tu vyhlášeno DOBROVOLNÉ očkování, ale kdo odmítne, je vinen? A čím vlastně? Že by mohl být teoreticky infekční a ohrozit někoho ve svém okolí? Ale to mohou očkovaní přece také!

Pane Vrábel, pro mě jste jen ubohý poskok aktuálně vládnoucí moci, pro kterou děláte špinavou práci: Pomáháte potlačovat svobodnou diskusi a prosazovat "jediný správný" pohled na svět. Snažíte se tu nejodpornější cenzuru postavit na "vědecké" základy. Víte, vraždilo se vždycky, ale němečtí nacisté z toho dokázali udělat průmyslové odvětví. Cenzurovalo se vždycky, ale Vy a Vám podobní jste z toho dokázali udělat propracovaný "vědní obor".

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře