Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tomuhle nemohu odolat

Čtenář Jirka mi poslal následující odkaz a já nemohu odolat, abych mu okamžitě udělal reklamu. Čeští elfové verbují do svých řad. Se zájmem jsem si přečetl následující řádky a myslí, že stojí za to přerušit žňové historky a udělat českým elfům reklamu. Následující text kopíruji tak jak je:
Přidej se k nám
Není ti jedno kam naše země směřuje? Díváš se také s obavami, jak někdo stále přilévá benzín do ohně, který rozděluje naši společnost do nesmiřitelných táborů? Chceš proti tomu něčím sám aktivně přispět?
Máš dvě možnosti – můžeš sám přispět k pozitivní kultivaci našeho kyberprostoru vlastním chováním nebo se můžeš přidat k nám.

  • tomuhle-nemohu-odolat

Chci jít vlastní cestou

V diskuzích na netu se budu chovat kultivovaně, nebudu nikoho napadat a urážet. Budu se vyjadřovat k myšlence, nikoli k osobě.

V diskuzích budu mít odvahu „vystoupit z řady“, hájit demokracii, právo, prozápadní ukotvení naší země v EU a NATO. Není důležité přesvědčit kohokoli, natož hlasité trolly, důležité je ukázat těm třetím, kteří diskuze jen tiše sledují, že lidé jako my existují a nebojí se vystoupit.

Nebudu šířit nepravdu, zprávy pochybného původu, řetězové maily, indormace z dezinformačních serverů, a to ani kdyby byly sebevíc šokující, zajímavé nebo vtipné.

Budu se snažit spojovat, nikoli rozdělovat. Drtivá většina sympatizantů dezinformací jsou oběti, nikoli jejich tvůrci. Soustředím se spíše na to, co by nás mohlo do budoucna spojovat, nikoli na to, co nás aktuálně rozděluje.
Cílem Českých elfů není zvítězit nad konkurenčním „táborem jiných Čechů“. Našim cílem je sjednotit občany na takové pozitivní platformě, která by byla proti cizím manipulativním kampaním imunní.

Chci se přidat k Českým elfům

Ozvi se nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Napiš nám něco o sobě, svých schopnostech a zkušenostech, abychom věděli, jak jich nejlépe využít (grafika, databáze, zkušenosti se sociálními sítěmi, programování, psaní textů, investigativní hledání informací na netu, řízení projektů a lidí, atd.)
Nováčkové začínají na základních pozicích, později, když se osvědčí (především jejich vytrvalost a spolehlivost) se rozšiřuje jejich zařazení, pole působnosti a zodpovědnosti.

Je to nenáročné – stačí jen pár hodin týdně tvého času. Sám si určíš, na co stačíš a na co máš čas. Ceníme si však spolehlivosti – co sám slíbíš, měl bys dodržet.

Činnost Českých elfů je pro skutečné patrioty a vlastence, nikoli pro pozéry, trolly a mluvky, co se rychle nadchnou a rychle vyhasnou. Pro ty, kterým jde o pozitivní věc, nikoli o osobní prospěch. Protože jsme neustále pod nepřátelským tlakem trollů, pracujeme anonymně v utajení a s veřejností komunikujeme pouze prostřednictvím našich mluvčích.
 
https://cesti-elfove.cz/pridej-se-k-nam/

 
Vidlácky bych celý tento verbuňk shrnul asi takto: 

Kdo máte rád EU, NATO a celé to naše úžasné, skvělé a dokonalé západní zakotvení, neváhejte o tom všude mlít pantem a všude zdůrazňovat jak je to skvělé, jak se soudruzi v SSSR   euroatlantická civilizace nikdy nemýlí a co dělá, to dobře dělá. 

Pokud o tom máte pochybnosti, kupříkladu vám vadí americké drony bombardující svatby, americké stíhačky bombardující Bělehrad, vadí vám povinná solidarita, vidíte jak se základny NATO blíží k Rusku a jak demokraticky ničíme jednu zemi za druhou, jak jsme zadlužení až po uši, dostali jsme sami sebe do klece a cesta ven bude hodně hnusná, pokud si tohle všechno myslíte, jste troll, dezinformátor a je nejvyšší čas, aby vám nějaký elf vysvětlil, co si máte myslet.

zdroj: https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/tomuhle-nemohu-odolat

 

%MCEPASTEBIN%

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře