Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vrchní šéf bonzáků Elf Bob Kartouz a hlavní dodavatel dezinfo pro Českou televizi narazil

To nemá chybu. To vážně nemá chybu. Rakušane, Stanjuro, kam jdou “prachy” z našich daní? Zameťte si před svým prahem! Bude parta bonzáků pozavírána?

vrchni-sef-bonzaku-elf-bob-kartouz-a-hlavni-dodavatel-dezinfo-pro-ceskou-televizi-narazil
 

Samozřejmě to není rozsudek, zatím podezření, ale že bandy kolem dodavatelů pro Koudelku BIS, pro odstoupivšího cenzora Klímu a vzor všech vzorů hlavní Elf Bob Kartouz je sám v hledáčku jako zločinec už ukazuje, co jsou zač. 

Dozorčí rada navrhovala odvolání Kartouse už v červnu, ovšem správní rada, která tuto kompetenci má, to tehdy odmítla. Změna vedení Pii nastává poté, co si vedení pražského magistrátu nechalo vypracovat dva audity, které potvrdily a popsaly neprůhledné hospodaření organizace.

Jako když vrah o morálce káže

Takto se točí neziskovky a Praha, či Česká republika cáluje. Po celé dva roky fungování byl Pii závislý na dotacích z Evropské unie, vedení organizace dlouhodobě usilovalo o stabilní financování formou provozní dotace z pražského magistrátu!! 

 Kartous a spol „Chovali se jako opilí námořníci, nerespektovali skoro žádná pravidla ohledně zadávání veřejných zakázek, při utrácení veřejných prostředků se nechovali s péči řádného hospodáře,“ kritizuje například zastupitel Jakub Stárek (ODS), který byl ještě do června členem dozorčí rady organizace.

„Pražský inovační institut za jeho dosavadní dobu fungování, za pouhých 2 a půl roku, vyrostl z organizace se základním vkladem jeden milion Kč a jedním 12milionovým evropským projektem s 10 zaměstnanci do organizace s rozpočtem 180 milionů korunfinancované z 85 procent z evropských fondů, se 40 zaměstnanci nebo dodavateli,“ popsal Šimral.

Pan vrchní Elf a darebák, který vyhrožoval každému, kdo s ním nesouhlasil, darebák, co vedl největší šmejdy od doby Lidových bolševických milicí a ještě se přiznávají: Inspirací pro vznik skupiny se stala hnutí elfů z pobaltských republik, kteří bojují proti ruské hybridní a dezinformační kampani v kyberprostoru.

Jak uvádí web Manipulátoři.cz, často pracují pod falešnými profily a vstupují například do komunit na sociálních sítích, kde se údajné dezinformace šíří.

Pan nadčlověk? A pak na vůdce darebáků najednou spadla klec!

 

 

Jindřich Rajchl

Největší strážce “čistoty” a evropských hodnot na internetu, šéf udavačského spolku Čeští elfové a údajný kandidát na ministra školství, jenž musel skončit pro “netransparentní hospodaření” v čele Pražského inovačního institutu, Bohumil Bob Kartous, je aktuálně vyšetřován úřadem evropského prokurátora pro podezření ze spáchání trestného činu dotačního podvodu!

Znovu se mi potvrzuje má životní zkušenost, že ti, co si hrají na největší moralisty a křišťálově čisté bytosti, jsou ti největší lumpové ze všech.

Tak si na to vzpomeňte, až zase bude ČT vysílat pořad o tom, jak ti dobří milí elfové chrání náš internetový prostor před těmi zlými důchodci, kteří jej zaplevelují dezinformacemi z řetězových e-mailů.

Jsou to jen trapní farizejové, kteří si hrají na strážce slušnosti, ale reálně jim jde jen o to, aby do jejich peněženek teklo co nejvíc evropských dotací.

Nic víc.

Petr Pokorný
Skrytá pravda

https://www.pokec24.cz/politika/vrchni-sef-bonzaku-elf-bob-kartouz-a-hlavni-dodavatel-dezinfo-pro-ceskou-televizi-narazil/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře