Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

To nevymyslíš.

Podle Pepy přinesla Evropská unie Evropě mír a prosperitu. Nevěděl jsem, že do roku 2004 byla v Evropě nějaká válka. Jak může mluvit o prosperitě, když všechny evropské země každým rokem upadají stále víc do chudoby- týká se i kdysi bohatého Německa. Pepo, jsi vůbec svéprávný a nevidíš, jak se český člověk propadá do chudoby stále víc jenom díky této vládě? EU prý má nejlepší cíle. To je pravda, ale jde o cíle ne evropských zemí, ale USA a Německa. Prý jsme i Evropané. Celých dvacet roků nemohu nikde sehnat učebnici evropského jazyka. Som z toho volaakosi zmetený....

to-nevymyslis-2
 
 
Pamatujete si, jak lžinenávistníkům vadilo, že Zeman dával vyznamenání svým kamarádům?  A co dělá agent Pávek? Jeden kamarád vedle druhého. Samý lžinenávistník a vlastizrádce. Jsou mezi nimi i signatáři, kteří v minulém režimu trpěli, takže se u nich dá pochopit nenávist ke komunistům.
 
Přesto při předávání vyznamenání každý z nich měl velmi přátelský úsměv k člověku, který byl mimořádně aktivní v minulém režimu. Takže všichni komunisti jim vadí, ale jednoho jediného fanaticky a zaslepeně zbožňují. Ani jeden z nich se nestyděl převzít si vyznamenání od převlékače kabátů  a vlastizrádce.
 
Vyznamenat Mašínovou, sestru vrahů, to je světový unikát. To nevymyslíš.
 
Jeho projev byl nicneříkající, a plný frází. Místo, aby zhodnotil minulost a budoucnost naší vlasti, do nebe vychvaloval Utopii. V den založení /!!/ ČSR to byla trapná ostuda. Evropa jemu milejší  než jeho rodná vlast. 
 
Mnoho lidí ho fanaticky zbožňuje a vůbec jim nevadí, že podepsal zákon o okradení důchodců, zákon o katastrofálním rozpočtu, který ekonomicky zničí náš stát a mnoho lidí přivede do chudoby.  Vůbec jim nevadí, že za bílého dne chce naši republiku rozprodat  Němcům a zrušit tak Benešovy dekrety. Nevadí jim, že předtím pracoval pro SSSR a ted převléknul kabát a pracuje pro opačnou stranu.
 
To jsou ale paradoxy, pane Vaněk. Tím, že vůbec nekritizuje vládu, jak to dělali všichni předchozí prezidenti, tak vzorně dokazuje, že je to loutka. 
 
Agente Pávku, jak hluboko ještě klesneš?
 
to-nevymyslis-2

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jakub Baševi 2023-11-01 15:35
Hlavosek první. Skutečně lituji toho vojáka, co přes ní dostal, viděl jsem, jak ho rána bolí a jak se přemáhá. To si říkám, když náčelník NATO nedokáže předvídat vyvážení, či možné nevyvážení slavnostního praporu při slavnostním shromáždění (zdobenej prapor se špičkou určitě bude nahoře těžkej), jak pak dokáže předvídat vojensko-taktic ké projevy cizích armád? Žižka to asi žádný nebude, ale z toho druhého ho mohl udělat.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře