Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Svoboda projevu, cekni a………. 

Svoboda projevu, cekni a……….Svoboda projevu je prý v naší zemi dle současně platné Ústavy ČR zaručena. Koneckonců to neustále  tvrdí  i představitelé vládní moci ve svých  plamenných vystoupeních skloňující  úroveň  demokracie v naší zemi ve všech pádech.

Otázkou zůstává, co následuje poté, když se jedinec (kterých jak se zdá  přibývá) skutečně odhodlá  v mediálním a veřejném prostoru říci, co si myslí o současném politické situaci v naší zemi.

  • svoboda-projevu-cekni-a

O současném směřování našeho státu, devastaci jednotlivých vládních resortů,  k všestranně   proukrajinsky  vládnoucímu  kabinetu  premiéra Petra Fialy.

Zatím posledním příkladem je  vystoupení předsedy ČsSL plk.v.v. Ing.Václava Vaška na pietním aktu u památníku Čs.letců v Žatci v neděli 17.9.2023.   

Viz odkaz na uvedený projev: http://cssl.cz/2023/09/15/pietni-akt-u-pamatniku-cs-letcu-v-zatci/?fbclid=IwAR1_aNF5ZhbP4uqfioSbSO2kOO7HJu1CJJhw7kJU7ZqDZwhzAMDv5oJ_j-gReakce  představitelů  armády na uvedené vystoupení byla více než bleskurychlá. 

Armáda uvedený  projev nejen odmítla, ale náčelník GŠ Armády ČR generál  Karel Řehka na síti X ( dříve twitter) uvedl, že AČR s okamžitou platností ukončuje veškerou spolupráci s tímto spolkem a podporu akcí, na kterých se podílí! Kterými  pronesenými výroky Václav Vašek  oprávněně  „ pobouřil“  armádní mocipány  nevíce, si můžeme jen domyslet.  Ano. 

Cenzura nepohodlných názorů pokračuje.  Armádní reakce na nedělní vystoupení Ing. Václava Vaška  je  pokračováním  likvidace osob s nesprávným názorem ve veřejném a společenském prostoru.  Pokračující   likvidací nejen učitelů, viz  poměrně nedávný případ  Martiny Bednářové. Stejně jako likvidace  v minulosti  úspěšného svolavatele protivládních demonstrací Ladislava Vrábela. Likvidací dnes již  mnoha desítek  obžalovaných  osob z různých oborů.  

Občané státu dle  hlásné  trouby  veřejnoprávní České  televize  prezentující výplody ministrů Strakovy akademie  si mají  zvyknout   na dvojí metr.  Zatímco  ve svých názorech  řeporyjský  starosta Pavel Novotný má zelenou, Tomáše Čermáka odsouzeného za „podporu a propagaci terorismu“ soudy „přinutily“, aby opustil naši republiku.

Občané, vládou  dehonestovaní  a označováni jako   dezoláti  a chcimírové, pokud  nechtějí „následovat“  aktivistu Jaroslava  Popelku, mající soudní  zákaz vstupu do Prahy na 18 měsíců za údajné podněcování k výtržnictví se ocitají v situaci, kdy se musí smířit  s všestrannou  vládní podporou Ukrajině . 

Nejen v podobě vysávání státního rozpočtu na úkor  našich občanů, ale i na každém rohu   „Pražské Ukrajiny“  vyvěšených  modrožlutých   vlajek, „překlasifikované“  na bannery.  

Za současného  stavu  si tak mnozí občané pokládají  oprávněnou  otázku. Kdo je ve skutečnosti pro společnost více nebezpečný a navozuje  atmosféru  strachu? Kdo eskaluje vojenský konflikt na Ukrajině  natolik, že ani nebezpečí  propuknutí jaderného konfliktu  jej ani  trochu nepřibrzdí v jeho „ myšlenkových  pochodech ? Kdo je skutečným „nepřítelem“ současného režimu? 

Myslím že spousta občanů má jasno.Pouze  Fialova  pětikolka  podporovaná agentem Pávkem  si to nechce zatím připustit.

Miroslav Kavij

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře