Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Svět se zbláznil.

Na českých školách chce jakási Králíková z ODS zakázat umyvadla a zavést společné wc. Napřed by to měla zavést v parlamentu a senátu. Vsadte se, že většina bude proti.

Představte si, že žákyně v pubertě má své dny a odchází z wc s nemytýma rukama, do kterých bere jídlo. Dobrou chut. Pokud vím, umytí rukou z wc je základ už v mateřské školce.

Žádnému doktorovi v parlamentu, či hygienikovi tohle nevadí? Jestliže něco takového navrhuje žena, pak je to prase. Omlouvám se všem prasatům. Nepochybuji, že takový zákon Pepa automaticky podepíše. 

  • svet-se-zblaznil-22
 
Jakási mužožena či ženomuž aby nemusel mluvit v mužském či ženském rodě, tak mluví v množném čísle. V rozhovoru řekl či řekla  větu: "Lidé kouří, proto umírají, ale zachrání tím přírodu". Její myšlení je bizardní, protože podle ní musí zemřít lidé, aby se zachránila tato planeta. Slovo příroda neexistuje v jednotném čísle, tak jako třeba nůžky a jiná slova
 
Soudruh Rakušan souhlasí s genderovými jmény, kdy nepoznáte, jde-li o muže či ženu. Na internetu byl vtip, který se brzo stane realitou:" paní, máte rakovinu prostaty": Problémy budou mít tato stvoření s tím, patří-li na urologii nebo na gynekologii.
 
Dnešní dvojice si běžně říkají partneři, přesto, že některé dvojice mají své děti. Dřív si tito lidé říkali manželé. Všimněte si, že stejnopohlavním párům vůbec nejde o práva, která už dávno mají, ale o prachobyčejné slovo manželství, na kterém trvají jako kdyby šlo o život. Drtivá většina stejnopohlavních párů ani dítě nechce, kromě Voříška z Primy, který sobecky okrádá "své" dítě o matku. Tito užiteční idioti perpektivně škodí sami sobě, aniž by to pochopili. Důchodu budou zcela zrušeny, protože nebude nikdo, kdo by platil daně. Gusta věděl proč podporuje rodiny.
 
Předseda loupežníků, Ivánek, chce vyřešit bytovou krizi tím, že nikdo nebude vlastnit byt. Tak uvažuje pravý marxista.
 
Španělská ministryně přiletěla na jakési setkání tryskáčem, aby pak "demonstrativně" jela na kole...
 
20 % západních Ukrajinců /zatím jen 20/  odmítá přítomnost a pobyt NATO na Ukrajině. Co na to říkáte soudruhu Rakušane?
 
Autobusy z Florence nestačí odvážet Ukrajince, kteří se vracejí na dovolenou do válečné země. Je unikátní, kolik politiků už jelo do "válečné" země, dokonce opakovaně. Opravdu jsme ve válce? Dle televizních záběrů Ukrajiny jde jen o lokální konflikt. Denně umírají tisíce Ukrajinců, ale ještě ani jediný Čech nepadl. Jde o to, že naši "hrdinové" jsou někde vzadu, kde se vůbec neválčí. Hlavně že za to berou stotisícové platy z našich daní.
 
Jsme tak bohatý stát, že platíme dvě rozhlasové a dvě televizní stanice pro Ukrajince. Hlavně že se důchodcům přidá pouhých 400, slovy čtyři sta /!/ korun. Důchodci prý se mají ta dobře, jako ještě nikdy...
 
V poslední době se u nás rozšířily nemoci, které už dávno zanikly, svrab a tubera. Pročpak asi najednou byly zrušeny hygienické průkazy? Aby mohly Ukrajinci pracovat s potravinami.  Co na to hlavní hygienik? Pořád nic? 
Pepa navrhuje internetové volby. Kolik starších lidí ovládá internet? Co můžete čekat od zelenéího mozku?
 
Soudružka Gottwaldová, pardon, Pávková, při zařizování Lumbeho vily utrácí miliony za luxusní vybavení. Ne ze svého ale z našich daní. Pepa navíc objednal v této době, kdy jsme rekordně zadluženi, opravy Hrádku v hodnotě přes půl  milionu korun. Inu, jsou to papaláši. Nesliboval Pávek něco o dobrém hospodaření?
 
Stará Pekařka zařídila novou leteckou linku na Tchajwan. Už vidím ty vyprodané letenky na rok dopředu, tak jako beznadějně vyprodaná představení abstinenta Vény. O rozhazování za létání v milionových částkách by bylo na celý článek.
Už se blížíme Západu, ale v tom špatném. Přibývá konfliktů mezi menšinami tak jako ve Francii. A to je u nás teprve půl milionu Ukrajinců a pár muslimů...
 
Je zajímavé, že se nezveřejní, kolik je u nás nezaměstnaných Ukrajinců. Slovo Rom je urážka starých cikánů, kteří jsou hrdi na svou entitu. Slyšeli jste někdy výrazy jako "Romská pečeně", "Romský baron jsem já", "Kdo to byl, rom černý rom", "Romko ty krásná",Ty romuješ" či "neromuj" ? Za konflikty mezi etniky prý mohou deizinformátoři. Znáte aspoň jednoho jediného cikána, který má internet?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře