Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Slovensko jsme odřízli, tak ještě Moravu a bude klid

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Všechno zlo pochází z Moravy. Můj přítel Milan tvrdí, že Moraváci svou svinskost maskují hranou bodrostí. Spěchám, proto riskuji, projíždím přes Moravu - i s rizikem umlácení valaškami a koštýři.

Už Ivan Mládek kdysi prozíravě varoval, že na Jožina z bažin platí jen a pouze chemtrails – práškovací letadlo. Naše skvělé Česko kouše, saje, rdousí nekonečný nájezd jurodivého Jožina. A žere hlavně ty nejlepší z nás – Pražáky. Jsme svědky nekonečného útlaku a řádění moravského a slezského živlu.

Slováky jsme v roce 1993 naštěstí odřízli chirurgickým nožem Václava Klause: Já ti dám pithartovskej dvojdomek, padej z mýho letadla, Mečiare. A bylo to stejně pět minut po dvanáctý.

  • slovensko-jsme-odrizli-tak-jeste-moravu-a-bude-klid

Babiš už byl dávno zalezlej v důvěřivým českým kožichu. Tak si dodnes tenhle kalich hořkosti pijeme až do dna. Mohlo to bejt ale podstatně horší, na Hradě místo českýho moudrýho státníka mohla sedět Čaputová jak Krnáčová na pražským magistrátu, ministryně zahraničí Vašáryová by v Bruselu objímala Leyenovou a ministr vnitra Kotleba by v pražským metru vylučoval Romy z přepravy. Naštěstí se hlavní heslo Slováků Čecha do mecha a mech do Dunaja nenaplnilo, ale bylo to fakt o fous.

Zatím se nám to, bohužel, nepodařilo s Moravou. A jak by náš český národní balón vyletěl prudce k oblakům, kdybychom tu moravskoslezskou pakáž odřízli. Musíme si konečně přiznat, že kníže Oldřich udělal kdysi šílenou botu, že tu Moravu násilně k Čechám připojil. No jo, voči měl jenom pro Boženu a státnicky mu to vůbec nemyslelo. Ale nastal čas zúčtování. Včil! Až to bzúkne a budou brát gajzle. Jen to dohóknót. Se všemi jejich chachary, cypy, šalinami i sklépky. Vždyť jen se podívejte na tu smutnou přehlídku moravských „škraní“ v našich vládách. Co napáchali, tady snad nemusim rozvádět: Topolánek ze Vsetína, Nečas z Uherskýho Hradiště, Rusnok z Vítkovic, Sobotka z Telnice, Paroubek z Olomouce... Jedna postavička do džezu vedle druhý. Ze dvanácti premiérů ČR 5 Moraváků a Slovák. Nás tu v Čechách žije skoro sedm miliónů, voni jen čtyři. Úpíme pod tou moravskou bandou nemytou jak votroci. A to nemluvim vo největších „hvězdách“ v současný vládě: Maláčová z Uherskýho Hradiště, Schillerová z Brna, Metnar z Olomouce, Plaga z Ivančic, Zaorálek z Ostravy... Jen vyštvali českýho budějickýho Vojtěcha a pardubickýho Prymulu ze zdravotnictví, už se tam nakvartýroval Blatný z Prostějova. A jedem do lockdownů jak namydlenej blesk. My tam nemít Havlíčka z Budějic a Hamáčka z Boleslavi, tak fakt nevim. Ze 14 členů vlády sedum cizáků. Už vám docvaklo, proč jsme tam, kde jsme? Jak jsme todle mohli dopustit?!

A to vůbec nemluvim vo parlamentu. Kdo se porval ve sněmovně? Jasně, že Volný. Je z Poruby, tak se prostě porubal. S kym? S Hanzelem z Karviný! Kdo se hned do rvačky vložil? Veselý z Krnova. Všechno Moravskoslezskej kraj. Že si to nevyřikali někde ve Stodolní. My, Češi abysme teď kvůli nim chodili před světem kanálama. Jen to vzal v ODS do ruky Fiala z Brna, vypadaj modrý ptáci jak voškubaný slepice. Musel se pro podzimní volby sčuchnout s Jurečkou z Přerova. Za Pekarovou Adamovou z Litomyšle se ale neschovaj, přede mnou rozhodně ne. Eště že už neni na postu ombudsmana Šabatová z Brna, ale Křeček z Prahy. To jsme ale vybrali jen jednu zatáčku.

Úplně zářnym příkladem moravskejch kun v českým kurníku je fotbalovej svaz. Tam to ovládli do mrtě, taky se do roku 2011 menovali Českomoravskej fotbalovej svaz, to leccos naznačuje. Co neposvětil moravskej gang, neprošlo. Kdyby Moraváky nedrželi u huby poctiváci Pelta z Varnsdorfu a Berbr z Nýřan, tak by to bylo úplně ztracený. Tak je hned ty hyeny moravský práskli polišům a nechali zavřít, aby jim na jejich rejdy nikdo nekoukal. Je to prostě prolezlý všude a držej při sobě ty moravský agenti jak slepený kanagomem.

A proto - pryč s nima. Žádný mazání a parlamentní vyjednávání, to by zablokovali. Vojenskej převrat! No jo, ale jak? Ministr obrany Metnar z Olomouce, náčelník generálního štábu Opata z Hranic, maj to tam moravský piklíři slušně vobšancovaný. To bude chtít plukovnickej převrat pod vedenim vrchního velitele vozbrojenejch sil Miloše Zemana z Kolína. Pozatýkat všechny moravský agenty v Praze, to bude fuška, je jich tady jak švihlíků. A pak tanky na hranice, nad Čechama vyhlásit tvrdej lockdown pod záminkou vomezení šíření britský mutace viru ze západu Čech na Moravu, to zbaštěj i s navijákem. Žádný špacírování z vokresu do vokresu. Jedinečná šance, teď nebo nikdy. Jen tak mě napadá, jestli vono už to nezačalo a mně se nic neřeklo.

A pak už se budem jen prohejbat smíchy, jak si Moraváci vládní metropoli zřizujou v Brně. To Brno jim teda zvlášť přeju, už žádný hrození pěstičkou do Práglu. Počítám, že do roka vypukne válka mezi Ostravou a Brnem a Volný bude rozdávat flákance napravo nalevo už v moravským parlamentu. Ale voslabenej nepřítel - dobrej nepřítel. A český pivo jen za tvrdý valuty, ať si lemtaj ty svý patoky ze sklípků, to hravě nahradíme krabicákama ze Španělska, rozdíl nikdo rozhodně nepozná. Tady na blogu idnes musíme samozřejmě vylifrovat okamžitě všechny moravský blogery, prostě, když se kácí les, tak lítaj větvičky.

A bude to mít i spoustu dalších vedlejších efektů, třeba Ústavní soud, co řadu lidí teď tolik míchá, zůstane v Brně, a u nás ho už prostě nezřídíme. Proč taky, když budem mít vojenskou juntu a polní soudy rozhodně nenechaj ňáký návrhy válet tři roky v šuplíku. Hodně bude muset přitvrdit migrační politika, než postavíme mezi náma a Moravou mexickou zeď podle pro Ameriku už nepotřebnejch návrhů. Bude řada pokusů o ilegální přechod za lepšim bydlem a žádostí vo azyl kvůli totalitnímu brnocentrismu. A jak znám Moraváky, tak i řada podzemních tunelů se prokope. Zvlášť třeba v Jihlavě, co leží půlkou na Moravě a půlkou v Čechách a má navíc rozsáhlý katakomby.

Turismus bych teda zachoval, protože bych rád dál navštěvoval svý milovaný Jeseníky a rodiště v Olomouci. No jo, sakra, dyť já budu mít rodnou hroudu v cizině! A hroby předků taky. Aha. Ježišmarjá, dyť já jsem Moravák! A možná tady nedostanu ani azyl, ani zelenou kartu! A ze zdejšího blogu vyhoděj i mě! ... Tak nic, rušim to. Eště to s náma Moravákama a Slezanama musíte, Češi, nějak vydržet. A hlavně my s váma. Pěkně to v tý Praze vedete od desíti k pěti, Češi zoufalí. Kdybyste proti nám, Moravákům, pořád nepiklili, bylo by tu hned líp.

Autor: Josef Prouza 
 

Facebook komentáře