Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Slovák to řekl naplno.

"Milí přátelé.

22. června 1941 napadlo nacistické Německo Sovětský svaz. A za několik roků vyvraždilo téměř 14 milionů civilistů /!/, z velké části Slovanů. Z toho přes čtvrt milionu dětí. Zamyslete se nad tím číslem. Opravdu chceme kopat do ruského národa? Do Sovětského svazu? Opravdu chceme hanit památku těch, kteří často trpěli za naši svobodu?

Celkem v druhé světové válce i při našem osvobozování padlo 27 milionů Sovětů. 14 milionů, to nebyli vojáci, ale civilisti, které nacisti vraždili z rasových důvodů. Sedm a půl milionu lidí bylo záměrně zlikvidovaných, protože byli Slované. Tomu se říká genocida. Západ se opět díval na Slovany jako na méněcennou rasu, kterou chtěli zotročit či vyhubit.

  • slovak-to-rekl-naplno

Rusofobie nepřišla s Hitlerem. Bujela už století předtím. Když se dnes na Západě vymlouvají, že útočí na Rusi kvůli válce na Ukrajině, nic není dále od pravdy. Vždy Rusy nenáviděli. Vždy chtěli Slovany porazit. Dnes mají jen záminku navíc. Chtějí zničit historickou pravdu. Dnes jako by bylo zakázané říkat, že nás osvobodily národy Sovětského svazu. Především Rusi. Jako by bylo zakázané říkat, že klíčovou úlohu při porážce fašismu sehráli komunisté. Jako by bylo zakázané říkat, že nejvíc ve válce trpěli Slované. 14 milionů etnických Rusů, 7 milionů etnických Ukrajinců, dva a půl milionu Bělorusů, to byla třetina tehdejší populace Bělorusů.

Opravdu má dnes někdo odvahu odepírat Rusům i Bělorusům zásluhy na porážce fašismu? Opravdu má dnes někdo odvahu ničit památník maršála Koněva? Hrdinu, který nás osvobodil od fašistů? Opravdu má někdo odvahu vyznamenávat fašisty, kteří vydávali naše povstalce v SNP? Toto spáchala prezidentka Čaputová. Takto se přihlásila k fašismu. Naši politici zrazují naše vlastní zájmy, naši pravdu, naši čest. Poturčenec horší Turka. Nalejme si čistého vína.

Na Západě vládne fašismus. Nenávist vůči Rusku dosahuje stejné parametry jako za Hitlera. Zakazují ruskou hudbu, ruský sport, útočí na Dostojevského, odmítají hrát Čajkovského. Ne, ruská kultura nemůže za boje na Ukrajině. To ví i malé dítě. Proč to tedy dělají? Protože jde o rasismus, o etnickou nenávist vůči Rusům, vůči Slovanům, vůči nám všem. Najednou se oslavují Banderovci, batalion Azov, všude uslyšíte pozdrav Banderovců - Sláva Ukrajině. Banderovi a Suchovičovi se staví sochy. Tři čtvrtiny ukrajinského národa s obdivem hledí na to, co páchali Banderovci.

Jakoby jim nevadily ty děti, a desetitisíce zmasakrovaných lidí ve Volyni. Stahovali jim kůži za živa! Malým dětem rozbíjely hlavy, upalovaly je, mučily je. A ted jsou hrdinové. Protože nenáviděli Rusy. A každý kdo nenávidí Rusy, je najednou hrdina. Čekám až začnou na Západě stavět sochy Hitlerovi a Musollinimu. Ti nenáviděli Rusy a komunisty. Nenávist je tak šílená, že proti Rusům zavádíme sankce, které jim neubližují, ale nám samotným. Kvůli sankcím se zvyšuje cena ropy a plynu a Rusko má větší zisky. Vyváží do Indie, Číny, celého světa. Západ se izoloval, Evropa se odstřihla. A naši obyvatelé trpí pod palbou extrémního zdražování jen kvůli tomu, že západní vůdci nenávidí ruský národ..

My musíme bojovat proti fašismu. Tak jako naši předkové. Naši staří rodiče. Nikdy nesmíme zapomenout na 22. červen 1941, kdy začala genocida slovanských národů. Nikdy nesmíme zapomenout na historickou pravdu o tom, kdo nás osvobodil. Vděčíme především Rusům. Nebýt jejich obětí, skončili bychom v plynových pecích..

Bez Rusů, bez Sovětů bychom nebyli. Hitlerovi se nepodařilo zotročit naše národy. Chodím na Slavín téměř každý den, abych se poklonil těm, díky kterým jsme jako národ přežili. Otázka je, zda to, co se nepodařilo Hitlerovi se zbraní v ruce, nevykonali jiní západní imperialisté bez zbraní. Ocituji slova slavného amerického zahraničně-politického analytika polského původu Zbynka Brezynského: "Je krutá pravda, že Západní Evropa a Západ vůbec zůstávají pro nás převážně americkým protektorátem. Že spojenci připomínají vazaly a poddané dávných časů.

Generace našich starých rodičů se dokázala vzepřít proti útlaku. Dokážeme to i my. Dělejme vše proto, abychom našim dětem vštěpovali historickou pravdu. Neosvobodili nás Američané, ale Rusi. Neosvobodili nás liberálové, ale komunisté. Nejvíc netrpěl Západ, ale my Slované. Na naše děti se věší patologická rusofobie. Musíme umět vysvětlit, že Rusi nejsou naši nepřátelé a že dějiny učí, že válka přichází ze Západu a mír z Východu.

Nebojme se ani v těchto dobách lží a nesvobody říkat - Děkujeme ruskému národu za to, že zachránil Evropu před Hitlerem. Za to, že zachránil slovanské národy před úplným vykořeněním. Za to, že jsme."

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#9 miroslav petr 2024-02-25 17:41
pro Nowak-Klaus jezdí v embéčku a bydlí v paneláku. Ten zámeček tam nesedí. Kdyby jezdil v mercedesu a měl vilu u moře....
Citovat
#8 Hněvkovský 2024-02-20 17:01
Obávám se, jak jsem poznal lidské charaktery tady v Česku, že zas až tak hodně lidí není schopno se nad tím zamyslet.
Citovat
#7 nowak 2024-02-19 17:03
Vážení, řekněme si to na rovinu. Máme rádi lidi nebo penize a majetek? Samozřejmě, bez lidské společnosti budeme Robinson. Ale po převratu vstoupil do naší soc. společnosti duch krádeže,lží a podvodů. A tak nám "chudý spisovatel Havel" s panem V.Klausem a dalšími předvedli, že jsme se vlastně socialisticky chovali špatně. Na prvním místě majetek, na druhém majetek, na třetím majetek.
Chudý Havel zbohatl, chudý Klaus si nechal koupit za české peníze za 10,5 miliardy zámeček v Lichtenštejnsku (článek od RNDr. Rudolf Jiříček), dale v každém okresním městě byl kulturní fond, v republice ohromný majetek, přestal se vyplácet a peníze zmizely. A můžeme pokračovat dál. A tito lidé jsou u moci, 37 000 lidí v republice jsou Dolarový milionáři, s nima co chceme dělat? Jak je přimět k lásce k člověku, jedno Rus, Ukrajinec, Němec..., vyloučeno. CO TEDY ZBÝVÁ????
Citovat
#6 dusan janto 2024-02-19 16:22
Velka vdaka Ruskemu narodu .
Citovat
#5 Vaska 2024-02-19 16:18
Ty čísla trochu neseděj - údaj z Gen. štábu (Sovětského - 1988) : ztráty Rudé armády - 8 700 000 vojáků padlých, nezvěstných a nevrátivších se ze zajetí.
Celkové ztráty SSSR - 26 500 000 .
Citovat
#4 Burák 2024-02-19 15:52
Nejvíce se ukázal Západ hned po válce, když nám odmítl poslat potravinovou pomoc, přitom měli od Ruska tisíce tun obilí, se kterým veselé kšeftovali. Dodnes existuje dopis z ambasády myslím USA, kde požadovali za tuto pomoc aby jsme se vzdali slovanství. Neskutečný hyenismus. V Rusku způsobili hlagomor, protože odmítali zlato a vše chtěli platit obilím. A co udělali Sověti? Ti nám i z toho mála, co jim zbylo po rabování Západu zbylo, poslali několik vlaků obilí do našich největších měst včetně Prahy, kde jim dnes za odměnu strhnuli pomník. Odpověď je ale velmi jednoduchá, jsme totiž svědky překreslování výsledků druhé světové války a vlády nad našimi životy se postupně ujmuli pohrobci nacistů a kolaborantů. Lidi si je volí, protože neznají pravdu a nikdo jim to nebude neustále připomínat. Chybí zde láska k vlastí a prezident Beneš to řekl jasně ve videu, kde varoval před takovou dobou. Věděl, že přijde a že snahy nejen Němců nikdy neskončí. Vždyť ty jejich snahy existují tisíc let a většina území Němců je na zabraných slovanských zemí. Oni prostě pokračují dál i když tomu málokdo věří. Proto existuje kolektivní Západ. O kořist se totiž vždy dělí.
Citovat
#3 miroslav petr 2024-02-19 13:58
obyčejný dělník mi řekl geniální pravdu: "když sledují českou televizi, otočím si všechny zprávy o sto osmdesát stupnů"
Citovat
#2 Alois Krejčí 2024-02-19 09:19
Opět pravda !!!
Citovat
#1 Karel Surový 2024-02-19 08:53
Podepisuju ! ... ale mají médiá na své straně ! Proto je nutné sledovat alternativní médiá, které neplatí žádní oligarchové. úproto je nutné NE- sledovat Českou televizi a komerční televize. Opakuju, NESLEDOVAT - neposlouchat, ... protože LŽOU !!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře