Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ruská federace v žádném případě neohrožuje mír v Evropě

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Severoatlantická aliance ukazuje prstem na Ruskou federaci, která v žádném případě nenese vinu za ohrožení bezpečnosti v Evropě. Severoatlantická aliance si vybrala svého oblíbeného protivníka. Je jím Ruská federace, hrdý a soběstačný národ, který jen chrání své národní zájmy.

  • ruska-federace-v-zadnem-pripade-neohrozuje-mir-v-evrope

Pokládám za velice lživá a demagogická slova generálního tajemníka Severoatlantické aliance Anderse Fogha Rasmussena, který tvrdí, že Ruská federace ohrožuje mír v Evropě. Nejen podle mne NATO už dávno pozbylo svého obranného charaktetu. Místo tohoto obranného charaktetu, můžeme ve světle posledních událostí pozorovat, že NATO se angažuje vojensky po celém světě. Po Afghánistán až po vojenskouintervenci v Libyi. Několik posledních měsíců můžeme pozorovat, že by se NATO rádo angažovala i v probíhající ukrajinské problematice. Nebo se už tajně angažuje?

Pokud nebude západní Evropa a NATO respektovat Ruskou federaci a nebude s k ní chovat jako k sobě rovnému, tak opravdu můžeme očekávat, že bude hrozit revize Studené války. Bohužel tuto novodobou studenou válku by si nepřipsala na vrub Moskva, ale hlavní vinu by nesl Brusel a Washington.

 
Petr Cvalín
 

Facebook komentáře