Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Revoluce a převraty se nedělají pro to, aby se měl obyčejný pracující člověk líp!

Těsně po "revoluci" jsem kamarádům a známým tvrdil, že revoluce a převraty se nedělají pro to, aby se měl obyčejný pracující člověk líp!

Děje se to proto, aby si někdo, kdo neměl předtím možnost si nakrást, si nakradl. Tak mi všichni, plni porevolučního nadšení, říkali, že jsem blb. A jak to dopadlo?

  • revoluce-a-prevraty-se-nedelaji-pro-to-aby-se-mel-obycejny-pracujici-clovek-lip

Z celého bohatého Česka je ubohý nuzný státeček. Průmysl je rozkraden, prodán nebo zlikvidován. Proč by se měl také rozvíjet? Aby průmyslu jinde ve světě konkuroval? Všechno, co u nás krásně fungovalo je totálně v pr....!

Školství je v hrozném stavu. Učitelé jen chtějí přidávat, ale je vlastně již nikdo nenaučil, jak mají učit další generace žáků. Totéž je stejné i u dělnických profesí. Po revoluci odešli všichni dobří řemeslníci z firem a soukromničili a zapomněli na to, že by měl někdo učit další generace dělníků. Nejsou kvalifikovaní mistři a dílovedoucí, firmy se nesnaží vychovat jejich další potřebné profese.

Podívejte se na naše zdevastované zemědělství. Nejenom, že nejsme soběstatčí v potravinách. I to málo, co se u nás vypěstuje je plné chemie, vypěstované za vydatného hnojení postřiky, glyfosáty a dalším svinstem, které nám zcela zadarmo rozprašují letadla pod záminkou geoinženýrství.

Vždyť v současné době není možné ani vypěstovat žádné biopotraviny. Proč není na obalech s potravinami označeno, které potraviny jsou vyrobeny z genetecky upravených plodin. To nikde nenajdete. Ale přeba na obalech krmiva pro mého psa jsem tento údaj našel !!!!

Tak chodím po zemi, která vlastně již není naše, chodím po lese bez stromů, bez broučků, motýlů a mravenců. Rozkvetlé třešně na zahradě nehučí jako dřív spoustou včel, všechno usychá. My zatím čekáme, až prodáme své domy, abychom měli za co koupit chemicky upravené potraviny a rozhlédli se po zemi, kde za chvíli zůstanou jen díry po rozkradených domech a fabrikách.

Milan Čechák

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře