Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč vláda nepadne?

Pro správnou odpověď se musíme vrátit do historie, za jakých podmínek nastaly revoluce a převraty. Jakým způsobem padla Nečasova vláda, jakým způsobem proběhl sedmnáctý listopad před 34 roky. Vždy tyto puče zorganizovala media. Bez nich by tyto změny nenastaly.

Protože prostituti, pardon, prestituti mají strach či zákaz zveřejnovat pravdu. Od koho, je zbytečné psát. Mnozí politici nenavštěvují Bilderberg jen pro zábavu. Někteří politici, jako Fialenko, navštěvují téměř každý den ambasádu USA. 

  • proc-vlada-nepadne
 
Novináři se ani nezabývají aférou známého kmotra. A policisté se přece nebudou zabývat aférou svého šéfa. Všechny soudy, včetně protiústavního, jsou závislé a podplacené. Vláda může padnout jen vlastím rozkladem či hodně velkou chybou, což se nedá vyloučit. Ústava něco říká o neposlušnosti občanů. Nefunguje-li stát a neplní-li své základní povinnosti, nezbývá, než aby celý národ tento úkol plnil. Nejzákonnější je stávka. Někoho napadlo, že by stačila stávka celé MHD v Praze.
 
Poprvé třeba jen jednu hodinu. To by ohrozilo fungování celé Prahy. Asi za týden stávky MHD ve všech městech a obcích, ale celý den, aby se nikdo nedostal do zaměstnání. Stávka bez časového omezení nemůže nechat vládu zcela pasivní...Co by to způsobilo nejen v dopravě, ale i v mnoha firmách, raději nebudu psát. Mnohem horší bude, když lidé sami vezmou zákon do vlastních rukou. Na Islandu provedli defenestraci a všichni politici šli za katr. Hrozí velké riziko, protože lidem už o nic nepůjde, a situace se nakonec bude týkat i policistů. A zbraně doma mají nejen policisté. Člověk v zoufalosti je schopen všeho.
 
Budou-li nám vládnout skuteční odborníci, dluh lze splatit nejpozději do dvou let a lze platy i důchody zvýšit tak, jaké měli kdysi Němci. a bude-li nová vláda odvážná, může tak jako Polsko požádat Německo o poválečné odškodnění ve výši deseti bilionů Kč. Při volbě Andreje se nic nezmění. Noví politici se nebudou bát prosadit přímou odvolatelnost  a hmotnou odpovědnost soudců a politiků. 
 
Jediná strana, která má v programu rozvoj, který by nebránil budování státu, kdy jsme patřili mezi nejúspěšnější státy na světě, je KSČM. Brzo po revoluci, když bylo velmi nápadné rozkrádání státu,  jsem tvrdil, že tato strana má budoucnost. Jde o jiné komunisty než v předešlém režimu, a hlavně z padesátých let. 
 
V únoru kromě atentátu na Zelenáče, který nepřežije, skončí "válka" a začne Kovid, pardon, prachobyčejný "zápal plic". Hybridní válka bude pokračovat. Kdyby náhubky pomohly, skončila by nemoc do dvou dnů. 
 
Na Youtube je přehlídka idiotů: Aktivista, která prosazuje 30km/hod na silnicích řekla, že auto vjede do boční ulic a přejede její dítě....Vsadím se, že je bezdětná. Doporučuji tento hovor a rozhovor s Cemprem zařadit do televizního Silvestra. 
 
Soukromá letadla mířící na konferenci o Globálním oteplování zamrzla /!/ na mnichovském letišti. Letošní chladné jaro a začátek léta spíš ukazovalo na globální ochlazení...Tato konference má v plánu i zákaz všech plynových spotřebičů. Kdy budeme demonstrovat proti zelenému šílenství?
 
Jurečka- "Kupujete-li plyn z Ruska, podporujete vraždění. Jak může plyn vraždit? Soudruhu Jurečko, posílání vojenské techniky válku nepodporuje?
 
Pávek prosadil vyhozenou mluvčí na zbytečnou funkci, která je o ničem. Jde o pouhé koryto, o funkci "Obnova Ukrajiny", za 70 tisíc měsíčně. Tak se hospodaří na Hradě. 
 
Hošánek Lipánek v televizi řekl, že je u nás 350 tisíc Ukrajinců a že z toho sto tisíc pracuje. Takže živíme 250 000 Ukrajinců, to je čtvrt milionu cizinců.
 
Lipánek dále řekl- "Musíme si zvykat na imigranty...V Německu se buduje za deset miliard euro megatovárna na mikročipy. Je to zhruba dvě hodiny od Prahy a Česko z toho bude profitovat. To je konkrétní výsledek našich vztahů s Tchajwanem." Chocholoušku... 
 
Vláda tajně, ale intenzivně jedná o přijetí eura. Euro nemůžeme přijmout, pokud jsme tak rekordně zadluženi. Že by to vrcholní politici nevěděli??? V ústavě už dávno měl být zákaz přijetí eura. Vláda  i media mlčí i o smlouvě WHO, takže s ní souhlasí. Kolik je za vlastizradu?
 
Dle soudruha Vondry, bývalé "manželky" abstinenta Vény,  se důchodci mají dobře jako nikdy. 
 
Točené pivo v hospodě stojí padesát korun, takže hospody budou definitivně končit, hlavně na venkově. Kdysi se říkalo, že když se zdraží pivo, tak padne vláda. Tentokrát to bohužel asi nebude platit....
 
Fialenko prohlásil na Klimatické konferenci, že změna klimatu je jedna z největších výzev naší doby. K tomu ještě slíbil miliony dolarů. Zatím jen 90 000 000 Kč pro rozvojové země. Takže už rozvojový stát rozdává jiným rozvojovým státům. Kdyby existoval zákon o hmotné odpovědnosti, kolik by v naší vládě bylo bezdomovců?
 
Zastrčil s Pekařkou slíbili Ukrajině, že pošlou další zbraně, ale Černoška řekla, že už nic nemáme. Není to Kocourkov?
 
Rusku jsme zaplatili jen v září za jejich ropu dvacet miliard. Takže se konečně vracíme do normálu? 
 
Řecko žádá po Německu ukradené cennosti a válečné reparace ve výši 320 miliard eur. Která naše vláda bude mít odvahu kopírovat Polsko a Řecko?
 
Fico odvolává šéfa regulačního úřadu z funkce za rozhodnutí zdražit plyn. Proč nemá Nutela odvahu odvolat šéfa našeho regulačního úřadu?
 
Dle Jurečky se zvýší minimální mzda o 1600 nebo 2100 Kč, ale důchod jen o 350 Kč. Kdyby byl opravdu věřící, nemohl by okrádat  starší lidi, kteří tento stát budovali. Četl vůbec Bibli?  
 
Jak je možné, že prestituti mlčí o návštěvě mladšího Soroshe u prezidenta? Mlčeli i o Trilaterární komisi za půl milionu v Praze, což nebyla náhoda. Co se peče, poznáme časem. 
 
Rakušan věří v klimatickou změnu, i když v zimě sněží. Dokonce nezpochybňuje deset nad nulou v lednu. Jde prý o vzdělaného učitele a věří na takové bláboly. Nevěří náhodou ještě na Ježíška a na bubáky, když je tak dětsky naivní?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Ferry 2023-12-10 06:22
so 9. 12. 18:05 Scholz obvinil Rusko z přerušení dodávek plynu do Evropy

https://russian.rt.com/business/news/1243304-evropa-gaz-ceny

To nevymyslíš!
Citovat
#3 Lojza Jalůvka 2023-12-07 17:39
Zeptejte se pana Jurečka, že když kupují ruský plyn Spojené státy, Německo, Norsko, Rakousko a jiné státy, také tím podporují vraždění?
Citovat
#2 potkan 2023-12-07 05:18
Protože to je dozor v lágru majitelů?
https://www.facebook.com/roman.tomovcik1/videos/717777629972765/?locale=cs_CZ
Citovat
#1 Frаntа Α. Lіраský 2023-12-06 20:18
Ј ս r е č k а је tеn tур čеrnорrԁеlníkа‚ со klіԁnӗ оkrаԁе‚ znáѕіlní‚ zоtrоčí а zаbіје ԁеѕеtіtіѕíсе lіԁí а роtоm ѕе рůјԁе vуmоԁlіt 10х ԁо kоѕtеlа а všе је роԁlе јеһо mеntаlіtу оԁрսštӗnо а v роřáԁkս (tо ѕtејný је і "vӗԁес" Grуgаr ѕ Ноřејším). Αlе јаk bу řеkl јеԁеn kоntrоvеrzní kаzаtеl :

Kԁуbу ѕám ďábеl ԁо kоѕtеlа рřіšеl‚ vуmоԁlіl ѕе а zарlаtіl оԁрսѕtеk‚ vѕtоսріl bу nа nеbеѕа.

Tоď јејісһ "RОZՍМ"
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře