Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč stále nejsou odpovědi?

Otázek kolem masakru na škole přibývá, ale odpovědi stále nepřicházejí. A hlavně ta nejzásadnější. Jaký měl vrah motiv k vraždě v Klánovicích, vraždě vlastního otce, přípravě výbuchu domu, kde bydlel a hromadné střelby na škole.

Našel se dopis až po týdnu, další až po třech týdnech. Odkdy sebevrah skrývá dopis na rozloučenou? Odkdy píše sebevrah dva dopisy? Proč by psal dopis, když chtěl, aby dům vyletěl do povětří? Proč policie nezveřejní to nejdůležitější- obsah dopisu, kde musí být důvod? Proč nestřílel stejnou zbraní, kterou použil v Klánovicích?

Proč si kupoval tolik zbraní? Kdo půjčil chudému studentovi, který jezdil MHD, půl milionu? Proč tohle ještě policie nezjistila? Proč do Prahy vezl sedm zbraní, když stačila jedna?

  • proc-stale-nejsou-odpovedi
 
Jak se mohl zastřelit dlouhou brokovnicí? Jak se mohl zastřelit, když zbraň odhodil, ruce dal nahoru a pak prý se zastřelil. Jak je možné, že zkušený specialista nestačil zamířit na vraha, který se bleskurychle stačil zastřelit? Jak mohou zkušení profesionálové udělat zásadní a přímo školáckou chybu a studenty vyhnat na ulici přímo střelcovi do rány? Jde skutečně o náhodu? Odborník někde prohlásil to, co by udělal každý student. Zabarikádovat se ve třídě  a vyčkat příchodu policie. V žádném případě bych nevycházel ze třídy!!!
 
Pokud jde o smuteční průvod, někteří se tam usmívali, jakoby šlo o prvomájový průvod. Rituál u ohniště a pěvecký sbor, to bylo přehnané a trapné divadlo. Kobza měl pravdu. Škola dokonce a něj dává trestní oznámení. Už je z toho politická fraška, když za názor se jde k soudu. Nepochybně se tato tragédie bude každým rokem oslavovat zákazem ohnostrojů a salámovkou i zákazem vánoc.
 
Jak je možné, že už dvě hodiny po střelbě senilní Bidet hlásil, že budou podporovat ČR a že jsou připraveni pomoci ČR? Proboha, jak chtějí pomoc, když už je po střelbě. Pardon, zapomněl jsem, že Bidet je nesvéprávný. Střelec měl čtyři tlumiče. Proč si jich kupoval tolik, když jeden stojí přes deset tisíc? Odkud na to vzal chudý student tolik peněz? Přitom v Klánovicích střílel bez tlumičů. Nepoužil je ani ve škole. Proč si je tedy kupoval? 
 
Předseda strany Lidovců a ministr se baví, tancuje a chlastá, a přitom se ve stejné budově střílí po mladých studentech. To nevymyslíš. Je možné, že se takto chová věřící člověk, který se denně modlí?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře