Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Přísně tajné!

Známý novinář Zuna zveřejnil už druhé video na téma "hmyz v potravinách". Přesto, že video propagovalo neškodnost těchto potravin, skrytou kamerou odhalil přísně střežené tajemství. Video nechtěně prozradilo, že chov hmyzu je velmi náročný na energii, což před časem zveřejnil nějaký chovatel hmyzu. Hmyz samozřejmě potřebuje stále určitou tepotu, pak se musí vysoušet, zmrazit, rozemlít atd. Navíc jsou krmeny mrkví a bramborami. Zřejmě je to dotováno Utopií, jak přímo vzorně dokazuje šokující konec videa. Proto mouka s hmyzem stojí přes 200 kč. Tato cena se musí promítnout i v cenách potravin vyrobených z této mouky.  Naštěstí je na obalu vyznačeno složení potraviny, na prvním místě je jmenovaný hmyz.

  • prisne-tajne
 
Důvod, že zeměkoule bude brzo přelidněná, je nesmysl. Někdo už před lety zjistil, že planeta uživí 27 miliard lidí. Zdravým selským rozumem toto číslo odpovídá realitě. Kolik megatun potravin se v celém světě každý den vyhodí v supermarketech?
 
Hlad je jen v některých zaostalých zemích, což dávno mohly vyřešit bohaté velmoci.
 
Na konci videa je na skrytou kameru předložen tento dokument:
Přísně tajné! Nařízení evropské komise č.666 420. Musí dodržovat každá směna! V případě nedodržování okamžité ukončení pracovního poměru! Do těsta každého !!! druhu pečiva povinně přidat minimálně 20 gramů červů a cvrčků. V případě výpadku dodávek červů a cvrčků: hnidy/ vši z mateřské školy Gátesova 666.  Všichni zaměstnanci jsou vázáni povinnosti mlčenlivosti!! V opačném případě bude zaměstnanci implantovaný čip aktivován i do režimu 420!  Zdroj- video na Youtube: Pravda o tom, co jíme. 
 
Policie až po týdnu /!/ našla dopis sebevraha, kde se prý přiznává ve střelbě v lese. Odkdy dopisy sebevrahů neleží na nejviditelnějším místě, aby je každý hned viděl? Zbraň, ze které bylo v lese vystřeleno se našla v tomtéž domě.  Předtím říkali, že zbraň, ze které střílel na univerzitě je tatáž jako při dvojnásobné vraždě v lese. Páni policisté, jakou pohádku si ještě vymyslíte? Skutečně vražda v lese souvisí se stejným vrahem? Jak vám máme věřit, když pokaždé tvrdíte něco jiného?
 
Navíc bývalý člen zásahovky tvrdí, že tento vrah použil munici zásahových složek!!! Kdopak mu asi tyto náboje opatřil? 
 
Mafián chce zakázat poprvé v historii našeho národa každoroční tradici silvestrovského ohnostroje. Skutečně nejde o rozkaz americké ambasády- postupné rušení tradic, jak je v plánu Agendy 2030? Je skutečně náhoda, že masakr začal zrovinka těsně před vánocemi? V politice neexistuje náhoda!!! Brněnští politici se tohoto "doporučení" samozřejmě chytli, takže ohnostroj mít nebudeme. Ba naopak!
 
Tlak vyvolává protitlak, zákazy nutně vyvolávají záměrné protesty a schválnosti. Proto si letos koupí víc lidí rozbušky, aby si vynahradili velký ohňostroj.
 
Tento ministr je nejhorší v historii ČR. Jeho horoskop ukazuje, že vydrží ještě dva roky, a pak se v politice stane politickou mrtvolou. V nejlepším případě jen politickou....
 
Afričanka vyzývá své soukmenovce, aby také bezpracně využívali štědrých sociálních dávek. 
 
Francouzská politička podporující imigranty byla u svého domu brutálně zmlácena svými idoly, které tolik zbožnuje. Kdo s čím zachází...čin čertu dobře, peklem se ti odmění. Kdo chce kam, až se ucho utrhne. Za dobrotu na žebrotu. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se donese pivo.
 
Progresivisté nenávidí své děti, protože zakazují i svým příbuzným kupovat dětem dárky pod vánoční stromek.
 
Po skončení ukrajinské války se musí všichni Ukrajinci vrátit domů, azyl v Dánsku nedostane nikdo. Co na to Áda, pardon, Vítek?
 
Škola v severní Itálii změnila v koledě slovo Ježíš slovem kukačka, aby neurazila zdejší slimáky. Jak by se zachoval černý hmyz, kdyby se zakázal Ramadám?
 
Někteří naši kněží souhlasí s papežem Frantou, pokud jde o církevní obřady související s homosexuální menšinou. Podle toho poznáte, který kněží je nevěřící a hlavně s úchylnými sklony. Jeden farář ve své knize zveřejnil, že ne každý, kdo chodí do kostela či v něm slouží, je skutečný věřící. Takový věřící by nikdy v životě neporušoval desatero! Proti Frantovi se bouří biskupové celého světa. Franta začíná být nesvéprávný jako senilní Bidet. Chce, aby WEF přepsala Bibli. Potřeboval by jako sůl exorcistu. Chce, aby Bible byla víc politická /!/ a mnohem méně oddaná Bohu. Papež neví, že vše pochází od Boha? Dle něj je jakýsi smrdutý psychopat Šváb důležitější než Ježíš.
 
V září oznámil s Clintonem, že planeta musí být urychleně vylidněna, aby byla zachráněna. Franto, co ti říká - Ploďte se, množte se? Franta říká, že vztahy s Ježíšem jsou nebezpečně škodlivé. Už netají, že je satanista. Proto musel předchozí papež rychle odstoupit. Tragédií je, že je neodvolatelný, tak jako v ČT soudružka Moravcová a Jílková, kteří tam budou na věčné časy. Že by papež neznal větu z Bible: Matouš, 4/10? 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 adihari 2023-12-31 06:30
Jaro: Kdo přiměl démony, aby se při exorcismu báli jmen Ježíš nebo Panna Marie? Nedokázali si přečíst, že jde o pouhé fikce či symboly?

"Jak nahoře, tak dole."
Citovat
#2 Jaro Jaroslav 2023-12-29 13:40
Cituji Brabec:
Matouš 4,10
Tu mu Ježíš řekl: “Odejdi, Satane. Vždyť je napsáno: "Pánu, svému Bohu, se budeš klanět a jeho jediného uctívat."”

Aj ta bible je židovská a ma mnoho statí z Hadích kultur Mezoameriky, odkud židé pochazejí! Jsou to Kananejci= Hadí lid co dovandroval po Apokalypse Mezoameriky do Středozemniho moře a na Arabský poloostrov.I ta kocka v Mecce ma svůj původ v kockovém chrámu v Kabah a Koba..Taky nosatí zide jsou nosatí Indiani s hadim tancem,Nagila-n aga= kobra! Bible začíná Mezoamerikou, kde znali a znají 13 domů zodiaku( 13 levels of heavens and 9 gods of the Underworld )...A tak nosatý Jakob/ Israel( Santiago po spanělsky, santiago de campo stella= tabor hvězd/ zodiak) Jakub/ Israel ma 12 synů a 1 dceru Dinah= 13 detí se 4 ženama( 2 manzelky a 2 konkubíny)= 13x4=52 let v Mayskem kalendaři pro new Fire Drills slunce, v kterém se narodil ten Ježiš, na Zimní SLUNOVRAT, právě teď v Stonehege taky! Jeho První louče/ paprsky oslavujou vsude ve světe! Ten úhel ma taky Betlem- Jerusalem, jako je Stonehenge Avenue či Cesta Mrtvých v Teotihuakánu, aneb Bílí dům- Pentagon...Ser na tu víru, naše Slovanská jmenuje vsechno tak jak je, a ne tisíci cizích židovských slov a jmen!!! Vždyt je to ASTRONOMIE ODETA DO LIDSKÝCH BYTOSTÍ! Tvůj Jezíš je slunce,Zimni slunovrat a Jan Křtitel je Letní slunovrat o 6 měsiců starší!!!
Citovat
#1 Brabec 2023-12-29 13:14
Matouš 4,10
Tu mu Ježíš řekl: “Odejdi, Satane. Vždyť je napsáno: "Pánu, svému Bohu, se budeš klanět a jeho jediného uctívat."”
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře