Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Připravuje se Norimberg 2.0.

V mnoha zemích se vyšetřují podvody kolem covidu. Některé státy odmítají nové změny WHO. Nejmladší syn Najadiho připravuje soudní procesy v Haagu se zločinci proti lidskosti. Ten se zasloužil o rezignaci švýcarského premiéra za klamání o covidových vakcínách. Zaměřuje se na největší ryby v OSN, WEF a WHO. Švýcarská vláda zruší jejich diplomatickou imunitu. Mezi žalované patří Schwaab, Gates, Fauci a další.

Protiústavní závislý soud tvrdí, že Benešovy dekrety nejsou nezrušitelné. Není čas tuto zbytečnou a vlastizrádnou instituci zrušit?

  • pripravuje-se-norimberg-2-0
Dle Danuše není  Greendeal hrozbou a imigrace je pro nás příležitostí. Neměl by vzniknout nový zákon o vyšetření každého politika psychiatrem?
 
V jedné škole dostali učitelé směrnici, dle které jsou povinni /!/ udávat své kolegy, pardon, "informovat o závadných názorech kolegů". Nepochybuji, že se to dostalo na všechny školy. Pošlou-li "oznámení" elektronicky, mají zajištěnu anonymitu, že se jim nic nestane. Dokonce na udávání existuje zákon! §171/ 2023: Zákon o ochraně oznamovatelů. 50. léta se vrátila, čest práci, soudruzi!
 
Nějaká obec v USA skončila s elektroautobusy, protože nezvládly horský terén. V jiném městě skončily elektroautobusy kvůli poruchovosti. V San Franciscu nezvládnul kopec a přitom naboural devět aut. Přesto většina dopravních podniků v ČR už nakoupila tyto elektrobusy. Můžeme jen doufat, že za jízdy nedojde ke srážce s jiným autem a k následnému požáru. Jak daleko dojede takové vozidlo, když se v zimě bude topit? Baterie vydrží maximálně osm let a baterie stojí kolem půl milionu....
 
Na ostrově Amui při požárech vyhořely do základu domy a auta, ale stromy byly jen mírně ožehnuté. Vily miliardářů byly zcela netknuté. Zlepšený laserový HAARP funguje. Mimořádně silný  a ničivý orgán na Moravě nebyla náhoda tak jako silné zemětřesení v Turecku a v jiných zemích.
 
Pepa řekl, že padne-li Ukrajina, padneme všichni. Nevěděl jsem, že je to s ním tak zlé.
 
Fauci dostane cenu za záchranu milionů životů...
 
Donald za své vlády vystoupil z WHO, senilní stále padající loutka Biden smlouvu opět obnovil. Donald chce hned  po volbách tuto smlouvu zrušit. 
 
Déšt ničí baterii elektromobilu a nová stojí půl milionu. Ještě toužíte po tomto vozidle?
 
Ženské fotbalové mužstvo, pardon, tým Arsenalu Londýn byl nařčen z rasismu, protože v něm není žádná černoška. Viděli jste někdy hrát kopanou černošku?
 
Dle BIS je pro nás největším rizikem Rusko a Čína. Samozřejmě zpráva nebyla zdůvodněna. Nevadí, že BIS včas nevarovala před dvěma ruskými špiony, kteří návštěvu předem ohlásili jmenovitě i s fotografiemi, a nezabránila výbuchu ve Vrběticích. Nechala uniknout jistého Čecha do Ruska, aby nemohl být zavřený pro svůj názor. Jsou to amatéři-čučkaři. Zač jsou placeni? Co vůbec konktrétně dělají celý pracovní den? Opravdu nejde o zcela zbytečnou, ne - li škodlivou instituci, tak jako závislý protiústavní soud?
 
Ministerstvo vnitra se neuvěřitelně ztrapňuje vydáním příručky pro mladé, tím, že je v jazyce puberťáků. Že by ministr byl ještě v pubertě? Neměl by vést mládež k propagaci rodného jazyka, nejkrásnější řeči na světě? Pardon, zapomněl jsem, že jde o zkrachovalého učitele. Podobná příručka pro starší lidi je také velmi trapná. Dělat ze starší, životem zkušené generace blbce, to je příliš. Inu, podle sebe soudím tebe.
 
Místo Ševčíka, jednoho z nejlepších ekonomů, má nastoupit na slavnou ekonomickou školu (VŠE) Danuše, neuvěřitelně neschopná ekonomka. Takto přesně se to dělalo v KSČ. Čest práci, soudruzi!
 
Utopie dala Rusku sankce na vývoz surovin, ale  zcela nezbytné suroviny mohou z Ruska dál proudit. Bereme ruskou ropu, ale mnohonásobně dražší, přesto je ruská. Kam se hrabe Kocourkov. 
 
Policie navrhla obžalovat jedenáct lidí v kauze Dozimetr. Bylo to v televizi? Proč zapomněli na hlavního kmotra mafie? V aféře Dozimetr už jsou čtyři mrtví, kam se hrabe Palermo. Pamatujete si na novináře, jak byli pohotoví při zatýkání Nečase a Ratha? Kam zmizeli tito novináři? Věřili byste před 34 roky, že nám bude vládnout kmotr mafián?
 
Rakušan se dozvěděl o korupci "Dozimetru" od Marvanové. Nesplnil zákonnou povinnost ohlásit to policii. Policista Kotrč na něj podal trestní oznámení. Za tuto "drzost k nadřízenému" byl  vyhozen z policie. Z Rakušana se stává papaláš-novodobý Husák! Přesně tohle dělal v sedmdesátých letech. Čest práci soudruzi!
 
WHO nebude schvalovat jen Pandemickou úmluvu, ale i Českem zastřešený návrh pro očkovací digitální certifikát. Tento předpis bude automaticky platný od roku 2025 bez ratifikace! Nebylo by na čase vyjít do ulic?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře