Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pravdivý projev v EU.

"Pane předsedo, drazí kolegové, dámy a pánové! Madam kancléřko, vaše vysvětlení obsahuje jen málo konkrétních věcí a také ohledně těchto věcí  s vámi nesouhlasíme, což ro vás jistě není překvapení. Ve vašem vysvětlení jste řekla, že potřebujeme evropský azylový systém, který odolá krizi a zároveň ukazuje solidaritu a mluvila jste o rozmístění uprchlíků spravedlivým způsobem po EU". Ale víte, že Východoevropané - oprávněně- nikdy nebudou připraveni implementovat distribuci uprchlíků po EU. Pan Tuk o tom mluvil laskavým a přívětivým způsobem.

  • pravdivy-projev-v-eu
 
Já to mohu říci jasněji a lépe: národy si přejí samy rozhodovat o tom, koho přijmout mezi svou komunitu. Podporovat "diverzitu" není povinností žádného národa. To musíme říct nahlas, hlavně Zeleným /potlesk/. Dámy a pánové, Východoevropané mají své historické zkušenosti, které je vedou k takovým pozicím. Byli ovládání osmanskou říší stovky let. Byli- bohužel- pokořeni Němci během druhé světové války a poté byli utlačování Sovětským svazem čtyřicet let.
Toto jsou podstatné zkušenosti lidí, kteří nyní trvají na principu sebeurčení a národní identitě a v tomto smyslu nechtějí mít vůbec nic společného s přerozdělovacím systémem vynucovaným na evropské úrovni. Nesmíří se s tím, aby jim někdo nařizoval, koho mají přijímat mezi sebe. Německo se z učitele změnilo v autoritáře a nakonec vyděrače: "Dostanete prachy jen pokud se budete chovat jak chceme.
Toto už jsme v německé politice  nikdy nechtěli. Ostatní Evropané to tak nevidí, jsou více praktičtí. Rakušané a Nizozemci už dali najevo, že si nepřejí financovat něčí internacionální sny. A neměl by to být ani náš směr. AFD vyjasní, že většina země to tak cítí. Děkuji." /potlesk/. 
Ruský plyn kupuje Nutela pro Česko z Německa za 92 korun. V Německu mají kubík za sedm korun, v Srbsku za necelých šest korun a v Madarsku za pouhých šest korun. Skutečně nejde o tunelování České republiky říší Velkoněmeckou? 
Soudruh Hladík a jeho kumpáni z KDU-ČSL chtějí jako správní papaláši vyhodit Cyrila Svobodu za jiný názor. Hadi, pardon, Lidovci i v minulém režimu spolupracovali s KSČ...Jsou to skutečně věřící a demokraté?
Na Boží hod spadla během mše ikona Krista od papeže. Není to znamení, že se církev blíží svému konci? Pamatujete na podvečer 17. listopadu 1989, kdy v televizi hlásili, že je u nás viditelná polární záře? Šlo skutečně o pouhou náhodu? Jsou to všechno jen náhody?
Nad USA byly vypuštěny krystaly soli, aby zakryly slunce / což Debilovi Gates nedovolili ve Švédsku/, a "zachránil" tak planetu před globálním oteplováním. 
Sní-li člověk víc než jedno vejce za týden, zvýší tak objem CO2 ohrožující naši planetu. Počítejte s tím, že se objeví ptačí chřipka, aby mohla být vybita veškerá drůbež., aby se mohla prodávat umělá, syntetická, nepochybně rakovinotvorná vejce. Nebo se milé kuchařky obejdete při vaření a pečení bez vajec?
Farář, pardon, soudruh Farský prohlásil: "Pořád to moc lidí nechápe, je třeba to opakovat. Evropa jsme my". Tento nevzdělanec neví, že Evropa je světadíl a my jsme jen jeden z mnoha evropských států? Soudruhu Farizejský, vy skutečně neznáte základy zeměpisu, že naše republika patří do střední Evropy? Můžete mi sehnat učenici evropštiny? Nikde je za celých dvacet let nemohu najít.
Sociální dávky se "omezí jen" pro lidi, plnící tyto podmínky: Nárok na ně bude mít každá domácnost, která má jedno auto na dospělého člena, dvě nemovitosti, z nichž v jedné musí bydlet. Na běžném spořícím či termínovaném účtu musí mít jedinec mx. 200 tisíc, dvoučlenná domácnost 250 tisíc, tříčlenná domácnost 300 tisíc, atd.Jsou tyto dávky skutečně jen pro sociálně potřebné, nebo také pro všechny politiky, milionáře, miliardáře a cikány s více dětmi?
EU a Západ podporuje invazi imigrantů, přesto má strach z invaze Rusů. To jsou paradoxy, pane Vaněk...
Jediný náboj pro Ukrajinu stojí 63 tisíc Kč. Přesto jich chce Nutela miliony. To by chtělo zapsat do Quinesovy knihy rekordů. Současně s tím i náš celosvětový nesplatitelný dluh, který nesplatí ani naši prapravnukové.
Nutela a TOP žádali v Bruseli, aby investoval miliardy /!/ eur do výroby léků, ne u nás, ale na Ukrajině. Nutela skutečně vede ukrajinskou vládu...Zdravotnictví máme na pokraji krachu, nemáme léky, nemáme peníze na zdravotnictví, zavíráme nemocnice. Vláda dováží místo levných generik předražené léky, a to v době, kdy velká část lidí počítá každou korunu díky drahotě zaviněné vládou. Pamatuji si, jak cizinka ještě před deseti roky chválila naše zdravotnictví. Přesto, že je Ukrajina ve válce, tak má supermoderně vybavené pracoviště farmaceutického průmyslu. 
Německý poslanec vyzval Slovensko a Madarsko, aby odešly z EU. Konečně začíná pomalý, ale jistý rozpad EU. 
Nela Lísková dostala osm měsíců za to, že žádala deukrajinaci a denacifikaci Česka. Proč jsme vlastně zvonili klíči? Zlatí komanči!
V Británii kvůli klimatické krizi do roku 2029 budou uzavřena všechna letiště a bude zakázána konzumace hovězího a skopového masa. Nechají si to tamnější muslimové líbit?
Dostala-li se na veřejnost informace, že už před pěti roky bylo domluveno, že prezidentem bude agent Pávek, tak to dokazuje zfalšování voleb.
Češi nemají o elektroauta zájem, přesto je vláda dotuje. Jak dlouho se ještě budeme zadlužovat? Proč máme ze svých daní platit bohatým lidem- milionářům, miliardářům a samozřejmě i politikům vozidla pro bohaté z našich daní? Elektrikářovi to nevadí, když má prázdnou pokladnu?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře