Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pravda o Ukrajině.

Jeden člověk šel na masáž, kde ho masírovala Ukrajinka. Přitom se s ní dal do řeči: "Vy jste utekla před válkou?" - "Jsem z Oděsy a tam žádná válka není. Vracím se tam pravidelně, ale žít tam už nechci, dokud neodejdou ukrajinští fašisté. Miluji to město, ale co se tam děje od Zelenského, to je hrůza!"- Ale v našich novinách se píše, jak Zelenského uznáváte a jaký je to hrdina".- Neuražte se, ale vaše noviny jsou nejulhanější v Evropě.

U vás jsem si udělala živnost, naučila se česky a platím daně. Ti skuteční Ukrajinci, co chtějí pracovat, těch je moc málo. Fašisté v parlamentu a postupně ztráta všeho, co jsme považovali za běžné. Neznám nikoho, kdo by volil Zelenského, všichni jsme volili  Porošenka a přesto vyhrál komik. Na Ukrajině hlavně válčí žoldnéři ze zemí NATO. Ukrajinci válčit nechtějí a teď už potencionální vojáky nahánějí "náboráři" ve městech a na vesnicích.

  • pravda-o-ukrajine
 
Nabírají naše kluky jako potravu pro ruské zbraně. Jste blázni, když podporujete "uprchlíky" před válkou. Tři čtvrtiny neutíkají před válkou, protože tam, odkud jsou, žádná válka není. Jsou to ekonomičtí uprchlíci. Legalizují si své korupční příjmy přes vaši zemi a váš systém. Tři čtvrtiny nejsou žádní zoufalci, ale u vás si kupují auta, na které byste si nevydělal za celý život.
 
Ukládají si miliony do vašich bank, špinavé peníze pocházejí z podvodů, korupce a vražd z ukrajinského systému. Ještě od vás čerpají od vašich hloupých politiků sociální dávky. Jsem taky Ukrajinka a musím odevzdávat ze svých daní těmhle podvodníkům. Divím se, že jste tyto loupežníky už nevyhostili. V čele těchto lidí stojí Zelenský se svými fašistickými kumpány z Kyjeva. Zelenský je Žid jako já astronautka." 
 
Na Ukrajině se připravuje totální mobilizace obyvatelstva. Kyjev ruší výhody studentů, kteří se mohli vyhýbat válce. Týká se i těhotných žen a invalidů. Už nejsou lidi...USA žádá, aby Zelenáč poslal do války ženy  staré lidi. Plní se tak Agenda 2030,  genocida- holokaust bílých heterosexuálů, křestanů a Slovanů. Co nestihl Áda...
 
Zelenáč leze na nervy i generálům. Pro válku už jsou jen země EU, ale postupně ubývají...
 
Nejvíc Ukrajinců uteklo do Ruska, nejméně 2 000 000, slovy dva miliony. Je mi záhadou, proč prchají do chudé, zaostalé země, kde vládne krutý diktátor...
 
Stále ještě věříte našim demokratickým mediím?
 
Jakýsi šílený generál Řitka chce válčit proti Rusku, přestože i agent Pávek začíná chápat, že medvěd je neporazitelný. 
 
Nový šéf Argentiny je proti LGBT, Greendeal,  ministerstvu žen. Willders je proti islamizaci a chce také vystoupit z Utopie. Na příkaz Utopie se k Willdersově straně nesmí připojit žádná jiná strana jako se k ANO nesmí připojit SPD či jiná vlastenecká strana. 
 
Nepadne-li do voleb vláda, prosadí se korespondenční volby, které nic nezmění. Pak v nejlepším případě budou zaplněna vězení politiky, v horším případě to bude masakr, protože i policie půjde s národem. Pomůže tomu i neodvratitelný rozpad EU a USA. 
 
Der Spiegel- EU hrozí kolaps. Napřed se změní na fašistickou diktaturu a pak se zhroutí jako říše Velkořímská.
 
Existuje nový web proti lžím. Kampan stojí 40 milionů Kč. Takto šetří nejzadluženější vláda na světě? Web se jmenuje "Nenaletět.cz". Cílem kampaně je bojovat s dezinformacemi a hodnověrně informovat. V říjnu plakáty informovaly, že šíření poplašné zprávy je trestný čin. Tato informace je úplně nová, nikdo ji neznal..."Jsme ve válce", řekl Fialenko. "Připravme se na válku proti Rusku", řekl Řitka. Nedopustili se tito politici trestného činu? 
 
Prý skončilo ruské vydírání plynem. Slovo "vydírání" není dezinformace? Tato kampan vzorně dokazuje strach vlády z pravdy, kterou si uvědomuje stále větší část celého národa. 
 
Utopie chce zakázat sklizeň z 10% orné půdy.
 
EP uznal Krym jako území Ruska, jak je to i v Ústavě Ukrajiny. Zázraky se dějí. 
 
Pět zemí vyzývá mezinárodní trestní soud na vyšetření genocidy Izraele v Gaze. 
 
Polský prezident si snížil plat, český si plat zvýšil. Komunistický papaláš se nezapře. 
 
Pokud jde o atentát na Kennedyho, je víc verzí, ale nejpravděpodobnější je tato verze. Dolar vždy patřil FEDu. Kennedy napsal zákon, že dolar bude patřit USA. Proč hned po jeho smrti byl tento zákon zrušen? Cui bono?
 
Soudruh Benda, stále ještě poslanec, který v životě neviděl lopatu, byl kdysi konzervativec a byl proti homosexuálům. Ted se z něj stal liberál a schvaluje stejnopohlavní manželství. To jsou ale paradoxy, pane Vaněk. 
 
Youtube pouhých pět minut /!/ po nahrání semináře o očkování a proti covidu byl smazán, což dokazuje, že konspirace o očkování byly ve skutečnosti realitou. Nechápu, jak tato pravda může ohrozit bezpečnost státu...Skutečně nejde o ohrožení vašich koryt?
 
Na CNN byla diskuse z europarlamentu. Poslanec David tvrdil, že Izrael páchá genocidu, což je všeobecně známý fakt. Sašenka, bývalá manželka abstinenta Vény, neunesl pravdu a chtěl ze studia odejít. Přitom jeho guru řekl: "V zemi s cenzurou může oficiálním zprávám věřit jen blbec." Saša nikdy nepochopí, že to platí i na něj. 
 
Fialenko si myslí, že lékaři, učitelé, školní kuchařky a uklizečky, dopraváci, policie, hutníci, skláři, zemědělci a dokonce sami majitelé firem a podnikatelé stávkují jen tak pro zábavu a že jen tak z nudy byl 3x plný Václavák. Bože, odpust chudým duchem, nebot nevědí, co činí.
   
Fialenko kromě vyzývání k udávání, pardon, oznamování, říká, že lidé mají právo na korigované informace. V ústavě však chybí slovo "korigované". Co jste za politologa, když neznáte ani základy Ústavy a Listiny základních práv a svobod? Článek 17: "Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
 
Každý má právo vyjadřovat své názory a svobodně je vyhledávat. Cenzura je nepřípustná. Svobodu projevu lze omezovat, ohrozí-li nějak bezpečnost státu, ochranu veřejného zdraví." Je známé, že vakcíny zabíjejí i mladé lidi, takže veřejné zdraví ohrožuje jen cenzurování těchto faktů! Takže vláda porušuje nejen ústavu, ale ohrožuje i zdraví a životy celého národa!
 
17. listopadu na Národní třídě volaly davy "radikálních dezolátů": "Hanba prezidentovi." Bylo to na demokratické ČT?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Jiří 2024-01-02 12:18
Větší snůšku nesmyslů jsem nečetl!
Citovat
#3 Gaheris 2023-11-26 17:11
Přidávám na lištu!d5a9b
Citovat
#2 Jiří 2023-11-26 16:33
Aj jato doporučuju číst aj Prezidentke Čaputové aspoň 5x aby topochopila že Zelenský je len figuraka mafiánú..a nás tu jdou zodrať z kože...
Citovat
#1 Alois Krejčí 2023-11-26 10:13
Doporučuji Fialenkově vládě, aby si tento článek alespoň 3 x přečetla, nepila Sorosovku a začala myslet...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře