Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Politika ve vztahu.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

To jsou na začátku dva lidi. Takoví ti obyčejní, žijící od výplaty k výplatě. Potkají se a jsou si vzájemně sympatičtí. To je předvolební boj. Lidi se po krátké době zamilují až to mezi nima jiskří. To jsou předvolební sliby. Mají najednou touhu se spolu milovat a sní o krásném sexu. To už se volič těší na volby. Po takové krátké známosti plné vášní a nadějí se jim konečně touha splní a dojde k sexu.

  • politika-ve-vztahu

To nastal den voleb. Pak přijde konečně vyvrcholení a s ním strhující orgasmus. Chvíle vyhlášení výsledku voleb když vyhraje strana které dali hlas. V té chvíli si říkají, že to stálo za to. Bylo to nádherné a plné emocí. Jenže, žel, ani jeden v tu chvíli nemyslel na to, že by si měli dávat pozor, že z toho vznikne dítě a tak přišlo těhotenství z kterého může vzejít cokoliv a kdokoliv. Nový člověk s jakýmkoliv charakterem. To se už tvoří povolební koalice a rozdělují se funkce. Pak začnou starosti finanční. Najednou je třeba spoustu peněz na výbavičku, kočárek atd.

Prozatím je to ale dobré. To si koalice rozdělily funkce a najednou se zjistí, že nejsou všechny obsazené lidmi kteří se zrovna zamlouvají. Pak se to narodí a nastanou krušné časy. To se politici chopili moci a začínají vystrkovat růžky. Pár má najednou mnohem víc práce, mnohem méně času a stojí to vše mnohem víc peněz. To už politici vymysleli nová nařízení, daně, poplatky a plete nový, delší bič.

Dítě roste a "žere" čím dál víc peněz a času. Je pořád náročnější a žádá pořád dražší hračky, oblečení a později mobil, pc, atd.

Ti dva lidi už neví odkud na to vše brát a jsou čím dál víc strhaní z nadčasů v práci. Je to přeci jejich dítě a musí se o něj postarat tak aby bylo spokojeno. To už jsou politici na vrcholu nenažranosti a začínají poukazovat na děti od sousedů, co ony mají. Jenže rodiče prostě nedokáží uspokojit všechny nároky dítěte ať se snaží jak chtějí. Nemají už ani čas na nějakou výchovu a dítě se dá dokupy se špatnou partou. To už politici ve své chamtivosti začínají tunelovat a krást všude kde to jen jde.

Rodiče nad tím spratkem náhle ztrácí kontrolu a to si už dělá co chce. Okrádá je aby mělo prachy na drogy a když už jsou rodičové zesláblí, tak je občas i zbije. To už politici vyždímali z lidí vše co šlo a teď už jen dumají jak přijít k dalším ziskům ještě než budou další volby. Tehdy si rodiče už tiše říkají, jestli ta chvilka rozkoše, to krátké štěstí a ten orgasmus stály za to. Jestli neměli raději myslet na nějakou tu ochranu.

A zatím co měly tyto smutné myšlenky plné zklamání a lítosti, někde poblíž se zrovna seznámil zcela jiný pár lidí. Byli zamilovaní a krásně to mezi nimi jiskřilo.... To se blížily nové volby. S novými sliby a nadějemi ze kterých vzejde zcela nové a krásné dítě. Ale to je už jiný příběh, nebo ne?

/Lupo/

Poučení? Nevěřte svým krásným plánům o šťastné budoucnosti s někým, koho znáte pár měsíců. Často z toho vzejde něco, čeho budete litovat. Třeba i dítě -spratek.

zdroj: FB Lupo Anetty

Facebook komentáře