Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Piráti v objetí Jakuba Jandy

MUDr. Ivan David

Vždycky když si říkám, že není možné klesnout hlouběji – ejhle, jde to. Piráti jsou pro zpřísnění cenzury, dokonce pro zvýšení trestů za „dezinformace“, to víme dávno. Ale chvála od Jakuba Jandy, pornoherce ve službách Evropských hodnot, za „bezpečnostní politiku“, rozuměj fanaticky protiruskou politiku, chvála Ivana Bartoše za leštění klik v Bruselu a centrále NATO, to už jednomu obrací žaludek. Prý odtud zazněl podiv, že máme v České republice někoho, kdo umí anglicky a má páteř. Janda chválí – má totiž slíbené peníze. Ne, že by je od současné vlády nedostával, ale těší se na víc. Protože to přesně mají Piráti v programu.

  • pirati-v-objeti-jakuba-jandy

Kdysi Ivan Bartoš NATO kritizoval, například za agresi v Jugoslávii. To tehdy měl ještě páteř. Dnes je jeden z mnoha „proatlantických“ politiků, kteří mají plná ústa míru, v jeho případě dokonce pacifismu, ale podporují agresivní války.

Takového politika už jsme v čele státu měli. Zda války v Jugoslávii, Afghánistánu a Iráku zlepšily svět, nechť posoudí laskavý čtenář sám. Jakub Janda by určitě řekl, že ano, Ivan Bartoš zřejmě také.

Nechme je mluvit, prozradí mnohé. Voliči Pirátů prý podporují NATO. Zda podporují také cenzuru, se Bartoš nesvěřil. Má to i tak asi stejnou logiku, jako kdyby Jack Sparrow podporoval Východoindickou společnost. Piráti se zařadili na seznam „newspeaku“, kdy slova mají přesně opačný význam, než pro jaký původně vznikla.

Zdroj: Ivana Davida

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře