Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Orwellismy ze Západu

Západ je vše, co není slovenské a slovanské a co pochází ze zemí na západ od nás. Západ není jen na Západě. Západ je také tu a tam v hlavách některých našich spoluobčanů. Projevuje se jako porucha zdravého "selského" rozumu, jako porucha harmonie srdce a mozku. Západ v hlavě je orwellovský nesmysl, který produkuje hlava infikovaná Západem. Např:

  • orwellovske-vyrazy-ze-zapadu

Válka za mír.
Mír je jen tehdy, když nepřítel kapituluje.
Prosazování okamžitého míru - aniž by se nepřítel vzdal - je nebezpečná válečná propaganda.
Vyhrožování jaderné mocnosti, že v případě ohrožení státu použije jaderné zbraně, je směšná a prázdná ruská hrozba. Koneckonců, co už Západ do Ruska vyvezl - a Rusko nic. Pouze varuje, pouze vyhrožuje...
Rusové zatím jaderné zbraně nepoužili, - pravděpodobně je ani nemají, a pokud ano, jsou staré a nefunkční.
Ruská děla jsou nafukovací. Ruské armaty, kinžály, zirkony... nadzvukové a balistické rakety neexistují.
Stažení Rusů z Ukrajiny je jediný a nejjednodušší způsob, jak dosáhnout na Ukrajině míru. Okamžité příměří je směšný neproveditelný nesmysl. I když ho Rusko jednostranně vyvolalo už na Nový rok.
Ti, kdo místo zbraní posílají do Kyjeva výzvy k mírovým jednáním, de facto vraždí nevinné Ukrajince. Ukrajinci bez války proti Rusku ? Co je to za nesmysl ?
Rusové jsou na Ukrajině v cizí zemi. Přestože Rusové jsou na Krymu, v Novorosii a na Donbasu doma už stovky let, dokonce od nepaměti. Přestože jádro ruské armády na Ukrajině tvoří domobrana Rusů z Luganska a Doněcka. O tom, co je na ruskojazyčné východní Ukrajině ukrajinské, rozhodují ozbrojenci z bývalé polské Haliče.
Ruští imperátoři založili ruskojazyčná města Oděsu, Nikolajev, Cherson, Mariupol, Dněpropetrovsk, Doněck, Lugansk, Charkov... ke slávě Ukrajiny. Když to občané pochopili, začali S. Banderu a V. Zelenského milovat. Po vzoru svého prezidenta se učí haličsky /ukrajinsky/. Herojam slava.
Současný režim v Kyjevě nevznikl neústavním násilným pučem, ale legálním ústavním procesem. Prezident Janukovyč sice dva roky před pučem vyhrál demokratické volby, ale demonstranti poté vtrhli do parlamentu, vyhnali a částečně postříleli vládní poslance z ruskojazyčné Strany regionů a pak si v obsazeném parlamentu sami odhlasovali změnu ústavy, podle níž už není třeba prezidenta odvolávat v celonárodním hlasování. Postačí hlasování v parlamentu. V tomto parlamentu, z něhož předtím vyhnali polovinu poslanců a těch několik, kteří zůstali, donutili hlasovat pod hrozbou použití zbraní. Kyjevský režim je tedy nyní po protiústavní změně ústavy plně "ústavní".
Práva menšin jsou na Ukrajině respektována. Rusové, Maďaři a Rumuni se sami rozhodli stát se Ukrajinci. Z vlastní iniciativy nahrazují svůj mateřský jazyk ve veřejné komunikaci halachickou haličskou ukrajinštinou. S radostí vstupují do ukrajinské armády a odcházejí bojovat na Donbas, kde je průměrná doba přežití 4 hodiny.
Boršč je ukrajinské národní jídlo. Vodka je ukrajinský národní nápoj. Všichni kozáci jsou Ukrajinci. Ruské tanečnice na obraze E. Degase jsou ukrajinské tanečnice.
Vojáci 1. a 2. ukrajinského frontu byli Ukrajinci. Koneckonců proto se ten front tak jmenoval. Nebo ne?
Hladomor byl pouze na Ukrajině. Na Volze a v jižním Rusku se Rusové během hladomoru cpali potravinami.
V dobách SSSR Ukrajinci velmi trpěli pod ruským útlakem. Nevadí, že většina vládců SSSR byli Ukrajinci: Chruščov, Brežněv, Černěnko....
97 % Ukrajinců chce, aby válka na Ukrajině pokračovala až do konečného vítězství. 97 % Ukrajinců nechce žádné příměří, žádný mír. Místo míru chce 97 % lidí nové a nové zbraně. Jediné, co chtějí, je, aby jich Západ přivezl co nejvíce a co nejdříve. A pak nad Rusy zvítězí.
Orwellovský Západ vítězně postupuje na Východ. Konečné vítězství orwellovského smýšlení Západu se blíží. Záře vítězství je na obzoru. Nebo je to jiná záře? Že by to bylo tak krásné hřibovité ohnivé tornádo.../ ?!/...

Zdroj: https://trikopce.blog.pravda.sk/2023/02/26/orwellizmy-zo-zapadu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Nowak 2023-02-27 17:03
Jak vypadá Západ???
Stačí se podívat na Johnsona,anglic kého ministra, stačí si vzpomenout na slova paní Merklové o lži, pana Hollande také, a vrcholem je, že Západ chtěl teď dělat kontrolu zbrojního arzenálu v Rusku..., já se jen a pouze těším na VÍTĚZSTVÍ USA a NATO nad Ruskem, jak nám to jejich vítězství předvedli v Afghánistánu!!! To budou jejich příznivci čumět!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře