Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Orbán plánuje odchod z EU.

"Dámy a pánové! Znovu jsme v Evropě mohli zaujmout místo v rodině svobodných národů, které stojí na základech křestanské kultury, národní uvědomělosti a lidské důstojnosti. Vše vypadalo dobře, ani ve snech by nás nenapadlo, že 29 let po propuštění zajatých národů, od pádu berlínské zdi, od sjednocení vyčerpaného evropského kontinentu, budou evropské národy a s nimi i my Madaři čelit zatěžkávací zkoušce. Ani v nejhorších nočních můrách jsme si nepředstavovali, že Evropa bude ohrožena nikoli vnější vojenskou hrozbou, ani americkými či ruskými aspiracemi, ale sama sebou.

  • orban-planuje-odchod-z-eu
 
Kdo by si pomyslel, že nejúspěšnější kontinent na planetě, nejvyspělejší kultury, nejmodernější technologie, nejlepší světové školy, vše, co představuje nejvyšší úroveň života jaké kdy lidstvo dosáhlo, se během pár let začne hroutit a dostane se až na okraj propasti. Dámy a pánové, lidé Evropy se rodí jako synové a dcery národů. Když se narodí evropský člověk, je Němcem, Francouzem, Italem, Polákem či Maďarem. Takový je řád dějin a přirozenosti. Když malé dítě prvně promluví, jeho slova zní polsky, chorvatsky, švédský, anglicky či i maďarský. Tím je Evropa odlišná od jiných kontinentů. Evropa je domov národů a ne tavícím kotlem! Pokaždé z nás různá impéria chtěla vymodelovat ukázněné jedince. Nechápali, že my máme vlast a tato vlast má syny a dcery, ne předměty. Dnes v Bruselu opět zaznívají imperiální fanfáry. Je pravda, že tentokrát zní melodie jinak než dříve. Dnes nepodnikají invazi se zbraněmi. Dobře víme, že Brusel není Istambul, ani Moskva, ani císařský Berlín, ani Víden. Z Bruselu nepřichází vývoj, ale administrativní podmanování. My jsme nikdy nebyli ničí kolonie, ani kolonizátoři. My jsme nikoho nepřipravili o vlast, a tu naši také nikomu neodevzdáme. Brusel je dnes ovládán těmi, kdo namísto aliance svobodných národů chtějí evropské impérium a chtějí takové impérium, které není řízeno lídry zvolenými národy, ale bruselskými byrokraty. Vidíme, že v řadě evropských zemí tito oddaní evropskému impériu vládnou. Tím se nám otevírá možnost spatřit, jak by podle nich takový "Nový krásný  svět" vypadal. V narůstajícím počtu tam proudí lidé z odlišných kontinentů a odlišných kultur. Většinou muži vojenského věku a ještě během našeho života proměnují velká evropská města k obrazu svému. Pomalu, ale jistě přečíslují domácí evropskou populaci. Terorismus se stává součástí velkoměstského života. Politická manipulace je každodenní záležitost. Svoboda projevu se vztahuje jen na svobodu bezmyšlenkovitě opakovat jejich názory. Sláva Madarsku, sláva Madarům!"
Senilní Bidet prohlásil velikonoce za Den viditelnosti transgenderů. Už měl být dávno v blázinci. 
USA zahajuje proces s Faucim a company za covidové podvody. 
Výrobci umělého masa krachují pro velký nezájem. 
Tenesee zakazuje vakcíny v potravinách. 
Dle CNN je Bůh černoch a Ježíš transgender. Chocholoušku....
V Rusku masově deportují muslimy po masakru v Krasnogorsku. Zbytečně se neříká- host do domu, čakan do ruky.
Za dvacet let členství v EU bylo do českého práva začleněno 2 500 předpisů, tj. každé tři dny nový zákon. Inu, kvalitní zákon nelze napsat za tři dny. 
Kmotr v besedách "bez cenzury" řekl, že Bandera měl i své dobré stránky. To je pravda, i hodný strýček Áda byl nekuřák, vegetarián a abstinent. Takže logicky - velmi dobře ví o masakrech a fašismu na Ukrajině. 
Zlodějky, pardon, Pirátky odmítly mistrovství v hokeji v Praze, protože podle nich jsou hráči milionáři, či dokonce miliardáři. A Praha by je prý neměla podporovat. Tyto kvočny si pletou hokej s fotbalem. Vzpomínáte na Kokešovo Zagorka bere miliony? Inu, svazačky jako předvoj KSČ se nezapřou. 
U nás, ve Skotsku i jinde se zavírá za pouhou nenávist. Kam se hrabe Áda, Kléma a Gusta! Zlatí komanči!
Obdivuji Černošku, že je tak odvážná a před řadou vojáků jde jen v oblečení, které patří do kuchyně. V Brně říkáme, že je blbá jak troky nebo jak pučtok.
Aby měli banderovci peníze, prodávají jak děti, tak i dětské orgány. Tohle našim lžinenávistníkům nevadí?
V USA budou volit už 2 000 000, slovy dva miliony imigrantů. Koho asi budou volit? Německá vláda zve zcela veřejně imigranty pozvánkou psanou arabsky. Už se tím vůbec netají. 
I když Ukrajina mele z posledního, pokud jde o peníze, lidi, zbraně a střelivo, tak drony zničila už třetí ruskou ropnou rafinérii. Až padne atomka na Kyjev, Zelenáč se bude divit až za ušima.
A nakonec to nejhorší. Soudruh Válek podepsal dohodu o spolupráci s WHO do roku 2030. Odchod z WHO a zrušení smlouvy je údajně zcela vyloučeno. Vážení právníci, skutečně nejde o vlastizradu? Bude on jako i všichni ostatní z vlády stát před Norimberským procesem č.2? 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Moric 2024-04-04 14:47
Hned v devadesátkách, co jsem poznal VH a pak to lákání do Eu a Otan všelijakými lumpy, jsem si říkal: to není samo sebou, z toho ještě něco nepříjemného bude. Asi jsem byl inspirován slovy Rudolfova pekařova alchymisty: když tyhle ti se o něco perou, tak to nebude jen tak obyčejná kulička.
Citovat
#1 Drak 2024-04-03 22:06
Na co sáhnou, je proti republice a idem.
Všichni si zaslouží stanný soud a ke zdi.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře