Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Orbán končí s Utopií.

Orbán odmítá bruselské imperium- evropský multikulturní superstát. V Maďarsku to vře. Otevřeně se mluví o odchodu z EU. Zdůrazňuje to vláda i parlament. Opozice hromadně vyjadřuje své obavy /o velmi dobře placená koryta/.

Přesně to stejné se děje na Slovensku. Fico odmítá migraci, pandemickou smlouvu WHO, povinné očkování všech lidí včetně dětí, atd.. I tam se  opozice cítí ohrožena. 

  • orban-konci-s-utopii
 
Itálie zakazuje oficiálně prodej laboratorního /!/ masa a hmyzu v potravinách. Zákaz je i v Maďarsku, Polsku a Rumunsku. Ve Švédsku už se prodávají potraviny s hmyzem. WEF prosazuje "klimaticky prospěšné potraviny"- řasy, kaktusy a plevel.
 
21. listopadu se v EP konala tisková konference, na které byli někteří europoslanci a diskutovali o šokujících odhaleních, pokud jde  kovidové vakcíny. 
 
Rusko varuje, budou-li na Ukrajinu dopraveny tryskáče F35, bude to mimořádné riziko pro Ukrajinu a zemi, která letouny poslala. Rusko není schopno zajistit vzdušnou převahu, takže mu zbývá jedině...
 
77 letá německá důchodkyně musí uvolnit vlastní. byt pro migranty. Je jen otázkou času, kdy to u nás budou realizovat Zloději, pardon, Loupežníci. 
 
Veřejnoprávní televize 35at říká: "místo deportace migrantů zabijte všechny Němce nad 70 roků."
 
Fialenko nevěděl, že v Africe mají internet. Asi si myslel, že tam stále ještě žijí na stromech jako opice, a že jejich děti trpí hlady. Bože, odpusť chudým duchem, neboť nevědí, co činí. 
 
Málo se mluví o tom, že jakékoli elektrické vozítko, od koloběžky až po elektrobus nejen hoří obrovskými plameny, ale dokonce přitom velmi nebezpečně vybuchují. Hasiči odmítají hasit tato vozítka kvůli velké spotřebě vody a hlavně kvůli velmi obtížné  uhasitelnosti. Lodě odmítají převážet elektromobily. 
 
V Bratislavě se demonstrovalo za Putina a proti USA, která stále dělá v mnoha státech převraty a vede války v celém světě. To v naší "demokratické" televizi nikdy neuvidíte. Lidé se pomalu, ale jistě začínají probouzet v mnoha státech. My jsme vždy byli ve všem poněkud pozadu.
 
Bruselští darmošlapové si odhlasovali důchod už v padesáti letech s měsíčním důchodem 9 000 eur = zhruba 270 000 Kč, tj. přes čtvrtinu milionu Kč měsíčně. Kdo z vás to má? Samozřejmě to jde z našich daní. Nebude-li to stačit, daně se zvýší. Ještě že se Utopie pomalu, ale jistě rozkládá. 
 
Dle soudružky Jourové cenzura neexistuje, ba naopak, prý bojuje proti cenzuře, ale musí být obrana proti názorům, které ohrožují bezpečnost Unie.
 
Bulharsko obnovuje zásobování ruským plynem. Přijde čas, kdy budeme stát ve frontě na ruský plyn. 
 
Ve světě se připravuje blokace plateb při výběru nad 300 eur, pokud budete demonstrovat či jinak se aktivně podílet na "protivládní" činnosti.
 
Migranti útočí v Anglii, Holandsku, Německu, Francii a jiných státech, i na policejní auta, v nichž sedí policisté, rozbíjejí okna a zapalují jejich auta. Nás to teprve čeká. Ti zlí komanči měli na hranicích stráž a dráty. Zrušení hranic a armády mělo svůj účel...
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře