Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Odevšad (2)

Smlouva s USA je proto tak anální, aby při velkých demonstracích mohli vojáci NATO střílet do demonstrantů. Takto mohou ukrajinští, pardon, naši poslanci schválit jakýkoli zákon / i korespondenční volby / odporující ústavě, protože u každého hlasu musí být zveřejněno jméno. Navíc tam lze podvádět jako tomu bylo v USA. Vláda tu chce vládnout na věčné časy. Co mi to jen připomíná?

Skotsko kvůli větrníkům pokácelo 16 000 000? slovy šestnáct milionů stromů. Zelení šílenci, kteří kdysi chránili stromy, ted řádí jak pominutí.

  • odevsad-2

 

Reklama na slovenské volby: Ak neprídete volit, zvítězí Rusko. Ak neprídete volit, 1.10. nevyjde slnko.

Lesní požáry ve světě nejsou náhodné. HAARP nelze vyloučit. Jde o to "dokázat", že globální oteplování skutečně existuje. Seznam straší, že planeta se roztavuje. Dle OSN začíná doba globálního varu. Neměla by se tato organizace zabývat smírem mezi válečnými státy?

Co udělala pro mír na Ukrajině, v Jugoslávii, Libyi, Sýrii, Afganistánu a mnoha jiných zemích. Není tato organizace zbytečná? Oteplování by bylo velmi výhodné, zvětšila by se plocha úrodné půdy, ušetřili bychom na topení. V sedmdesátých letech se mluvilo o globálním oteplování. V současné době přibývá ledu v Antarktidě. Nepamatuji si tak chladná rána po celé /!/ léto. I kačeny na rybníce měly dva měsíce zpoždění v příletu i vrhu mláďat.

Zelení aktivisté se chovali k Zunovi primitivně. Dle nich jde o hloupé otázky. Ve skutečnosti šlo o hloupé odpovědi. Auta prý jsou nebezpečná, protože při výjezdu z dálnice mohou vjet do malé uličky a přejet dítě této zelené pomatené ženy. Auta prý zavazí sanitce, protože je těch aut příliš moc. Chocholoušku...

Řešení s ekoteroristy je velmi jednoduché: Pomalou jízdou vláčet co nejvíc kilometrů nebo ještě lépe - netahat je za ruce, ale za vlasy. Budte si jisti, že to brzo vzdají. Je to i vina vlády a policie, že podporuje tento terorismus, kde se jedná protizákonně- omezování osobní svobody. Povolení demonstrace je něco jiného, protože při demonstraci se jde po silnici, takže provoz se zdrží jen dočasně. Za zdržování první pomoci by měl být nejpřísnější trest. Podpora terorismu není normální.

Přibývá konfliktů mezi cikány a Ukrajinci. A to ještě nepřišli slimáci. Takže kriminalita tu bude jako ve Francii. Samozřejmě bojůvky a dokonce vraždy mezi samotnými menšinami. Pardon, zapomněl jsem na čtvrtou menšinu, tu teplou a hrdou. Čí zájmy bude chránit Pivní sluha, pardon, Dienstbier, slimáků, cikánů, či hrdých? Máme se nač těšit. Policie se nudit nebude.

Zhruba za deset let nastupují do penze Husákovy děti. Současné okrádání důchodců, pardon, snižování důchodů absolutně nic neřeší. Bude to radikální náraz na státní pokladnu, kdy najednou raketově vzrostou sociální výdaje. Pomůže jen radikální zadlužení či radikální zvýšení daní přímých i nepřímých, čímž se zvýší ceny a sníží platy, takže se sníží koupěschopnost obyvatel, proto se sníží i výroba. Poroste nezaměstnanost, sníží se výběr daní a z toho mála se vyplatí víc sociálně potřebných. Ekonomika tak klesne na úplné dno. Teprve pak dojde lidem, kdo jim vládne. Ale to už bude pozdě. Důchody budou minimální nebo se zcela zruší a bude se muset dělat do smrti. Už ted má mnoho lidí problém spořit si na důchod.

Gusta podporoval rodinu, stavělo se statisíce dostupných bytů. Komunisté mají budoucnost před sebou. Lidovec, údajně věřící, okrade důchodce tím, že jim přidá 400, slovy čtyři sta korun. Na jeho místě bych chodil kanály. Prý se mají čeští důchodci jako nikdy. Kolik z nich dosáhne na průměrný důchod? Protože utrácím stále stejnou částku za potraviny, zjistil jsem, že mi v současné době chybí právě ta tisícikoruna, na kterou mám dle původního zákona nárok, takže skutečně jde o zločin na důchodcích.

Pepa přes pochyby, co tomu řekne protiústavní soud, podepsal před časem změnu zákona o zvyšování důchodů. Ted podepsal protiústavní smlouvu o spolupráci s NATO. Nesliboval něco o dodržování ústavy? Pepa chce do ústavního soudu akademičku spojenou s jeho sponzorstvím. A co střet zájmů Pepo?

Byli odsouzeni dva aktivisté, kteří prý pronásledovali soudruha Kubka. Ve skutečnosti právě on jako lékař /!!/ záměrně najížděl autem na oba mladíky. Soud pokud by byl nezávislý, by mu vzal licenci a zavřel za pokus o zabití. V takzvané demokracii může i řeporyjské prase a další politici rozšiřovat nenávist, těch se tento trestný čin netýká. Takový systém nemůže yydržet věčně. Zkrachoval SSSR, Říše Německá, Říše velkořímská...

Nejsem si jistý, bylo-li v padesátých letech tolik politických procesů jako dnes. Abstinent Véna by plakal, pokud jde o pravdu a lásku. Kryl už po revoluci věděl své...

Už pět let před volbami věděl Pepa, že bude prezidentem, tak jako Vašek to věděl rok před předáním koryt, pardon, takzvanou revolucí. V skutečné demokracii by se ihned zrušily všechny předvolební průzkumy, protože právě ty ovlivnují výsledky voleb.

Opozice dává k protiústavními soudu stížnost na omezování projevů ve sněmovně. Kde je reakce soudu na předchozí stížnost o změně zákona o zvyšování důchodů? Se soudy s aktivisty se spěchá, ale s oprávněnými stížnostmi a žalobami....

Vláda svým jednáním záměrně urychluje provedení Agendy 2030, což je vlastizrada. Opět nám vládnou arogantní papaláši, historie se opakuje.

Dle Fialenka máme nejlepší dopravu a armádu. Jak rychle stavíme dálnice? Jak velkou máme armádu? Jak moderní máme zbraně? Dle Fialenka máme tak nízký dluh, že můžeme přijmout euro. Nedal si koks jako brněnská politička ODS? Potravinovou soběstačnost považuje za nereálnou. V minulém režimu jsme byli potravinově soběstační, měli jsme dokonce nejpřísnější normy na světě na potraviny. Tolik jsme chtěli banány, až jsme se stali banánovou republikou.

Soudruh Pospíšil, nejlepší přítel Vény, se zeptal ukrajinské ambasády, může-li k nám ruská sportovkyně? O jeho hluboké análnosti nelze pochybovat. Nebere si vzor z Ády, který do sportu míchal politiku?

Soudce rozhodl, že Hradní nádvoří není veřejným prostorem, přestože tomu tak bylo celá staletí. Příliš dlouhé fronty, které nikdy nebyly, odrazují návštěvníky Prahy a dokonce i cizince. Neměl by být tento soudce odvolán?

Soudruh Válek připravuje očkování až do roku 2026, přestože kovid dávno skončil a že pohřební ústavy na celém světě hlásí náhlá úmrtí velkého počtu mladých lidí.

USA připravuje válku s Čínou, Balkánskými zeměmi, Ukrajina už nestačí. Doporučuji "200 let terorismu USA". Byla nějaká válka za Donalda?

Je tragedií pro budoucnost ČR rozchod Vrábela s Rajchlem. protože velmi inteligentní rozhovor s Vrábelem, který má spoustu vynikajících řešení, dokonce jednal i v Utopii a sněmovně. Zdroj- CZ24.news: Živě s Ládou Vráblem- video. 29.července 2023.

Americký novinář zveřejnil video, jak ukrajinští vojáci hajlují. Zdroj-CZ.24.news: 1.srpna 2023: "Nechutné, američani boli pobúrení".

Se zavedením digitální měny se spěchá, protože dvě třetiny světa ruší obchodování s dolarem.

Fialovy odpovědi jsou pro silný žaludek. Neexistuje jediná jeho věta, kterou bych nevyvrátil "levou zadní". V horoskopu má nejen patologické přehánění a lhaní, ale dokonce i psychiku velmi nepříznivou pro veřejnost- psáno diplomaticky a korektně.

Žije si ve svém matrixu, zcela izolován od reálného světa, jako celá koalice. Jeho sebechvála mi připomíná namyšleného Ivánka z Mrazíka.

Francouzští policisté stávkují i marodí. Už jim dochází, že se činnost politiků dotkne i jich. Před časem šli němečtí policisté s demonstranty. Dojde to i našemu gestapu, řídícímu se heslem "zatýkat a mlátit" pardon, českým policistům?

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře