Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

O čem se vůbec nemluví.

Mlčí se třeba o tom, že už tři měsíce živíme tři miliony Ukrajinců, z nichž mnozí nepracují a jsou tu jen kvůli sociálním dávkám. Vůbec se neřeší, kdy se vrátí na Ukrajinu a zda vůbec odejdou.

Bezplatná zdravotní péče něco stojí, i když si pamatuji nápisy v nemocnici, že cizinci musí platit. Inu, kvůli zlému Rusku tohle pro ubohé Ukrajince neplatí. 

Další problém, o kterém se nemluví, je to, co s Ukrajinci, až se vypne plyn a prudce vzroste nezaměstnanost. Budeme třem milionům cizinců, kteří budou bez práce, platit dávky? 

  • o-cem-se-vubec-nemluvi-2
  • o-cem-se-vubec-nemluvi-2

Neustálým zdražováním ropy a plynu bude krachovat stále víc firem. Zatím padla jedna pekárna. Zatím...Vlivem růstu cen bude muset vláda zvyšovat platy drtivé většině národa včetně úředníkům. Co slibovala ODS o snižování byrokracie? Na pomoc obyvatelům si bude muset stále půjčovat, takže Babišovo zadlužení bude oproti tomu směšný pakatel. 

Temelín nebude stavět Rusko, které tu vybudovalo několik atomovek rychle, bezpečně a levně. Jiné firmy budou mnohem dražší, výstavba bude trvat mnohem déle. Dnes už chápu, proč má Temelín v radixu riziko výbuchu...Tyče, které nejsou ruské, se totiž lámou, což soudružka Drábová velmi dobře ví, a měla by na to upozornit vládu, ale kvůli politickému korytu bude klidně riskovat zdraví a životy deseti milionů lidí. 
 
První vláda padla v Bulharsku. Kdy začne dominový efekt ostatních loutkových a vlastizrádných vlád, včetně naší? Za vlastizradu byl kdysi okamžitý trest smrti zastřelením.  Dle radixu většinová vláda nikdy nevydrží celé volební období. Dokonce soudruh Rakušan /už to cizácké jméno/ řekl, že nikdy neodstoupí-arogance až na půdu. Je to vzorný důkaz, komu nejde o lidi, ale o koryto.
 
Soudruh Fiala na Ukrajinu napřed posílá zbraně, aby Ukrajina byla zničená, pak tam pošle české podnikatele, aby to rozbořené dali do pořádku...Chocholoušku, kde se flákáš? Skutečně neví o tom, že Ukrajina je první na světě pokud jde o korupci? 
 
Soudruh Fiala tvrdí, že budeme nezávislí na ropě a plynu. Odkdy máme tolik vlastní ropy a plynu? Chocholoušku...Závislost na ruské ropě trvala padesát let a byla bez problémů. Měli jsme vždy a stále stoprocentní jistotu, že bude ropy i plynu vždy dostatek, navíc velmi levně. Ted budeme brát suroviny z Kataru, dokonce  až z Venezuely. USA a Německo nám prodá ruskou ropu, ale mnohonásobně dráž. Kde máme záruku, že ropy bude vždy dost?
 
Ani v minulém režimu nebyla vláda tak anální, jako tato. O neuvěřitelné neschopnosti nemluvě. Vláda prý není povinná starat se o svůj národ. Proč si tyto politiky vlastně volíme? Tím dokazují, že jim nejde o lidi, ale o koryto. Jakým právem se naše vláda vměšuje do záležitostí cizích států? Pamětníci, nepřipomíná vám to něco?
 
Soudruh Zeman není naším prezidentem od doby, kdy mluvil o tom, že Vrbětice mohli udělat Rusové. Inu, americké velvyslanectví má u nás velký vliv...Bohužel, už se stal loutkou. Pamatujete si na dlouholetou tradici všech prezidentů ,kteří přišli do sněmovny po stech dnech vládnutí nově zvolené vlády a kritizoval vše negativní, co  strana za tři měsíce vykonala? Tentokrát, přesto, že vláda provedla katastrofální kroky, prezident neměl odvahu toto kritizovat. Právě toto jaro měl být mimořádně kritický. 
 
Z kdysi pravicové ODS se stala doslova děvka pro všechno. Dnes je to nejlevicovější strana, která doslova ničí veškeré podnikání. Kam se hrabe ČSSD! Jde o totalitní vládu, pohrdající opozicí i lidmi, kteří ji zvolili, podporující fašismus a tvrdou cenzuru. Nepochybně je připraven zákon, že za pravdu se bude upalovat, pardon, zavírat. Nedávné výročí mistra Jana Husa- Mluv pravdu...Z dnešních politiků se stávají novodobí komunisté padesátých let.
 
Nedávno na nějaké pražské akci aktivisté hajlovali a měli hákový kříž. Lidé na to upozornili přítomné policisty. Ti řekli, že v někerém státě je to symbol. Zapomněli na to, že u nás je to trestný čin. Takže už i policie podporuje fašimus. Nezačala tak nějak druhá světová? 
 
Není nejvyšší čas na generální stávku a na svržení nejhorší loutkové  vlastizrádné vlády v historii ČR? 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 sergej 2022-07-07 20:21
Tak co kdyby nám podlokajníci lůzršlechty či globálních lichvářů dostali noty, že jo.
https://www.youtube.com/watch?v=9a---cJa5-E
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře