Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nové výroky agenta PePy.

Výroky agenta s IQ 107 /příliš přehnané "zjištění"/ stojí za zamyšlení, jaké individuum reprezentuje ČR v  celém světě. Proč jsem si vzpomněl na film-"Ještě větší blbec než jsme mysleli" ?
"Ruští sportovci na olympiádu nepatří, nemělo by jim vůbec být dovoleno soupeřit se sportovci z civilizovaného světa. Rus je Rus a je jedno, zda je voják, sportovec či dítě školou povinné."

  • nove-vyroky-agenta-pepy
 
"Sankce proti Rusku musíme ještě zpřísnit." Jako hlava státu vůbec neví, že Rusko oficiálně s EU neobchoduje, ale ve skutečnosti ano. Navíc zvýšilo vlastní export o desítky procent, dovoz dokonce o sto procent / hlavně s Čínou, která Rusku dodává rudy, čipy i součástky potřebné k výrobě zbraní/, že je ruská ekonomika na předválečné úrovni a sankcemi trpí jen lidé ze zemí jako je ČR.
"Jsme ve válce a oběti k válce patří, v prvé řadě musíme zlikvidovat Rusko, až poté se můžeme začít věnovat problémům v ČR." Skutečně jsme ve válce, když  výroba, doprava a zásobování potravinami funguje? Opravdu nejde o dezinformátora? Typické pro zelený mozek- drobný státeček, který na globusu vůbec nenajdete, chce vyhrát nad atomovou /!/ velmocí, která se rozléhá na polovině zeměkoule. Chocholoušku...
"Jsem naprosto přesvědčený, že odchody do penze v šedesáti osmi letech či více budou pro státní kasu velkým přínosem." Viděl někdy očního či srdečního chirurga operovat v tomto věku? Týká se i horníků, hutníků, stavařů, zdravotních sestřiček, řidičů dálkově dopravy...PePa má stoprocentní jistotu, že nikdy nemůže dostat otřes mozku či mozkovou mrtvici. Přilbu nosí zbytečně...
Otázka novináře: "Myslíte, že je nutné Tchai-wanem  "provokovat" Čínu, když tímto krokem nemá ČR co získat, ale naopak může hodně ztratit?" Odpověd agenta: "Čína je také jako Rusko nepřátelský stát. V těchto případech jde ekonomika stranou".
"Ano, mám v plánu navštívit nejbližší summit NATO. Současný velitel Stoltenberg by měl být podle mého názoru nahrazen někým rozhodnějším. Na jeho místě bych rád viděl ženu z východní Evropy. Paní ministryně Černochová je jistě vhodným kandidátem. Má předpoklady k řešení problémů vojenskou cestou, nikoliv k diplomatickým  jednáním, která nevedou k ničemu." Nevěděl jsem, že má rád mužatky, které si doma hrají s tankem v kabelce. Je mi záhadou, jak a čím nás Čína ohrožuje. 
Poslední větou dokázal, že chce za každou cenu přivést tento národ do katastrofy! Na prezidenta, který nenávidí české důchodce a český národ vůbec, se nevztahuje zákon o velezradě?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Malec 2024-07-09 10:38
Toto si zvolili moudří Češi. Čím dál víc na mne dělá dojem, že on Čech ve skutečnosti není.
Citovat
#4 Filipes@volny.cz 2024-07-09 07:25
Je dávno jasné, že ten kretén z hradu je jen blbá loutka a vlastizrádce. S takovými si jednotlivé státy vždy věděly poradit a skončili špatně. Zatím je na výsluní, ale nemusí tomu být navěky.
Citovat
#3 tk 2024-07-07 19:16
IQ 107? to je vtip? tento debil má maximálně tolik kolik má let
Citovat
#2 Jan Navrátil 2024-07-07 16:38
Co čekáte od zeleného tajtrlíka?
Citovat
#1 potkan 2024-07-07 13:09
Se stovkou za dekor a sedmičkou za rozeznání bojiště ve dne určitě ne.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře