Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nehodící se škrtněte. Aneb cenzura na Aeronetu.

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Dříve jsem chodíval na Aeronet rád. Byla to skutečná alternativa. Od jisté doby z něj mám
rozporuplné dojmy. To umocňuje i to, že pokud panu VK postuji komentáře na jeho články, tak se mi zhusta stává, že nejsou zveřejněny. Je to snad proto, že mu do jeko konstrukcí házím vidle?

Je snad už i alternativa doménou lidí, kteří mají jen jeden názor? Tak jako ,,veřejnoprospěšná“ Česká televize? Naposledy mi odmítl zveřejnit tento post, k jeho článku pod videem s Elonem.

Muskem pod přezdívkou Margon :

https://aeronet.cz/news/video-elon-musk-stavame-se-kyborgy-a-nas-digitalni-svet-je-treti-vrstva-naseho-mozku-az-zemreme-nas-digitalni-duch-tady-zustane-co-je-to-ubi-a-proc-se-svet-bez-nej-neobejde/

  • nehodici-se-skrtnete-aneb-cenzura-na-aeronetu

"Pane VK, za koho vlastně kopete? V poslední době mám dojem, že vaše články, které jsem dříve velmi rád četl, v dnešní době hlásají jen zlobu, zmar a beznaděj. Ten váš Syndikát, je jen smyšlenka bez obsahu. (nezlobte se, ale argument typu víc vám říci nemohu, je asi tak ve smyslu nula bez nuly...., protože, když někdo řekne ,,A", tak musí zákonitě říct taky ,,B", ,,C" a nakonec i ,,Z") Myslím, že jste si ho musel vymyslet jako protiváhu k Pjakinovu GP. Ale to je vedlejší. Co mě zaráží úplně nejvíc, je to, jak se s úplně boží jasnozřivostí hroužíte do hlav tu Babišovi, tu Okamurovi, tu zas Trumpovi či Putinovi.

Ujišťuji vás, že jejich myšlenkové pochody znát nemůžete a nikdy nebudete. To nezvládne zatím ani nějakej ,,Syndikát" a ani ,,GP". Proto i Pjakin koriguje svoje teorie, a jasně říká, že prostě funguje ,,Zákon akce a reakce" . A někdy jsou ty reakce tak nepředvídatelné, že i GP, nebo ve vašem případě Syndikát, musí své plány korigovat. To je prostě nevyhnutelné. Jistě jste viděl, stejně jako já, mnoho filmů i podle skutečných událostí, kdy hlavní protagonisté (pomíjím jestli klaďáci, či záporáci) plánovali nějakou akci a mysleli si, že plán je dokonalý. A ouvej. Chybička se vloudila. Lidský faktor. Vězte, že Murphyho zákony fungují více než ty obecné. Zejména ten, že ,,když se má něco pokazit, tak se to určitě pokazí." A hlavně vždy v ten nejméně očekávaný okamžik.

Víte, sleduji Vás, Alexe Jonese. Fullforda, Pjakina, ale i třeba Terezu Spencerovou, Martina Kollera, Pozorovatelku a mnoho a mnoho dalších. No, musím konstatovat, že tak mnoho rozporů v analýzách jsem již dlouho nezaznamenal, jako v poslední době. Ovšem nejvíc mě dojímají břídilové, co se dovolávají proroctví slepé Baby Vangy. Ta skončila rokem 2010. Pak natáhla krovky. No, co tím chci říct? Že všechny ty úplně ,,nejlepší" analýzy mají úplně stejnou hodnotu, jako ta proroctví slepé Baby Vangy pro roky po 2010. Jsou to jen kecy v kleci. Život jde jinudy, než plánuje Syndikát, nebo GP. Dobrá hláška, která zazněla ve filmu ,,Jurský park" , kde dělali jen samičky, aby se raptoři nemohli rozmnožovat zní:,,...život si vždycky cestu najde..." K tomu Murphyho zákony a časem se vždy ukáže, že bude všechno úplně jinak. Jinak čest vaší práci. Pomáháte mnoha lidem, v cestě k hledání jejich světového názoru. I kdyby nic, právě tohle je smysl alternativy. Ten hlavní."

Tolik můj post panu VK. Bylo nutno ho cenzurovat ???

Napište mi do komentářů, co si o tom myslíte. Děkuji.

Martin Rulf

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 vevercak540@protonmail.ch 2017-11-05 20:53
Vážení,
také mě to připadá, že je zajímají více peníze než pravdivé zprávy. Veškeré moje komentáře byly smazány a kdokoliv dá na aeronetu odkaz na tadesco, tak je také smazán.
To stejné platí také o panu Kapalovi ze svobodného rádia, který vše dělá jen pro peníze, aspoň mně osobně to tak přijde, zapomenu-li na to jak mně nechal pomlouvat ve vysílání od neznámých lidí ohledně konce práv na vlastnictví půdy v EU. (potvrzeno v Německém parlamentu) No na svobodném vysílači dávat neznámé anonymní SMS s pomluvami od lidí, kteří mně vůbec neznají je také dost velká drzost, že pane Kapal. A varování, že tadesco je fiat alternativa z webů a nikdo nás nemá číst, tak to asi hovořil sám o sobě.....
tm

Facebook komentáře