Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Moje opovržení našimi europoslanci je obrovské

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Jak tak koukám, tak Hitler byl spasitel. Válku začali Češi tím, že postoupili svoje pohraničí a koncentrační tábory vystavěl židovský národ. Ať koukám jak koukám, přepisování jede na plné pecky.

  • moje-opovrzeni-nasimi-europoslanci-je-obrovske
  • moje-opovrzeni-nasimi-europoslanci-je-obrovske
  • moje-opovrzeni-nasimi-europoslanci-je-obrovske
  • moje-opovrzeni-nasimi-europoslanci-je-obrovske

Německo je křišťálově čisté, a až pamětníci pomřou, tak mladí budou věřit tomu, že jediné správné pro Evropu bude založení 4 říše pod vlajkou Německa a Muslimských spojenců.

Evropský parlament schválil dne 18. 9. 2019 Usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy, které naprosto přepisuje dějiny. Dává stejnou vinu Německa a Sovětského svazu při zahájení 2. světové války. Význam Sovětského svazu na poražení nacistického Německa mizí a dělá z něj hlavního viníka.

Začíná se mluvit o tom, že Adolf Hitler zaútočil v červnu roku 1941 na SSSR proto, aby Evropu zbavil bolševismu. Za hlavního útočníka 2. světové války začínají označovat Sovětský svaz a o Německu začínají mluvit jako o ochráncích před bolševismem z Ruska. V dokumentu je vynechána Mnichovská dohoda a nikde není uvedeno ani datum 1. 9. 1939, kdy skutečně vypukla 2. světová válka napadením Polska nacistickým Německem.

EU žádá podporu této nové historické paměti v členských státech a přikládá pod kotel penězi, jak jinak. Bude finančně podporovat vzpomínkových a pamětních akcí k uctění obětí totality. Jinak EU bude sypat prachy na přeměnu dějin přepisování dějin.

Dokument staví na stejnou úroveň že nacistické a komunistické režimy. Oba prováděly masové vraždění, genocidu, deportace a omezení svobod rozsahem nevídané v celé lidské historii. EU konstatuje, že po 2. světové válce žila střední a východní Evropa ve zločinném režimu, který byl stejný jako nacismus a EU spolu s Nato nás osvobodili a vrátily do svobodných demokratických zemí. S pomocí EU jsme dosáhli pokroku v sociálně-ekonomické oblasti.

EU je dokonce hluboce znepokojena snahami ruského vedení překrucovat historické skutečnosti a maskovat zločiny spáchané sovětským totalitním režimem. EU dokonce vadí, že v některých členských státech stále zůstávají na veřejných prostranstvích pomníky a památníky oslavující totalitní režimy. Tady je vidět jejich ruka při odstraňování soch našich osvoboditelů – jako sochy maršála Koněva a podpora postavení sochy Vlasovovi.

Martina Dlabajová (za ANO), Martin Hlaváček (za ANO), Dita Charanzová (za ANO), Ondřej Knotek (ANO), Ondřej Kovařík (za ANO), Radka Maxová (ANO), Evžen Tošenovský (ODS), Alexandr Vondra (ODS), Veronika Vrecionová (ODS), Jan Zahradil (ODS), Markéta Gregorová (Piráti), Marcel Kolaja (Piráti), Mikuláš Peksa (Piráti), Luděk Niedermayer (TOP 09), Jiří Pospíšil (TOP 09), Stanislav Polčák (STAN), Hynek Blaško (SPD), Ivan David (SPD), Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

Proti přepisování historie hlasovala jen europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM).

Dokument vytvořila a Evropskému parlamentu předložila eurokomisařka za ČR Věra Jourová

Jak tak koukám, tak Hitler bys spasitel, válku začali Češi tím, že postoupili svoje pohraničí a koncentrační tábory vystavěl židovský národ. Ať koukám jak koukám, přepisování jede na plné pecky. Německo je křišťálově čisté, a až pamětníci pomřou, tak mladí budou věřit tomu, že jediné správné pro Evropu bude založení 4 říše pod vlajkou Německa a Muslimských spojenců. Docela masakr.

Tak já teď nevím, kdo vlastně zabil 60 milionům lidí za II. světové války. Že by mimozemšťani? Trochu se koukneme na fakta:
1938, 12. března: Obsazení Rakouska
1938, 30. září: Mnichovská dohoda a obsazení Sudet
1939, 16. března: Vyhlášen Protektorát Čechy a Morava
1939, 23. srpna: Smlouva o neútočení se Sovětským svazem (Ribbentrop – Molotov)
1939, 1. září: Hitler napadl Polsko
1941, 22.června Německo útočí na Sovětský svaz
Lidé, učte svoje mladé pravdě.

zdroj: https://politikarina.cz/2020/03/20/moje-opovrzeni-nasimi-europoslanci-je-obrovske

 

Facebook komentáře