Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ministr zpěvu už zase blbne?

Hodnocení uživatelů:  / 20
NejhoršíNejlepší 

Anebo blbnou jen hygieny pod jeho vlivem? Ony to asi budou spojité nádoby. Blbne ministr, tak holt blbnou i hygieny.

Dnes jsem se dočetl, že prý mají tu drzost kontrolovat a dokonce prý i pokutovat lidi bez testu v hospodách. To jim nestačilo, jak je před časem štamgasti docela drsně vyvedli někde (tuším) na plzeňsku? Mají na ty kontroly vůbec právo?

  • ministr-zpevu-uz-zase-blbne

Také dnes vyšlo ve všech médiích, že jistý úředník zrušil ministrovi Vojtěchovi bydliště v obci Včelná, kde má trvalý pobyt. Přiznám se, že to jeho gesto chápu a fandím mu. A to i přesto, že většinu protizákonných opatření udělali Vojtěchovi předchůdci a jeden z nich se tím dokonce i veřejně chlubil. Osobně jsem přesvědčen, že mnohá ta současná opatření ministra Vojtěcha budou také soudy smeteny ze stolu. To, že ani on, ač vystudovaný právník, nehodlá dodržovat zákony naznačuje i to, že nejprve zcela zakázal vycestování do některých zemí a teprve po té, co byl upozorněn, že je to protizákonné, tak to opravil na to, že tam důrazně nedoporučuje cestovat.

Přesto měl ministr Vojtěch tu drzost o tom úředním rozhodnutí prohlásit toto:

Jednoznačně tady došlo k nezákonnému postupu i překročení všech hranic profesionálního chování.

Uvědomuje si pan ministr, že on i jeho předchůdci po celou dobu dělají totéž a jediný rozdíl je v tom, že rozhodnutí ministra mají vliv na celý národ a rozhodnutí tohoto úředníka, který, na rozdíl od ministra, předem vědomě počítá s tím, že za to bude potrestán, má vliv pouze na něj osobně? Nelíbí se mu jeho vlastní medicína, kterou aplikuje na celý stát? To je dobře, třeba mu to dojde. I když jemu asi ne.

O té jeho rošádě, kdy bral jako "bezinfekční" (to je hrozné slovo - já byl bezinfekční po celou dobu a zelený covidpass bych přesto nedostal) lidi po prvním očkování a nyní to, údajně kvůli mutaci delta, zase změnil, takže od zítřka je plno lidí zase úředně "infekční". Ve Spojeném království či Singapuru už pochopili to, co celou dobu říká např. imunolog Jiří Šinkora. Pochopili, že ten virus zmutoval do relativně neškodné rýmy, která může ohrožovat hlavně hodně staré lidi se špatnou imunitou (podobně jako třeba ta chřipka) u kterých bych dokonce i já byl pro další proočkování a posílení imunity. Ale pro většinu ostatních je to již jen rýma s bolestí hlavy anebo maximálně onemocnění odpovídající lehké chřipce, takže je nyní naopak přínosné, pokud tím projde imunitní systém většiny populace. Akorát z toho už nebudou mít někteří takový kšeft.

Je mi velice líto, že jsem na podobnou buzerační kontrolu doposud nenarazil. Pokud by fakt přišli, tak tam udělám takovou scénu včetně zavolání státní policie, aby nakonec zjistili, že mám už víc jak 14 dní po druhém očkování (jen kvůli práci, jinak jsem evidentně imunní) a oni mi vůbec nic nemůžou vytknout. Ale mezitím se budou moci nenápadně zdekovat všichni, kdo by z toho mohli mít nějaké popotahování (i když pokud by to nechali dojít do správka, tak by z toho stejně nic neměli, ale ne každý na to má nervy). Pevně doufám, že by se takto zachovali všichni slušní lidé, kterým je ta buzerace proti srsti.

Takže prosím všechny, kdo máte vše v pořádku a setkáte se s kontrolou covidpasů (já vím, říkají tomu Tečka), udělejte vše pro to, abyste ty kontrolory maximálně zdrželi a vyprudili. Vám nic nehrozí a můžete tím pomoci těm, kdo to v pořádku nemají, protože je to stejně zcela k ničemu a je to jenom další státní buzerace. Děkuji předem.

Autor: Ivo F. Cilich

zdroj: https://blog.idnes.cz/blog.aspx?c=772908

Facebook komentáře