Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

MELODY BOYS

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Již roky tvrdím stále stejnou věc, kterou ovšem nebylo nutné zatím tolik inFormačně ozvučovat, abych stranu co musí vyhrát nijak nepoškodil. Až kádry Globálních elit (GE) zcela odstraní z řad řízení společnosti osoby napojené na US státní elity/neokony, tak bude nutné NAŠÍM vlastním řízením, vedeným zdola, odstranit/blokovat/vyřadit i tyto kádry.

  • melody-boys

US státní elity díky své neznalosti, hlouposti a zrůdnosti, přivedly svět do ekonomické, ekologické, ale hlavně VOJENSKÉ krize, což by celé skončilo katastrofou pro nás všechny a právě proto jsou likvidováni, zato GE se snaží dostat svět pod jeden diktát, snaží se vytvořit totalitní diktaturu, proti které byly všechny v historii jen legračním čajíčkem. Jinými slovy - Z LOUŽE POD OKAP.
Doba se bohužel dostává do stavu, kdy s tímto musíme operovat. Z posledních projevů předsedy vlády plyne, že je pod totálním tlakem, dohnal ho vlastní strach a zbytky svědomí a je z něj po psychické stránce blábolící troska. Když se rozhodl vstoupit do politiky, tak ho jistě nenapadlo, že v ní nepůjde jen o jeho osobní cíl, tedy pojistit si politicky svůj majetek a mnohonásobně jej zvětšit, ale že bude "zasvěcen" do globální politiky jedním starým prezidentem, který vždy kopal za ČR jen do té úrovně, co mu to umožňovalo globální řízení a jeho minimální a naprosto mizerná, mravnost.

Dnes se ovšem láme chleba, předseda vlády obviňuje z toho co se děje občany a prezident se vysmívá jejich ekonomickým problémům, byť to adresuje liberálům, ale to lid nevidí, protože se ho to dotýká též. Oba apelují (vydírají) na občany, aby dodržovali neustále se měnící změny ve kterých se už nevyznají ani oni sami a pak se domluví na tom, že je všechny předáváním vyznamenání poruší.

Máme se tedy všichni domluvit a začít démon-strovat na náměstích proti těmto dvěma osobám? A koho tam chceme místo nich dostat? Piráty alias Trockij Jugend, nebo jiné vlastizrádce z demobloku, kteří za podrbání od páníčků klidně vyhladí, prodají, zlikvidují naši zemi? Máme démon-strovat na akcích spolku HON, který existuje pouze kvůli "honu" na premiéra?

Co tedy dělat? Přečkat to a pamatovat si. Pamatovat si, kdo se jak choval, co říkal, jak měnil názory, lhal, vysmíval se, urážel, ohříval si vlastní polívčičku, byl pokrytecký atd. A to napříč celým politickým spektrem. Všichni odhazují masky a nebo si naopak nasazují nové. Všímejme si toho a pamatujme si to. To občané musí ostatním vypsat účet za to, co se děje, nikoliv poslušní zkurvysyni z jednoho, nebo druhého tábora nám.

Logika je nauka o správném uvažování, zkusme být logičtí. Pragmatismus je o tom, že pravdivé je to, co se ověřilo praxí, zkusme být tedy i pragmatičtí:
Čím více lidí se s C19 setkalo, tím méně lidí je vyděšených a tudíž nemají důvěru v hysterii, která je použita ke globálnímu přenastavení vztahů mezi státy. Chytneš to také, drahý čtenáři. Možná už jsi si tím i prošel, ale jen o tom nevíš. Myslet si, že to nechytneš je stejné, jako si myslet, že již nikdy nedostaneš chřipku. Chytnou to i tvoji blízcí a to dříve, nebo později. Na co čekají vlády? Až někdo "objeví" vakcínu, ale z té "správné" země (Ruská federace tou "správnou" zemí není) a bez dostatečného ověřování ji za velké peníze začne aplikovat. Je dobré si všimnout, že C19 řádí jen ve "vyspělých" zemích, v těch, kde se připravují k migraci do Evropy měl touto dobou, dle odborníků ze začátku roku, probíhat učiněný holokaust, kdy mělo africké zdravotnictví zkolabovat během několika hodin a pak už se měli mrtví po stovkách válet po ulicích. Totéž se mělo dít v zemích na Blízkém východě.

C19 tam mají, lidé tam také umírají, statistiky úmrtí to nezvyšuje a nic nekolabuje. Že ve Švédsku zpočátku také žádné restrikce neudělali a mají tam již 10 tisíc mrtvých? A jak je možné, že jim tam za stejné období v roce 2015 a 2018 zemřelo lidí více a v jiných zhruba stejně jako nyní? Ty jejich vládě věříš, že informuje objektivně? Není to ta samá vláda, která zničila svou zemi umělou migrací a která v momentě gargantuovského nárůstu znásilnění žen "nově příchozími", ve statistikách zrušila tento trestný čin a začala jej připisovat do kolonek "napadení, loupežné přepadení" apod? Nyní jim věříš, ale v tomto si jim nevěřil? Co musí udělat vláda, aby zamořila svou vlastní zemi cizinci?

Poslouchat rozkazy těch, kteří jsou nad nimi a které musí poslouchat, jinak to nikoho se všemi pěti pohromadě ani ve snu nenapadne, protože to nemá užitek ani pro ně osobně a ani pro daný národ, stát jako celek. A "soucit" sem prosím nepleťme, protože naivita není logická a ani pragmatická, to je nemoc z nedostatku zkušeností, které ovšem protřelí politici mají. Poslouchali předtím, poslouchají stále.

Že máš soucit s ostatními? Máš strach o své blízké a nejdražší? Měl jsi jej i v roce 95/96, když na "obyčejnou" chřipku u nás zemřelo 12 000 lidí a řešilo se to jen "chřipkovými prázdninami" pro školy? Jenže v té době to nemělo sloužit k přeformátování světa a proto jsi se o tom nedozvěděl, zatímco nyní víš o každém nakaženém i v Mongolsku v jurtě č. 365/81. Co soucit s těmi 1500 lidmi, kteří zemřeli loni při chřipkové epidemii u nás? A měl jsi strach loni, kdy na světě zemřelo na zápal plic 4 miliony lidí? Letos můžeme být v klidu, protože zápal plic způsobuje i C19, takže v tomto roce na tuto nemoc zemře mnohem méně lidí než roky jiné, ale její skóre si připíše jistý koronavir. Neposuzujme informační pandemii přes prizma pandemie virové, pak budeme totiž řešit jen marginální pitomosti a celek neuvidíme.

Co tedy dělat? Vzdělávat se, zvyšovat míru svého chápání a své mravnosti. Uvědomovat si, že se jen díváme na hru ve hře další hry. Nepodělat se např. z úsměvného představení Prymuly a jeho melody boys, kterými nás měli vyděsit k smrti, asi aby to vypadalo, že jsme všichni na funusu naší republiky. Joseph Goebbels, říšský ministr propagandy, by se jistě této ubohé přehlídce, kterou zrežíroval nějaký neumětel, od srdce zasmál.

Máte problém s tím, že se dnes k tématu vyjadřuje kdekdo a nikoliv jen "odborná veřejnost"? To, co se děje ovlivňuje každého občana a proto je dobře, že se vyjadřuje úplně každý a republika je plná "epidemiologů". Toto není o odbornosti, to je o kvalitě života každého z nás!

Studujte prosím knihy KSB, http://leva-net.webnode.cz/prace-vp-sssr/ protože pak se klidně může stát, že se zúčastníte akce, kterou pořádají lidé, pro které jste jen užitečnými idioty jejich snah, jak rozbít naši zemi ještě horší způsobem, než je lockdown. Věřte, že to jde. Ukrajina je toho důkazem a jejich slovo "majdan" též.

Vzpomínáte jak jsem mnohokrát psal, že jsme z hlediska globálního řízení spojeni se státem Izrael? https://www.israel.cz/lang_cs/aktualita/1/14330/

Zdroj: FB Petra Nováka

Facebook komentáře