Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Léky nebudou!

Nejde o hoax, ani o poplašnou zprávu, ale o tvrdou realitu, která nás čeká. Blíží se doba chřipková, pardon, kovidová a budou potřeba léky proti nachlazení a antibiotika. Už dnes nejsou antibiotika pro děti, a to ještě nezačala zima. EU varovala, že léky nebudou a aby si je země EU nakoupily.

Všechny země EU ihned nařídily vytvořit několikaměsíční zásobu každého léku. Jen Fiala s Válkem řekli, že žádné zásoby Česko dělat nebude! Díky zvýšeným výdajům na zbrojení nejsou peníze na léky! Takže pro vládu je důležitější zbrojení než zdraví a životy deseti milionů lidí včetně dětí? 

  • leky-nebudou
  • leky-nebudou
 
Bývalý předseda EU, abstinent Junker přiznal, že Ukrajina je zkorumpovaná na všech úrovních a není připravena na vstup do EU. Kdyby to řekl v době, kdy předsedoval, dostal by ihned panáka, pardon, padáka. .
 
Otrávené ukrajinské obilí nakupuje asi jen ČR. Páni právníci, opravdu nejde o vlastizradu či jiný trestný čin?
 
Pávek odešel z východního bloku, kterému sloužil věrně. Ted slouží západnímu bloku a připravuje se na odchod, protože navrhuje evropskou armádu, aby tam mohl šéfovat. Jako voják tím porušuje nejen vojenský slib, ale i prezidentský slib. Co chcete po komunistickém papalášovi, který celý život slouží cizím zájmům?
 
Spoluzakladatel Greenpeace přiznává, že změna klimatu je podvod k prosazení globalistické agendy. Varuje veřejnost, aby nevěřila mediím. Dle něj se s klimatem neděje nic radikálního a že tento rok nebyl nejteplejší v historii Země.
 
Dále řekl, že zvýšení oxidu uhličitého  je pro planetu prospěšné. I Debilgatě přiznal /!/, že klimatická krize je podvod. Připustil, že šířený strach už na veřejnost nefunguje. Varoval své globalistické spojence: "Budete-li prosazovat klimatickou agendu silou, lidé vám řeknou- miluji planetu, ale nechci nést tyto náklady a snižovat svou životní úroven."
 
Soudruh Pávek mluvil v EU -jako vždy v poloprázdném sále- anglicky, niž by pochopil, že žádná země v EU tímto jazykem nemluví. Zelený mozek se nezapře. 
 
Pokud soudruh Rakušan mluví o tom, že je třeba chránit liberální demokracii, pak jako učitel /?!/ není schopen pochopit, že slovo liberální znamená svobodný, volný.
 
V světě probíhají akce a demonstrace proti celosvětové diktatuře WHO. Bylo to na ČT?
 
Dle neověřené informace se v Polsku už zase povinně nosí roušky a údajně se i povinně očkuje. 
 
Rakušanův imigrační pakt nebyl v EU schválen díky Polsku a Madarsku. To jsou výhody práva veta, které chce zrušit Pávek. Je snad světový unikát, aby prezident jednal proti zájmům lidu, který ho zvolil.
 
Polský premiér snižuje od Nového roku dávky imigrantům. Navrhnul, aby všechny země EU okamžitě přestaly imigrantům vyplácet dávky. Připojí se i Fialenkovič? Orbán: "V Bruseli je horko.
 
Rozpočet EU kolabuje, imigrační pakt selhal, a strategie EU ohledně války na Ukrajině je zásadně chybná. V této situaci  nepodpoříme žádný návrh změny rozpočtu a Kyjev nedostane slíbené miliardy. Fialenko v Granadě nesouhlasil s Polskem a Madarskem, přesto, že veřejně říká, že je proti přerozdělování migrantů.
 
V našich mediích se nevyjádřil k očekávanému nedostatku léků, i když to bylo jedním z hlavních /!/ témat setkání. Jak dlouho ještě necháme Fialenka vládnout?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře