Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Květen, čas zmaru v nás?

Květen, to za časů, kdy svět ještě nebyl vzhůru nohama, byl čas lásky. Ale také čas cyklistického závodu s názvem "Závod míru" a fandění naší reprezentaci na mistrovství světa v hokeji. Letos nevím co se děje - právě končící květen je čas boje proti úmyslně vytvořené nenávisti, čas souboje ve zbrojení a největších červených jaderných tlačítek a náš dres s českým znakem, jsem na letošních mistrovstvích světa v hokeji také hledal marně. Samozřejmě, že všechen ten zmatek je to vytvořen záměrně, ale když přijdete i o ten hokej, tak to aby je fakt čert spral.

  • kveten-cas-zmaru-v-nas
  • kveten-cas-zmaru-v-nas
  • kveten-cas-zmaru-v-nas

Letos je květen také čas voleb do parlamentu euro-sajůzu, ale většina národa asi ví, že jde jen o formalitu. To proto, že poslanci mají na schvalované zákony vliv blízký nule. Směle můžeme konstatovat, že celá tahle euro-volební šaráda slouží vlastně jen k tomu, komu přiřkneme statisícové příplatky za riziko pobytu v multikulturním Bruselu a komu ne. Nic jiného v tom snad už dnes nikdo nehledá.

Možná, že se ještě najde někdo, kdo volby do euro-sajůzu pokládá za důležité. Já mezi ně rozhodně nepatřím a vhodil jsem neplatný hlas. Jsem přesvědčen, že skoro vše je důležitější, než tahle syntetická ukázka jednoty evropského kontinentu. Uvedu malý příklad a každý se může sám rozhodnout, zda pro naši budoucnost jsou důležitější volby, i když mají nesrovnatelně větší medializaci, než...

...není to tak dávno, co jsem zhlédl záznam z odborného semináře, konaného v dubnu, tohoto roku, v budově poslanecké sněmovny. Konkrétně příspěvek paní Ludovine De La Rochere, která popisovala, kam se postupem času ve Francii dostala gender/LGBT agenda. Záznam má necelých 30 minut a v podstatě po celou tuto dobu je normální člověk nucen kroutit nevěřícně hlavou.

Nebudeme tady rozepisovat, až k jakým zhovadilostem se Francie postupně propracovává. To ať si každý vyposlechne sám. Vhodnější je pozastavit se nad tím, kam až jsme se obecně dostali. My, jako lidstvo. Když se totiž podíváme na samotné kořeny zmíněného odborného semináře, tak zjistíme, že vyplnění konferenční místnosti kravským hnojem, by bylo společensky tisíckrát přínosnější, než-li se zabývat absurdními nesmysly, zvanými LGBT a gender agenda. A to vůbec nepočítáme ta kvanta zbytečně vypálené elektřiny za osvětlení, ventilaci a ozvučení! A ani ty zbytečně vyplacené mzdy hostesek, překladatelek, zapisovatelek a všech účastníků konference! A toho zbytečně utraceného života! ...nejen jejich, ale i mého - vždyť jsem se na referát paní Ludovine díval také a teď na toto téma píši!!

Lze říci, že my všichni se zabýváme totálními nesmysly. Ano, je pravda, že pár jedinců je za tuto činnost placeno, ale 99,9% ji vykonává zcela zdarma. Například onehdy psaly novinky.cz o těhotném muži (https://www.novinky.cz/koktejl/505381-v-nemocnici-meli-muze-za-obezniho-jeho-tehotenstvi-poznali-prilis-pozde.html) a teď si vezměme - redaktor i jeho nadřízený vědí, že je to nesmysl, ale mzdu si za ten zveřejněný nesmysl určitě oba vezmou. Všichni čtenáři, až na ty opožděné, také vědí že je to nesmysl a někteří v diskusi svůj názor, že svět se v prdel obrací, i vyjádří. To už ovšem zadarmo. Většině to ani za diskusní příspěvek nestojí, ale minimálně si ten nesmyslný titulek přečtou. Suma sumárum se tímto debilním textem zabývaly tisíce lidí a promarnily kvůli němu stovky hodin života. Bohužel, patřím mezi ně.

Při vědomí, že výše zmíněný článek jistě není samojediný a podobně indoktrinačními zhovadilostmi nás častují v pravidelných intervalech, musí většinu nutně napadnout otázka: proč to dělají?

Už jsem to někde tady psal, že jde jen o vytváření informační mlhy - abychom měli o čem přemýšlet a diskutovat. Pro ně je vždy lepší, když se zabýváme nesmysly. Tak je totiž zaručeno, že se nebudeme věnovat něčemu, co by je mohlo jakkoli ohrozit. Vezměme si například ten zmíněný seminář paní Ludovine. Ten se zabýval narůstajícími požadavky LGBT a gender úderek, ale pro samé stromy nikdo nevidí les. Ani paní Ludovine ten les nevidí a proto je přesvědčena o tom, že je na správné straně a dělá správnou věc. To ovšem není pravda. Přece nemá smysl se zabývat tím, zda něčemu nepřirozenému, přidělíme přirozené právo nebo ne! Lepším řešením je zabývat se, kdo bludy šíří a jak nepřirozenou menšinu přetvořit na menšinu přirozenou!

Dříve, než se do mě pustíte, názorný příklad: pokud si budeme dále pohrávat s pojmem "menšina", mohli bychom přijít k situaci, kdy pacienti postižení třeba AIDS by se mohli vyhlásit za menšinu a vyžadovat svá práva. Asi jich není málo a třeba by si vyřvali právo darovat svou krev jako každý jiný. Kuřáci jsou také menšina (nebo většina?) a také chtějí svá práva kouřit si v hospodě tak, jako má nekuřák právo v hospodě nekouřit. Za velmi početnou "menšinu" mohou být pokládáni nemocní rakovinou. Rozhodně je jich více, než třeba menšina vytvořená z psychopatických vrahů. A kdo ví, co by požadovaly menšiny trpící na různé alergie nebo menšina obdařená platfusem. Kdybychom takhle pokračovali, nakonec bychom přišli k závěru, že většina vlastně neexistuje. Že většina je jen nesprávné vyjádření pro nekonečné množství menšin!

Tolik příklady a teď pojďme dál. Jak vidět, menšin v podstatě můžeme vytvořit nekonečné řady a tak je otázkou proč léčíme menšinu HIV pozitivní, proč z kuřáky předěláváme na nekuřáky a alkoholiky na abstinenty, proč léčíme rakovinu a proč převychováváme vrahy v nápravných ústavech. Skoro všechny "menšiny" předěláváme do přirozeného stavu a tak je tedy kardinální otázkou, proč nic neděláme s menšinami postiženými diagnózami, zvanými "LGBT agenda" a "gender úderka"?

Možná teď někdo odpoví, že nemoci LGBT a podobné diagnózy už nejsou nemoci. Že se to nějakým vyhlášením mezinárodně změnilo už minulém století. Stejně tak se mezinárodním rozhodnutím změnili třeba cikáni na romy. Prostě někde se sejde pár rádoby pomazaných hlav, sepíší nějaký papír a najednou je z nemoci - ne-nemoc a z cikána - rom. ...ale copak to lze na základě nějakého papíru uznat? To by taky mohlo dopadnout tak, že nějaké hlavy rozhodnou o tom, že děti nepatří rodičům, ale státu. Nebo že lidi 50+ bude policie střílet na ulici. A nebo přejmenují noc na den a rozhodnou, že hodiny od zítřka budou chodit pozpátku. O důvody se nestarejte - zdůvodnit se dá úplně všechno, ...ale to také jen tak přijmeme? V pohodě a uznale budeme pokyvovat hlavou, jak moudrá rozhodnutí pár samozvanců přijalo? Opravdu?

Sami vidíme, že asi je mnohem jednodušší a společensky přijatelnější se zabývat zdrojem těchto nepřirozených rozhodnutí, než odevzdávat děti státu, vyhazovat miliardy hodinek do smetí či přiznat LGBT/gender úderkám speciální práva.

Takže, co by měla dělat paní Ludovite? A co bychom měli dělat hlavně my?! Rozhodně bychom neměli rozebírat důsledky zavádění nepřirozených rozhodnutí do praxe. Nesumarizovat, co se kterým šmejdům už podařilo a co ještě mají v plánu. To raději navezme do sněmovny ten hnůj a nechme ho tam vyzrát. Lepší toho je ale demaskovat zdroj rozšiřování nebezpečných diagnóz mezi obyvatele, tyto osoby označit jako psychicky narušené, nepříčetné a nezpůsobilé života ve společnosti. Chceme-li s virem bojovat, je nutné ho nejdříve demaskovat a pojmenovat. Totiž každý z Rudých gard genderismu i z ÚV LGBT má své jméno, své příjmení a má i své bydliště. Je načase nepřátele lidstva demaskovat, pojmenovat a začít o nich říkat pravdu dříve, než oni začnou našim dětem lhát. Lze začít u členů představenstva Seznamu.cz a.s., můžeme pokračovat přes Annu Šabatovou z Prahy až k vychovatelce ve školce, která má v zrovna v prádle naše dítě. Proč? Protože, když se stále budeme zabývat jen nepodstatnými mininesmysly a vypočítávat úspěchy nepřítele, už nikdy nebude květen lásky čas. Bude to už jen čas zmaru nás.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře