Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Koronavirus: USA vyzývají lékaře všech zemí světa, ať v pandemii Covid19 opustí svoji vlast a urychleně jdou léčit Američany

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Michal Brand

V současné krizi v souvislosti s pandemií koronaviru Covid19 USA nejprve zkusily ukrást nadějný výzkum vakcíny proti koronaviru Covid19 pro sebe a získat tuto vakcínu jen pro sebe.

  • koronavirus-usa-vyzyvaji-lekare-vsech-zemi-sveta-at-v-pandemii-covid19-opusti-svoji-vlast-a-urychlene-jdou-lecit-americany

 

Zveřejnil to německý Welt am Sontag, u nás pak

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/dejte-to-nam-vzkazal-trump-nemecke-firmepracujici-na-vakcine-dame-to-vsem-zni-odpoved-40316763

USA sice tuto záležitost popřely, ale Welt am Sontag citoval svoje vládní zdroje z Německa. A navíc tuto verzi potvrdily německé vládní zdroje i agentuře Reuters.

Navíc i oficiální zdroje německé vlády následně nepřímo ale jasně potvrdily tuto záležitost, snahu USA získat monopol na vakcínu proti koronaviru.

https://www.welt.de/wirtschaft/article206555143/Corona-USA-will-Zugriff-auf-deutsche-Impfstoff-Firma.html?wtrid=onsite.onsitesearch

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8114015/Donald-Trump-tries-pay-German-company-creating-experimental-coronavirus-vaccine-US.html

Potvrzení skutečnosti, že USA se pokusily ukrást možnou vakcínu proti Covid19 jen pro sebe, přinesla dokonce i agentura Reuters:

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-germany-usa-idUSKBN2120IV

Když v Itálii naplno propukla humanitární katastrofa – co udělaly USA? Po vypuknutí humanitární krize v Itálii, se stovkami mrtvých a lavinovitě se šířící nákazou koronavirem Covid19 USA letecky z Itálie odvezly .... chvíle napětí ... pacienty? ....ehm, no tak to ne ale - letecky z Itálie odvezly 500 tisíc testů na koronavirus. Z Itálie, do USA. Přečtěte si to ještě jednou: Z Itálie DO USA.

https://www.msn.com/en-us/news/us/air-force-moves-500k-coronavirus-test-swabs-from-italy-to-us/ar-BB11nsVP

„Zlé“ Rusko naopak poslalo do Itálie humanitární pomoc a tým armádních lékařů a expertů na dekontaminaci a bio-hazard situace:

 

https://russia-insider.com/en/russia-deploys-military-virologists-equipment-italy-after-putin-phone-call-video/ri28453

A nyní?

Spojené Státy vyzývají lékaře ze všech zemí světa, zejména pokud mají zaměření na léčby infekčních nemocí, zejména Covid19, ať opustí svoji vlast a urychleně se přihlásí na velvyslanectví USA, kde jim (jak zcela zřejmé z výzvy) bude urychleně vydáno pracovní povolení do USA a vízum k okamžitému odchodu do USA.

 

https://twitter.com/TravelGov/status/1243335697202851843

We encourage medical professionals seeking work in the U.S. on a work or exchange visitor visa (H or J), particularly those working on #COVID19 issues, to contact the nearest U.S. Embassy/ Consulate for a visa appointment. Please see more information here: http://ow.ly/rPU450yX6fJ

Je zcela zřejmé, že jde o výzvu všem lékařům, aby odešli do USA. Poté, co tato – ehm ani nevím jak to nazvat – tato výzva vyvolala všeobecnou bouřlivou reakci, americké ministerstvo zahraničí vše „vyjasnilo“, změnilo text a uvedlo, že prý samozřejmě jde jen o ty lékaře, kteří už si předtím zažádali.

No, kdo tomuto „upřesnění“ věří, ten má v hlavě na...o

Původní znění výzvy USA k tomu, aby všichni lékaři ze všech zemí světa zradili svoji vlast během této epidemie a odešli do USA je zde (zatím):

https://tinyurl.com/w2jq8ng

Původní znění je jasné:

Update on H and J Visas for Medical Professionals

Last Updated: March 26, 2020

We encourage medical professionals seeking to work in the United States on a work or exchange visitor, particularly those working to treat or mitigate the effects of COVID-19, to reach out to the nearest embassy or consulate to request a visa appointment.

For those foreign medical professionals already in the United States:

J-1 Alien Physicians (medical residents) may consult with their program sponsor, ECFMG, to extend their programs in the United States.  Generally, a J-1 program for a foreign medical resident can be extended one year at a time for up to seven years.

Note that the expiration date on a U.S. visa does not determine how long one can be in the United States.  The way to confirm one’s required departure date is here: https://i94.cbp.dhs.gov/I94/#/home.

Those who need to extend their stay or adjust their visa status must apply with USCIS.  Their website is here:  https://www.uscis.gov/visit-united-states/extend-your-stay

V nouzi poznáš přítele.

A svini taky.

 

Facebook komentáře