Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kopeme si sami sobě hrob?

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Multikulturní společnost není přirozená. Je to míchání jablek s hruškami. Snažíme si namluvit, že jsme všichni stejní, jako v dobách komunismu. Ale člověk má v genech tisíce let historického vývoje. Pol.korektnost zahaluje realitu
Známý etnolog, antropolog, cestovatel, dobrodruh a publicista Mnislav Atapana Zelený, který část života prožil mezi indiány v Amazonii se vyjádřil o současné situaci v Evropě i ve světě..

Eskymák nosí kožich a indián v Amazonii chodí nahý. Je to logické, že je každý jiný. My se ale snažíme sami sobě namluvit, že jsme všichni stejní, jako v dobách komunismu. Všichni musíme být stejní, to je součást globalizace. Je to cílem určitých skupin, ale hlavně byznisu, všechno takto sjednotit. Člověk má v genech tisíce let vývoje a každá kultura se nějak vyvíjí.

Představa, že teď například zavedeme kurzy pro muslimy, jak se chovat k ženám a oni je absolvují, projdou jím a naučí se díky tomu jak se chovat k ženám? To nejde. Nemůže to fungovat. Opět to zavání marxismem - leninismem.

  • kopeme-si-sami-sobe-hrob
  • kopeme-si-sami-sobe-hrob

 

Vyprodukovali jsme si určité hodnoty, takzvaná lidská práva, takzvanou demokracii. Ono ale dochází ke zneužívání těchto hodnot, které máme. Kriminálníci a lumpové to zneužívají. I někteří z uprchlíků zneužívají těchto našich zákonů ve svůj prospěch a v náš neprospěch.

Díky našim zákonům sami sebe pohřbíme.

Mám úctu ke všem národům. Jako etnograf si vážím všech náboženství, ale multikulturalismus byl pokus, který skončil, řeklo se sorry a jdeme zkoušet znovu. Vytýkám politickým vůdcům, že jsou hnáni politickou korektností, kterou upřímně řečeno nenávidím. Tato politická korektnost zahaluje realitu.

To likvidování diktatur není o zavádění demokracie, která tam navíc nemá co dělat. My v sobě máme zakódovaný určitý vztah k lidem a určitému jednání. To se nedá nějakým kurzem změnit, protože kulturu nelze změnit. Židovská kultura se drží pevně při sobě a má svoje zvyky tisíce let. Pokud sem přijdou milióny lidí, tak potom jde již o existenci naší kultury. Určité množství lidí jsme schopni pojmout, ale nesmí to být nárazově a ve velkém množství.

Konzumní společnost kope sama sobě hrob. Tyto davy uprchlíků jsou přilákány na to, že se tu máme dobře, že se tu dá dobře žít. Čím více budeme bohatší, tím více budeme lákat chudé, jako vždy v historii. Každá společnost dosáhne určitého vrcholu, ale musíme být ostražití, protože po vrcholu následuje pád. My nejsme ostražití.

Globalizace přišla již tenkrát, když si koloniální mocnosti rozdělovali svět před pětisty lety. Již tenkrát přišla globalizace. Bohatství západu pochází z doby kolonií a teď se jim to vrací. Dějiny se točí. Oni zbohatli na těchto zemích a teď se karta obrací. Tak teď budeme zase my podřízeni muslimům ( věřím, že ne, autor ). Oddělme naši střední Evropu a založme jakýsi mini Schengen. My jsme z koloniální politiky totiž nikdy nic neměli. Neměli jsme nic ani z nafty na Blízkém východě. To jsou jen hrátky Západu a Východu.

Islámský stát je pro velmoci požehnáním. Mají tam střelnici, vyprázdní zásoby zbraní, protože zbrojní průmysl musí fungovat. Západ to nechce vyřešit. Jedná se o postupnou a plíživou invazi, která je dle mě řízená. Po několika stoletích jsou muslimové opět na řadě ( musí se mýlit, autor ).

Pan Mnislav Zelený by byl pro přijmout křesťanské uprchlíky, protože naše společnost je založena na křesťanských zásadách a ptá se..Proč muslimy nepřijmou jejich bratři? V koránu je přeci psáno starat se o své bližní, ale oni se nestarají a tlačí je sem. Proč jdou k nám bezvěrcům?

Jdou k nám s určitým cílem. Válka v Sýrii vznikla díky hrám velmocí. Proč by nešel mini Schengen? Nápad, který vznikl v Holandsku, kde je veřejnost již také hluboce nespokojena se situací v Evropě v posledních letech. Středoevropané mají jinou zkušenost než Západ. Máme jistý cit na přicházející diktaturu. My nemusíme být solidární.

Pan Mnislav Atapana Zelený řekl také, jak jsou jeho indiáni v Amazonii tvrdí, a to především vůči sobě. Vychovala je drsná amazonská džungle. Nemají křesťanskou výchovu, která chce pomáhat. Každý se musí postarat sám o sebe. Každý musí přežít a každý musí bojovat sám za sebe. Když ale přijde nebezpečí, tak se indiáni semknou a jdou bojovat společně.

Bohatí a mocní si myslí, že jim nic nehrozí. Ale historie píše, že se tito mocní a bohatí mýlí. Pan Zelený to vidí zcela jednoznačně, otevřeně a krutě. Jedná se o rozvrat civilizace, pokud nezměníme naše zákony a ty takzvaná lidská práva, které jsme si sami vymysleli po roce 1945 a která tolik hájí Angela Merkelová. Tisíce nevládních organizací tyto práva hájí a my se rozpadneme. EU má děsivé problémy a jakoby náhodou zrovna někdo přichází.

Přichází někdo, koho nezajímají naše zákony. Muslimové mají víru a ta je mocnější než zbraně. My jsme svou víru vyměnili za byznis, uzavřel pan antropolog Zelený.

Věřím, že nám ještě nějaká víra zbyla, ale není dne, abych ze zpráv a videí z celé Evropy nesledoval, že situace se nelepší. Obrovsky mi vadí názory a životní postoje některých uprchlíků. Včera jsem viděl video z Itálie a té obrovské drzosti, kterou jsem viděl, jsem ani nechtěl uvěřit.

Velmi nahněvaná skupina asi dvaceti mladých Afričanů si stěžuje do kamery na "odpornou" Itálii.....

Protestujeme proti neakreditované podpoře.

Nechceme žádné kreditní karty, ale hotovost...(tváří se u toho opravdu nazlobeně a ukřivděně).

Všechno je tu špatně ( slunný den v krásné Itálii, kde v pozadí je zeleň a hned bych se tam rád podíval, autor).

Nedostali jsme peníze, ani žádná nová trička.

V jednom oblečení chodím i dva dny...( váleční uprchlíci? )

Není tu wifi a musíme ho hledat i dva kilometry daleko...( chudák, celé dva kilometry, když má tolik pracovních povinností )

Jídlo je tu naprosto hrozné. Snídaně, oběd i večeře, jsou opravdu úplně zlé.

Každý den se přemáháme, aby jsme to snědli.....( tak snad to přežijete, tu "hroznou" italskou kuchyni ).

Jsme po dvou i po třech na pokojích!!....( co dodat ).

Ženy tu nejsou a to je zlé!....( vypadají ještě naštvaněji, až výhrůžně ).

Závěr již pokřikujících válečných uprchlíků z Afriky zní...: Odporné jídlo a chceme hned peníze..Rozumíte?..Poté si jejich mluvčí začne sahat mezi nohy a říká...Bambínovi chybějí ženy..( tak aktivistky, šanci máte ).

Závěrem....Když je vidím, tak to, že prchají před válkou není možné. Že se jedná často o ekonomické migranty, tak to je myslím velmi možné. Většinou přicházejí mladí muži. Pracovat se mnohým příliš nechce, ale peníze chtějí. Příliž inteligentně se často nevyjadřují, neboli ti inženýři přijdou asi až později. Ženy často považují tito muži pouze za majetek. Chovají se nadřazeně a arogantně. O nějakém vděku nemůže být ani řeč. Neznají význam toho slova.

Jestli tito mladí muži z Afriky mají spolu vytvořit novou Evropskou rasu, tak je to za mě ten nejodpornější sociální experiment v historii lidstva.

Současná doba a nepřirozený, dobráčkovský a podlézavý přístup k "uprchlíkům" mě děsí. Možná Evropa dostane to, co si zaslouží, pokud se jednou provždy neprobudí.

Autor: Patrik Juda

Zdroj:http://juda.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=526956

Facebook komentáře