Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Komu patří Ukrajina?

Richard Takáč tvrdí, že na Ukrajině většina pozemků nevlastní ukrajinští zemědělci, ale evropští podnikatelé. Kdo a kolik vlastní pozemků a půdy na Ukrajině? Každý si tyto informace může vyhledat, kdo si chce najít pravdu. To nejsou ukrajinští, ani evropští zemědělci či podnikatelé. To jsou různé investiční fondy, různé skupiny, které ani nepocházejí z EU.

  • komu-patri-ukrajna

Ty miliony hektarů, které nevlastní Ukrajinci, ale západní firmy, tak my z EU dotujeme za evropské peníze na hektar.pro americké vlastníky. Ukrajinský zemědělec je až na padesátém místě ve vlastnictví půdy.
Calergiho plán "Zlatá miliarda" se začíná plnit. Vakcíny Covid19 zabily asi 17 milionů lidí.
Demonstrující traktorista: "Právě jsem odešel z tiskovky organizátorů zemědělských protestů. Smazali mi to a můj IPhone byl hacknutý. Honzíkovi z Raptoru rušili signál a mě smazali ten živák, který jsem tam měl uložený. Mám informaci, že ne česká policie, ale někdo, kdo je s nimi spřízněný, koupil tři drahé programy na všechny IPhony a Maccy, aby se dostali do všeho. To je ta svoboda, o které mluví Rakušan. To video z tiskovky tam bude zpátky, i kdybyste se podělali. Tohle se děje v České republice. Vy si pořád ještě myslíte, že digitální koncentrák neexistuje? Pořád ještě všichni chcete ty digitální peníze? Bez digitální peněz vás žádný hotel neubytuje.
Prasárna ODS: Od prvního ledna tohoto roku se zvýší dan z vlastnění nemovitostí o osmdesát procent. Zvyšuje to ODS, která před volbami slibovala pravý opak. To je téměř o dvojnásobek. Proč mám platiti z něčeho, co jsem si koupil? Zaplatil jsem dan z tohoto nákupu a ještě jsem to kupoval ze svých už zdaněných peněz. Ročně budete platit tomu nenažranému přebyrokratizovanému státu, který vede ODS. To je ultralevičácké dílo, za které by se nemuseli stydět ani Piráti, Zelení či ČSSD. To nemá s konzervativní a vlasteneckou politikou nic společného. ODS je jen zatracená banda lhářů!
Na školách mají předmět s názvem : "Ochrana obyvatelstva a udržitelný rozvoj". Vyučuje se tam, že Green deal je skvělý, my lidé jsme špatní a ničíme naši planetu. V této nauce neexistuje diskuse a protinázor je zakázaný. Tomu se říká liberální /=svobodná!/ demokracie.
Jedna ostravská filozofická univerzita má na svém logu už jeden a půl roku duhové logo. Zřejmě je to škola jen pro úchylné učitele a studenty. Vyučují-li se na školách tyto šílené nesmysly, bylo jednání střelce na škole zcela pochopitelné. Byl to nový Palach, kterému vadila přehnaná propagace menšin a lživá protiruská propaganda. Proto nesměl být jeho dopis zveřejněn.
Hnízdilovo tvrzení, že společnost je nemocná, je pravdivé. Lucie Bílá před deseti roky v Talentu vynadala v Talentu transovi, který se chlubil, že se předvádí malým dětem. Po pouhých deseti letech se těmto zrůdám tleská. I herec Novotný si dovolil tu "drzost" kritizovat přehnanou propagaci menšin, ale tentokrát za to sklidil samé urážky a nenávist. V Německu už by seděl. Bože, jak hluboko jsme klesli za pouhých deset let?
Slovensko začíná rušit dotace Ziskovkám. Pokud by vyhráli Svobodní, ihned by zrušily všechny politické Ziskovky.
Woke aerolinkám se za letu otevřely dveře. V jiném případě odpadl kus křídla. Přijímání gender, LGBT a černochů je důležitější než bezpečnost pasažérů.
V Londýně převažují už dávno muslimové, proto tam starostuje muslim. Nechce instalovat sochu královny. Místo ní tam postaví sochu transgender. Starosta referuje muslimy a trans. Jak asi budou reagovat každodenní masy muslimů v ulicích na průvod Gay Pride? Přidají se také do průvodu? Díky novému imigračnímu paktu podepsanému kmotrem v Utopii nás tyhle "radovánky" také neminou.
Polští zemědělci prosí Putina, aby zastavil příliv zemědělských produktů z Ukrajiny, protože to zničí jejich zemědělce. Nelze vyloučit, že se tyto demonstrace rozšíří po celé EU. I naši poslanci hlasovali v Bruseli proti našim zemědělcům.
Mercedes bude pokračovat ve výrobě aut se spalovacími motory. Konečně někdo pochopil, že elektroauta nemají budoucnost. V Číně staví bleskovou rychlostí jednu elektrárnu za druhou, takže tam nebudou mít problémy s elektřinou. Evropu čeká elektřina na příděl. V některých státech už je to samozřejmostí.
Ve Francii hořel sklad s 900 tunami lithiových baterií. Celosvětová poptávka po těchto bateriích se stále zvyšuje. Zatím je to "jen" 135 tisíc tun.
EU stále víc kriminalizuje hotovost. Postupně se přechází na digitální měnu. Lidé už zapomněli, jak kanadským tirákům zablokovali účty.
Silný vítr v Německu utrhl tuny vážící lopatku rotoru větrné turbíny, která dopadla těsně vedle dálnice.
Donald dlouhodobě říká, že skončí válku na Ukrajině během 24 hodin. Západ a čeští politici mají z toho strach. Logicky z toho vyplývá, kdo tady prahne po poslední válce na této planetě a kdo nechce žít v míru.
Odborníci tvrdí, že jsme v době extrémně nízkých emisí CO2. Je veřejně dávno známo, že CO2 je zcela nezbytný pro život na této planetě, a že je ho v ovzduší sotva jedno promile. Víte však o tom, že uhlík v určité formě je univerzální lék budoucnosti /i na nevyléčitelné nemoci/, který se vyrábí u nás?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Kluk 2024-03-03 14:05
Tupé ovce nikdy nepochopí, že jsou zotročené pro ty, kterým odvádějí brutální desátek ze života v téhle zemi. Je velmi nutné a pro další generace důležité, aby tito parazité kteří se přiživují na většinové a tvrdě pracující společnosti byli odhaleni a potlačeni. Pokud k tomu nedojde, potom je konec s touto společností!
Citovat
#2 Burák 2024-03-03 07:39
Celý svettse v pr-d-el obrací. Likvidují nás na všech frontách ale hlavně se zaměřují na naše děti. Stačí si srovnat tabulky povolených dusičnanů pro děti před 89 a dnes. Komu se nerozsvitilo dodnes, tak po tomto srovnání padne do kolen jak to ti dobraci s naší mladou populací myslí doopravdy. A média jsou ticho. Ty informují lidí o naprostých blbostech a to důležité zůstane vždy v pozadí. Už dlouho tvrdím, že naším největším nepřítelem je novinář a všichni další, kteří se přímo podílejí na vytváření falšovaného zpravodajství, tzv clony.
Citovat
#1 Ženíška 2024-03-02 19:02
Já tady ten koncentrák cítím už dávno a nejen digitální a samozřejmě včetně nejrůznějších pokusů na lidech co vydrží co skousnou a tak.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře