Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Když dojde na fakta aneb False Flag v Christchurch?

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Michal Brand

Tak jsem konečně nalezl video, údajně streamované údajným bílým teroristou při údajném teroristickém útoku údajně v Christchurchi.

  • kdyz-dojde-na-fakta-aneb-false-flag-v-christchurch

Zatím se nachází na url:

https://mega.nz/#!CVMT3KbJ!XcXKfmi3EwOKKgni2lq0GG3OnxCBBCYHj-HKUMstEKM

nebo na

https://aeronet.cz/news/video-necenzurovane-zabery-masakru-muslimu-v-christchurch-vyvolavaji-podezreni-ze-se-jednalo-o-false-flag-operaci-s-krizovymi-herci-zadny-krik-obeti-zadne-diry-od-kulek-ve-zdech-zadna-krev/

Na Aeronetu je v tomto článku také dobrý a seriózní rozbor několika zásadních nesrovnalostí při údajném protimuslimském teroristickém útoku. Stojí za přečtení – a navíc si pusťte video, prohlédněte fotky, posuďte sami vlastním mozkem fakta.

Nebudu psát dlouhé úvahy, opakovat co píše Aeronet.

Jen za mne jednu jedinou, faktickou a podle mne nevyvratitelnou poznámku.

V čase vide 12:48 až 12:54 vystřelí údajný terorista třikrát do předního skla auta, ve kterém sedí. Z taktické „pump action“ brokovnice. Jedna malinká – video má audio. Údajný výstřel údajného údajně protimuslimského teroristy uvnitř uzavřeného auta – nepřehluší ani autorádio. Střelné zbraně dělají strašný kravál. V uzavřeném prostoru dvojnásobně. Skutečný výstřel opravdovým nábojem z brokovnice by mu v uzavřeném prostoru způsobil minimálně dočasné ohluchnutí. A horké plyny z výstřelu by nejspíše spálily palubku i jeho obličej (odhaduji, nikdy v životě bych takovou pitomost nezkoušel, protože o střelných zbraních vím více než jen dojmy z akčních filmů).

Ale to důležité. To OPRAVDU DŮLEŽITÉ. Údajný protimuslimský teorrista streamuje video, na kterém třikrát střelí z taktické brokovnice do čelního skla auta a přitom sedí uvnitř auta na předním sedadle. Ani jeden z výstřelů nejen že nevyrazí přední sklo ven z rámu roztříštěné na milion kousků, ale dokonce ani nenadělá mapy. No, byl jsem jednou svědkem drobné autonehody, kdy auto cca v 50 km/h rychlosti narazilo do auta stojícího před přechodem pro chodce. Spolujezdec v zadním autě nebyl připoután, takže vyletěl ze sedadla a i při této malé rychlosti udělal vlastní hlavou (bez přilby) do předního skla důlek (v rozměru větším než hlava dospělého muže) a solidní mapu. Takže hlava člověka v poměrně malé rychlosti přední sklo spolehlivě deformuje, zatímco tři výstřely z taktické brokovnice ne? Opravdu tomu věříte?

Broky ze třech výstřelů tedy nevyletěly ven, dokonce ani zcela očividně nezůstaly zaseknuté ve skle samotném.

TAK KDE TEDA - WTF WTF WTF WTF WTF - KDE TEDY SAKRA JSOU? Pokud nevyletěly snadno ven ani se nezasekly do skla, což je obojí na videu zcela očividné a bez jakékoli pochyby, tak kde jsou? Odpověď je jednoduchá – prostá fyzika, nic nemůže zmizet – všechny broky ze třech výstřelů z taktické brokovnice se musely od skla odrazit. Zpět dovnitř do auta, pod různým směrem, ale JEDINĚ A VÝHRADNĚ ZPĚT DO INTERIÉRU AUTA, VE KTERÉM SEDÍ ÚDAJNÝ PROTIMUSLIMSKÝ TERORISTA NA PŘEDNÍM SEDADLE. A kdyby ty broky existovaly, pak by musely rozmašírovat celou přední palubku a všechny pasažéry v autě. Údajný protimuslimský terorista by byl tak zmasakrován už prvním výstřelem, že by ho na soudním nemohli ani identifikovat bez zubařských záznamů a pracného poskládání jeho chrupu jako puzzle.

Nedivím se, že toto video z údajného protimuslimského teroristického útoku bylo na youtube i jinde na netu rychle smazáno Velkým Bratrem a jeho poskoky, těmi malými každodenními estébáčky moderní „liberální demokracie“, tou novou „apgrejdovanou“ verzí staré „dobré“ bolševické totality „lidové demokracie“.

Střílet z interiéru auta přes sklo je dobré do akčních filmů (a false flag videí), ale reálně je to stejně „chytré“, jako si vzít RPG a postavit se před odpálením zády těsně ke zdi.

Uložte si to video z linku na mega.nz, dokud existuje alespoň tam. Brzy se neobolševici jistě postarají, aby bylo smazáno i na tomto serveru. Uložte si to video, ať nemizí fakta. Proč? Protože když necháme mizet nejdříve fakta, mocným nepohodlná, pak velice brzy začnou mizet i lidé, mocným nepohodlní.

Takže nebudu se zaobírat detaily. Jen jedna jediná:

Kam doletěly broky ze tří výstřelů taktické brokovnice uvnitř auta? Ven z auta ne, do skla ne, dovnitř auta ne. Tak kam?

Kdo si bere na teroristický útok slepé náboje?

PS A neodpustím si přeci jen podtrhnout ještě jeden (podle mne také zcela nezvratný) důkaz false flag – v čase 6:29 a dále údajný protimuslimský terorista vchází do mešity, cestou potkává několik lidí, které z bezprostřední blízkosti strefí až na několikátý pokus (asi kvůli dramatické scéně „prchající muslim před zlým bílým teroristou“) a pak vchází do velké místnosti. V této velké místnosti stojí dva muži, každý na jedné straně zdi, údajný terorista je údajně oba střelí. A v rozích této velké místnosti ........ leží hromady mrtvol. Ale údajný terorista tam teprve přišel. A už je tam odhadem dvacet údajných mrtvol, pečlivě naskládaných na sobě na dvou hromadách ve dvou rozích místnosti. Kdo je zabil? Kdo je naskládal na hromadu do dvou rohů místnosti? Další zásadní chyba scénáře nebo máte jiné vysvětlení?

 

Facebook komentáře