Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Karl von Bilderberg do druhého kola? Jdu blejt, velebnosti!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Trochu mi ty současné volby připomínají volby v ČSR roku 1946, kdy suverénně zvítězila KSČ…

První kolo prezidentských voleb je za námi. Asi si pronajmu nějaký hřbitov, zapíchnu do hrobů turbíny a udělám z něj elektrárnu, což bude výhodná investice, protože se spousta lidí jistě obrací v hrobě. Zejména ti, kteří nám přes stoletím vybojovali vlastní stát, a které by tehdy určitě nenapadlo, že více než 23% jejich potomků dá v prezidentských volbách hlas někomu, kdo sní o zničení tohoto státu.

 

  • karl-von-bilderberg-do-druheho-kola-jdu-blejt-velebnosti
  • karl-von-bilderberg-do-druheho-kola-jdu-blejt-velebnosti

 

Že se moje favoritka Jana Bobošíková neumístí zrovna nejlépe, jsem bohužel očekával. Štvavá kampaň médií proti těm, kdo smýšlejí rozumně o Evropské unii, má bohužel velký vliv, což se odrazilo i v jejích preferencích. Také jsem správně odhadoval, že Miloš Zeman se umístí na prvním místě s podporou zhruba čtvrtiny voličů. Ale ani v nejhorší noční můře by mě nenapadlo, že tolik lidí podpoří toho nejhoršího možného kandidáta, tedy Karla Schwarzenberga- eurohujera, člena nedemokratické Trilaterální komise i skupiny Bilderberg, a navíc loutku lidí okolo Davida Rockefellera, kteří prokazatelně chtějí oslabit suverenitu národních států, a tedy i České republiky. 

Čekal jsem, že se na druhém místě umístí buď Fischer propagovaný médii, nebo Franz jako suverénní vítěz (přes 40%) studentských prezidentských voleb. Schwarzenberg jako jeden z hlavních protagonistů nejméně oblíbené vlády od roku 1989 mi nepřipadal jako kandidát s velkou podporou. Bohužel rozsáhlá kampaň v posledních dnech, za kterou by se nemusel stydět ani Goebbels, asi udělala své. Schwarzenberg získal neobvyklou podporu, dokonce se dostal v prvním kole volby na druhé místo. Jeho voliči si neuvědomili, že vhození obálky s jeho volebním lístkem do urny znamená symbolické zatlučení hřebíku do rakve české státnosti.

Po říjnových volbách, kdy získala velkou podporu KSČM, mnozí varovali před kolektivní ztrátou paměti. Koneckonců je to pochopitelné, že národ ztrácí paměť, protože od pádu komunismu uplynulo už skoro čtvrt století. Současné volby jsou ovšem daleko větší kolektivní ztrátou paměti, protože lidé zřejmě zapomněli na události, které se staly ani ne před měsícem- tedy na prosazení nespravedlivých zákonů, o které se přičinila i Schwarzenbergova TOP 09.

Výsledky prvního kola už zpátky nevezmeme, nyní nám tedy zbývá jediné možné řešení.

Zeman na Hrad!

Jan Sedláček
 
zdroj:http://jansedlacekjan.blog.idnes.cz/c/315714/Karl-von-Bilderberg-do-druheho-kola-Jdu-blejt-velebnosti.html

Facebook komentáře

Nejčtenější