Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Již neexistující svoboda slova pro obyvatele Evropy (Evropany) - europoidní rasy

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Dobrý den, na základě článků a videí jsem se rozhodl napsat i svůj názor na danou problematiku s ,,vyjadřováním" nespokojenosti původního obyvatelstva Evropy a evropských států.

  • jiz-neexistujici-svoboda-slova-pro-obyvatele-evropy-evropany-europoidni-rasy

Každý zaregistroval kauzu o ,,zapalování" autobusů, respektive o paní, která napsala, že by bylo dobré ty autobusy zapálit ( vtipné je, že nepsala nic o autobusech plných lidí apod, ale to už je slovíčkaření ) Samozřejmě to není úplně košer, ale na druhou stranu je to názor a pokud se nepletu tak mistr Havloid a Havloidi a vítači migrantů jsou pro svobodu slova.

Ovšem je vidět, že to může být jen svoboda slova, která se týká jen někoho a to hlavně levičáků a migrantů a sluníčkárů a taky LGBT. Jak jinak vysavětlíte jednu neoddiskutovatelnou věc a to je ta, že Korán jako takový obsahuje texty nenávisti až v podstatě navádění k vraždění nevěřích. Takže každý kdo se hlásí k islámu by měl být zavřený, neboť korán vzbuzuje v lidech nenávist a snaží se o vzbuzení nenávisti. Vyřešeno.

Druhá věc co mi nedá spát je to, že slečna co již před rokem mávala transparentem ( zabijte a zapalte policii ) je vlastně rok po incidentu stále vysmátá a nejen že neplatila ani 500 kč, ale soud jí vůbec nehrotí, nemá jízlivé poznámky a celkově vyjde bez trestu zatímco tato žena dostáva sody cca od 10 lidí, je vyzobrazena jako nejhorší v republice, ale že řekla co si tady myslí 75% populace již nikoho nezajímá,

Lidi vážně se prosím probuďtě, v Anglii zakazují reklamy které poukazují na osobu muže či ženy. V Německu se narodí dítě a nemusí mít určené pohlaví s tím, že si ho časem určí. V ČR je pochod pedofilů a homosexuálů braný jako pochod hrdosti a je sponzorován a podporován Magistrátem. Na slovensku se střílí novináři a ve Vídni mají 2x muslimské centrum.

Humanismus, sluníčkářství, havloidi, homosexuálové, desetitisíce migrantů z východní Evropy - to nás tady jednou zabije, respektive zabije Českou republiku z kulturního hlediska

Autor: Václav Poddaný

Zdroj: https://poddany.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=724310

 

%MCEPASTEBIN%

Facebook komentáře