Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jedna velká macatá lež.

Miloslav Partyš

Dostal jsem od přítele, který se bojí tohle zveřejnit vlastním jménem. Nicméně jeho počet titulů a práce, která za ním je vidět.....mi dovolí tomuto člověku věřit. On si za tímhle stojí a ví toho ještě mnohem víc.
.................................................

  • jedna-velka-macata-lez

Na repliku o dlouhodobém negativním účinku utrejchu, který je ostentativně experimentální a explicitně na jejich vlastní riziko už vůbec nereaguje nebo mávne rukou.

Může si to dovolit, protože pokud nezakukal na místě, cenzura nedovolí, aby jakákoliv nezávislá studie o dlouhodobých účincích těchto dryjaků spatřila světlo světa.


Jelikož většina mutantů trpí kognitivní disonanci a kohokoli s jiným pohledem na věc označí okamžitě za konspirátora, lhostejno zda má několik titulů před a za jménem a v oboru dělá leckdy 40 let, směle tu napíšu výsledek několika nedávných studií ohledně vlivu experimentálních jedů na imunitní systém člověka s jeho možnými a předvídatelnými následky v delším časovém horizontu.

Danému tématu se věnuji přes 15 let a do dnešního dne jsem nepotkal člověka v bílém plášti (z běžné praxe, podotýkám, nicméně přesně tento lapiduch vás obvolává s lákavou nabídkou dryjaků gratis s tím, že je to "pro vás lepší" a že se mu "právě uvolnilo místo" v nekonečně dlouhé řadě zájemců o očkování), který by byl schopen protiargumentovat, neboť vesměs o dané problematice ví úplné hovno, na univerzitě toto téma viděl jen z rychliku a neobtěžuje si cokoli nového nastudovat, protože už všechno podstatné přece ví, když má titul MUDr.

Hlavní důvod pro vakcinaci má být ten, že naše tělo SARS cov 2 nezná a proto nemá protilátky.

Ergo, musí být dodány vakcínou zvenčí. A to je jedna velká macatá lež.

Nedávné studie (vím celkem o 3) prokázaly, že naše tělo protilátky přirozeně má a téměř okamžitě a bez vyjímky je tvoří při kontaktu s tím, co se marketingově nazývá Corona.

Buď je tento virus podobný ostatním známým koronavirum, nebo je dávno známý a jen se za účelem falešné pandemie prostě přejmenoval.

Imunitní systém má dvě armády protilátek - proti virům (lymfocyty) a proti bakteriím a plísním (leukocyty).
Jak se ale dozvíme, zda protilátky proti koronapičusu máme nebo ne?
Jednoduše.

Pokud si tělo "nepamatuje" virus, odpověď imunitního systému je velmi dlouhá a málo efektivní, až po 4 týdnech se objeví protilátky zvané igM (infekce se za tu dobu může velmi rychle rozšířit a způsobit škody ci smrt).

Pokud ale tělo virus zná, produkuje do 5-10 dnů okamžitě protilátky zvané igG nebo igE.

Ty okamžitě reaguji tak, že zabrání vstupu viru do buněk a tím zamezí jeho replikaci.

V případě, že už virus vstoupil do buňky, aktivují se lymfocyty, jejichž funkci je prostě nakaženou buňku zabít.

Není buňka, není virus.

Všechny studie prokázaly, že v okamžiku aplikace viru SARS cov 2 (víme, že není dodnes izolován, takže je to s největší pravděpodobností běžná a dlouho známá korona s úpravami in vitro, ale to sem teď nepatří) se u VŠECH pokusných subjektů objevila okamžitá reakce v podobě igG a igE, tedy naše tělo tento virus SPOLEHLIVĚ ZNÁ A PAMATUJE SI HO!

Důvod pro vakcinaci je tím nulitní, není třeba dodávat tělu to, co už dávno má.
A teď k těm blbečkum, co si běželi pro píchanec, aby Blažena mohla jet k moři a nemusela poslouchat, že sousedi už "na tom byli".

Co jim studie predikují.

V případě první dávky jedu se začne dramaticky zvyšovat přítomnost jiz existujících protilátek igG a igE.

To samo o sobě může způsobit problémy, neboť buňky například v krevní stěně už začnou budovat do krevního řečiště své trny (spike), takže tady máte vysvětlení těch "záhadných" krevních sraženin a embolii, protože na to už reagují vaše lymfocyty s tím, že se virus dostal do buňky.
Budou mít tak tendenci buňky sežrat - není buňka, není virus.

V případě druhé dávky se aktivují už i leukocyty, které normálně napadají bakterie a plísně (bakterii nejdříve obalí tzv komplementy a leukocyty je pak sežerou), takže váš imunitní systém začne bojovat s tím, co v přírodě není známo, s VIROVOU A BAKTERIALNI INFEKCI ZAROVEN.

Takže vám gratuluji

Gratuluji
Vám k autoimunitní (cytokinové bouřce) - válce v přímém přenosu, která je tak zbytečná, jako naše vláda a parlament.

I naprostý prvok si dokáže představit, co bude znamenat přidávání dalších povinných dávek - ta třetí je čeká na podzim a nazývá se booster (prostě ještě to nemáte pořádně nabůstěný, tak tam pošlete turbo) a jak se projeví dlouhodobý boj vašeho vlastního imunitního systému s vlastním tělem, kdy vakcína slouží jako ten třetí vzadu, který se směje, když se dva blbci perou.

Vůbec už nezmiňuji přítomnost karcinogenních látek ve vakcíně (adjuvanty jako OG a další), protože nemám k dispozici relevantní studie - ale kdo má dva fungující neurony v mozku a pořád věří, že dva plus dva je čtyři a ne pět, tak si to velmi rychle spočítá.

K tomuto tématu se vyjadřují ne proto, abych se hádal s mutanty.
Ti již svoje rozhodnutí udělali a za chvíli uvidíme účet, který budou muset zaplatit.

Píšu to proto, že se v mém okolí začíná objevovat mnoho lidí, kteří si příznali naivitu, strach či mamon a uvažuji, že na druhou nebo třetí dávku nikdy nepůjdou.

To je také důvod nedávné brutální masirky a vyhrožování overtonovymi okny.
Tyto lidi lze ještě zachránit a proto je třeba jim laicky popsat, jak funguje naše imunita od Stvořitele a jak zbytečná a ničivá je tečka na konci tunelu."

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře