Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Je to horší, než jsem si dokázala představit.

Eva Hrindová

Včera jsem si koupila po dlouhé době Reflex a přečetla jsem si přepis nahrávky se setkání hygieniků s premiérem Babišem. A je to horší, než jsem si dokázala představit. Andrej Babiš je z covidu doslova připosraný a je otázkou, jak moc je tlačen shora k masivnímu očkování a jak moc je to jeho vlastní iniciativa.

  • je-to-horsi-nez-jsem-si-dokazala-predstavit

Obojí je špatně. Přitom nejde jen o očkování jako takové. Jde o velké peníze, jde o naši závislost a suverenitu. Stačí se podívat na causu polského uhlí. Proč nutíme Poláky přestat těžit? Poláci tvrdí, že když důl zavřou, budou si muset elektřinu kupovat od Německa. Co když nás tlačí Německo, abychom Poláky drtili? Skoro to vypadá jako akce, která má rozdrolit spolupráci Visegrádu.

Vůbec se mi to nelíbí a i když Babiš občas řekne něco, co vypadá jako vlastní sebevědomý postoj (jaderná energetika, podpora výroby aut se spalovacími motory), stejně nakonec dělá Česká republika to, co vyhovuje Německu.
Rozhodně není dobré, aby lidé, kteří odmítají klimaalarmismus a covidové šílenství, volili ANO. Není to alternativa, v žádném případě! Ovšem pokud místo ANO budete volit Spolu, je to z deště pod okap...

Pořád platí, že svobodu a samostatnost ČR v různé míře hájí pouze tři strany, které mají reálné nebo aspoň teoretické šance: SPD, Volný Blok a Trikolora na jedné kandidátce se Svobodnými a Soukromníky.

zdroj: FB Evy Hrindové

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře