Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Je Péťa Signalovič Fialenko nejhorším premiérem v naší historii?

Hodně lidí v poslední době říká takovou ošklivou…nepěkný věc o našem skvělém ukrajinském premiérovi a nejoblíbenějším falešném profesorovi na planetě, Péťovi Signalovičovi Fialenkovi.

Prý je tenhle slušný a vzdělaný človíček naprostá příšera, která vede jakousi zfetovanou pětidemolici národní zkázy. Prý dělá vše co může, aby zlikvidoval naši zemi a nakonec i nechal povraždit české obyvatele v naprosto nesmyslné válce za zájmy cizích oligarchů… je to ale opravdu tak? Nejsme k Péťovi trochu nespravedliví?

je-peta-signalovic-fialenko-nejhorsim-premierem-v-nasi-historii

Vždyť se podívejte, co nám sliboval před 8 lety, ještě než mu designéři udělali hezčí vlásky, vybavily ho brejličkama aby vypadal aspoň na IQ 90 a dali mu pěknější obleček. Vždyť on mluvil tak hezky!

Nevím, jestli Péťovi od té doby někdo strčil do hlavy mixér a udělal mu z mozku míchaná vajíčka nebo jestli už tam ta vajca měl tehdy a jen lhal, jak když tiskne brožurku na Barmě. Jedno je ale jisté – aktuálně dělá takřka ve všem pravý opak toho, co sliboval. Ale určitě to myslí dobře…a hlavně upřímně!

Sám sebe Péťa samozřejmě prezentuje jako největšího myslitele a neúspěšnějšího premiéra v historii Evropy. Média jako (proti)Česká Televize nebo Seznam Zvratky ho v jeho egomaniackých výtryscích ještě nadšeně podporují, takže to musí být Pravda. Podívejme se tedy, jaké úspěchy si Signalovič za svou krátkou vládu dokázal připsat a za které bude v budoucnu doufám náležitě odměněn.

 

Péťánkovy zářezy:

 • Svojí rétorikou i akcemi nemilosrdně táhne naši zemi do zničující války s nejnebezpečnější armádou světa, která by si nás při přímém střetu prakticky ani nevšimla. Signalovič to dělá zcela prokazatelně proti zájmům obyvatel naší země a zcela prokazatelně pro zájmy hrstky zahraničních oligarchů. A to je super, ne?
 • Připravuje zrychlené přijetí Eura, které v brzké budoucnosti čeká naprostý krach a my tedy ztratíme alespoň tu drobounkou ochranu před totálním kolapsem ekonomiky, kterou by dávala vlastní měna.
 • Spolupracuje na zavádění fašistického režimu, tedy systému, ve kterém je státem podporována etnická nenávist, válečné štváčství, tvrdá cenzura a korporativismus. Jde tedy ve šlépějích svého velkého vzoru, penisového hráče na piano a latexového homo-tanečníka jménem *elenský (Z je zakázáno). A podívejte se, k jakému ráji na zemi *elenský svou zemi dovedl. To chceme také, ne?
 • Krade naše peníze skrz dotační podvody na Barmě. Místním ženám ale ty jeho natištěné brožurky určitě zachraňují životy!
 • S Rakušanem přijali smlouvu, která k nám umožní masivně namigrovat statisíce lidí, kteří mohou přijít prakticky odkudkoli. Pokud bychom se tomu vzepřeli, budeme muset za každého nepřijatého „Syřana“ platit do EU likvidační pokuty (Sýřan je kódové označení pro jakéhokoli hezky vonícího migranty z Afriky nebo Blízkého Východu).
 • Připravil Českou republiku o levný plyn, ropu i jaderné palivo a tím vyšlapal cestu ke krachu průmyslu. V zemi, která na průmyslu stojí. Geniální strategie! Škodovka i čeští skláři posílají tisíce děkovných dopisů.
 • Svojí rétorikou nám dělá nepřátele z cca ¾ zemí světa. To abychom se v budoucnosti opravdu nenudili a neměli se kam obrátit o pomoc.
 • Pomohl naplno rozjet naprosto šílenou inflaci, kdy ty podstatné věci (potraviny, energie, paliva, bydlení) se zdražují i na několikanásobek. Dokonce i ty dlouhé a správně zahnuté banány, které má z neznámého důvodu tak rádo prasátko Pekari.
 • Schvaluje a podporuje nákup nesmyslného, ale monstrózně drahého vojenského šrotu. Utrácí za něj stovky miliard v době, kdy podstatná část obyvatel naší země přemýšlí, jestli vůbec zaplatí základní energie a potraviny. Budeme v budoucnu místo rohlíků chroupat obsahy kazetové munice a ulomené podvozky ze stíhaček F-35? Uvidíme.
 • Uboze okradl důchodce, tedy lidi, kteří vybudovali tu krásnou a relativně bohatou zemi, kterou teď on s tím rozkošným úsměvem idiota devastuje. Ušetřené peníze okamžitě nacpal zahraničním oligarchům z vojensko-průmyslového komplexu, protože ti chudáci si potřebují nakoupit nějaké další jachty a letadla (všechny určitě s nulovou uhlíkovou stopou, že ano?).
 • Neustále vysílá jakési signály, ať už to znamená cokoli. Z vesmíru si ale pro něj zatím ještě nikdo nepřiletěl. Škoda – mohli by si ho odnést a on by místo naší země mohl vést do utopie nějakou mimozemskou civilizaci. Většina obyvatel ČR by se o něj s šediváky určitě ráda podělila.
 • Pomohl protlačit okupační smlouvu, díky které si u nás americká armáda bude moci dělat takřka cokoli bude chtít. Včetně rozmístění jaderných zbraní, čímž se vytvoří z naší země prioritní cíl pro jaderné údery z RF a Číny. Za to vše samozřejmě nakonec zaplatí běžní občané, tedy vy. Ale možná je to jen součást jeho geniální strategie – sice nás připravil o levné topení, ale zase nám zajistil potenciální zahřátí se v mnohem výhřevnějším nukleárním ohni!
 • Každé ráno si vytírá zadek českou ústavou…ale to je jen spekulace, možná do ní jen smrká nebo na ni močí. Těžko říct, co za stimulanty tu jeho bandu krom kokainu pohání.
 • Chystá se zničit poslední zbytky demokracie pomocí korespondenčních voleb. Pokud jim to vyjde, budou u moci na jedno „furt“. No umíte si představit lepší budoucnost než tu, ve které zbytečkům naší prozářené populace bude pan profesor Péťa pomocí karatistických gest přednášet o evropských hovnotách ještě v roce 2050?
 • Dál likviduje české zemědělství, především podporou vybíjení českých chovů hospodářských zvířat (protože zvířátka prdí a mají tyhlecty chřipečky, což dokazují ty super-spolehlivé PCR testy, které se tak osvědčily během plandemie Kokokovidu!). Tohle snad ani není třeba zmiňovat. Likvidace potravinové soběstačnosti už běží dlouho. Však oni si najdou cestu, jak do nás ten strašlivě zdravý hmyz dostat. Hmyzí chitin do každého žaludku!
 • Ale to Péťovi nestačí, ne ne. Nesmírně odolní (a apatičtí) Češi pořád nějak přežívají a tak tenhle vlastizrádce dostal od svých pánů další úkol – rozprodat naše lithium a způsobit gigantickou ekologickou katastrofu v západních Čechách. No paráda!

Musím přiznat, že seznam Péťovo úspěchů za pouhý rok a půl jeho úspěšné vlády je doslova dechberoucí. Opravdu – mě samotné se z toho seznamu fakt těžce dýchá! Ten korunovaný profesor popletologie, pardon, politologie, je opravdu člověk na svém místě…pokud tedy na celou věc koukáte optikou člena nadnárodní mafie parazitů, kteří chtějí z naší země vydolovat i ty poslední zbytečky bohatství a nakonec její neposlušné obyvatele vylikvidovat jak obtížný hmyz. Zbylí poslušní obyvatelé se pak samozřejmě budou moct „dobrovolně“ smísit s nachystanými migranty a vytvořit novou populaci ještě poslušnějších lepšo-lidí.

 

Není se co divit, že se Fialenko se stal zcela nejoblíbenějším vůdcem na celé planetě! Od minulého roku si Péťa v oblíbenosti polepšil o 3 procenta a poskočil ze skvělých 22% oblíbenosti (ty stačily na druhého nejhoršího politika na planetě) na úžasných a bezprecedentních 19%. Náš skvělý ČUR premiér se tedy posunul na místo nejhoršího (měřeného) politika na Zemi. Gratulki! Už mu nedokáže konkurovat ani nenáviděný Emanuel Macron nebo Mark Rutte, kteří podle všeho vypadli ze stejného globalistického zadečku a provádí velmi podobnou otrockou politiku.

Mimochodem, obliba Putina se stabilně pohybuje kolem 82% (neschvaluje ho 15%), což jasně znamená, že jde o nejméně oblíbeného politika na světě…tedy alespoň v optice moderních západních “datových novinářů” a podobné retardované svoloče.

 

Takže hurá do totálního krachu země, plné toxického prachu v ovzduší, s Karafiátovými broučky v bříšcích, s cizí armádou na svém území a krůčkem od zničení jaderným ohněm.

Na závěr jen podotýkám, že celý tento článek samozřejmě byl jen ironií a já vroucně ctím všechny ty skvělé evropské hovnoty, které nám lidé jako Signalovič Fialenko prezentují jako to nejlepší pro budoucnost lidstva – sebevražedný greendealismus, digitální koncentrák, obchod s dětskými orgány, pojídání hmyzu, systémovou pedofilii, korporátní fašismus, genderismus, vývoj a používání biologických zbraní, mučení politických a válečných zajatců, přešívání dětí, okrádání důchodců, depopulace pomocí toxických šmakulád, potraty do devátého měsíce těhotenství, snadné euthanásie na přání, politické vraždy, zkapalňování mrtvých na hnojivo, majdany, války, genocidy, etnickou nenávist a tak dále. Prostě všechny tyhle super a pokrokové věcičky, které nám ti úplně nejlepší zfetovaní psychopaté tlačí do hlav jako nové hodnoty a jedinou správnou cestu k Novému Světovému Řádu.

Zdroj: https://bornova.pub/2023/je-peta-signolovis-fialenko-nejhorsim-premierem-v-nasi-historii/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-09-01 13:37
už víte, proč byl zrušen trest smrti? Máme vůbec tolik stromů?
Citovat
#1 Brabec 2023-09-01 09:16
Myslím, že to není ironie. Vůbec se nesměji a vůbec mě to nepobavilo.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře